У Луцьку просять зробити платний проїзд для пенсіонерів

У Луцьку просять зробити платний проїзд для пенсіонерів
У Луцьку пропонують зробити платний проїзд для пенсіонерів в тролейбусах.

Відповідне звернення зареєстрував Стицай Владислав Русланович на сайті Єдиної системи місцевих петицій.

Зокрема, автор петиції пропонує запровадити платний проїзд у так званий час "пік", коли місцеві мешканці їдуть на роботу.

"Хотілося б звернутися до наших депутатів з пропозицією зробити платний проїзд у тролейбусах для пенсіонерів у годину-пік (ранок і обід). Орієнтовочні години: Ранок - 7:00 - 9:30 Обід 12:30 - 14:30. Тому, що саме в ці моменти досить багато пенсіонерів, які перешкоджають проїзду студентам і людям на роботу. Платний проїзд зменшить кількість пенсіонерів в ці години і дозволить більш комфортно прибувати до пункту призначення", - йдеться у петиції.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дай Боже дожити тобі до пенсійного віку і жити на одну пенсію
Відповісти
Пенсіонери перешкоджають проїзду... Як цинічно сказано. Напевно, той пан не надіється отримувати пенсію, тому так в'ївся?
Відповісти
Пенсіонери перешкоджають проїзду... Як цинічно сказано. Напевно, той пан не надіється отримувати пенсію, тому так в'ївся?
Відповісти
Що за маразм!Кожна людина коли хоче, тоді і їде, куди їй потрібно. Може автору петиції заборонити їздити. Хай пішки на роботу ходить!
Відповісти
Дуже шкода чоловіка - і букви знає, і писати вміє, і навіть знає як залізти в Інтернет! А щоб побачити далі свого носа заважає відсутність IQ. Який то жах жити на світі Безмозглим!
Відповісти
Ахахахха,класно.правильно.нєфіг кататися безплатно.
Відповісти
Усім люди не інвалідів або не пенсіонерів та інших люди не радийте чому так спробуйте ваша зарплата не більше а подібні пенсія 1470грн не більше і всім спробуйте сплатити за все це не шутка це серйозно жити проблема і тяжко а не ради це время час пройде як ви будете жити
Відповісти
Усім люди не інвалідів або не пенсіонерів та інших люди не радийте чому так спробуйте ваша зарплата не більше а подібні пенсія 1470грн не більше і всім спробуйте сплатити за все це не шутка це серйозно жити проблема і тяжко а не ради це время час пройде як ви будете жити
Відповісти
Цей чувак "думає" , що вічно буде молодим.ЛОШАРА!
Відповісти
Жах!!!До чого котимся))))Це пряма дискримінація пенсіонерів!!!!!
Відповісти
В інших обласних центрах вже давно це зроблено.
У пенсіонерів море вільного часу, то ж хай їздять з 10.00 до 16.00, а в інший час - платять як всі!
А ще краще видати грішми на певну к-сть поїздок всім пільговикам - і хай платять всі!
Відповісти
Які тут всі захисники пенсіонерів , ще б так місце їм в транспорті звільняли, але моя думка не про це. Подумайте про студентів , де стипендія + - 1000 грн. І студенти не просто так на "Ринок" їдуть , а на навчання і їм треба туди точно вспіти , а ви спробуйте влізти в тролейбус на пр-т Соборності біля Гуртожитка СНУ , там одні пенсіонери їдуть , а як студенту потрапити на навчання , будь якому громадянини на роботу! Ми всі спішимо на роботу , навчання і т.д.. А куди ці всі пенсіонери зранку їдуть ? Мова йдеться про те , щоб вони платили за проїзд тільки в годину пік , коли транспорт завантажений! А через годинку , коли всі по роботах їдьте куди хочете ! ВОни життя пожили , дайте дорогу молодим! Підтримую петицію
Відповісти
Ей! Дядько з черги! Коли ти був чимось задоволений - і те не так і тут не те. Що, поспішаєш на роботу штани протирати та козла доїти. Сказав А скажи Бе - та яка там робота ти ще ж немов би навчаєшься а всі такому егоїсту ще й вині. Совок розпався а совченята вилазять як колорадський жук з землі.
Відповісти
Пропонують відстріл пенсіонерів? Правильно. А також жінок з дитячими візочками, дітей до 6 років, сліпих, калік і т.д.
Відповісти