На Росію впав метеорит: є постраждалі, зруйновано завод. ВІДЕО

На Росію впав метеорит: є постраждалі, зруйновано завод. ВІДЕО
Близько сто осіб звернулися до медиків після падіння метеорита в Росії.

У небі над Челябінськом 15-го лютого приблизно о 05:30 за київським часом стався вибух. За інформацією МНС РФ, над регіоном пройшов метеоритний дощ. Прилади космічного моніторингу перед вибухом зафіксували активність у нижніх шарах атмосфери, пише ТСН.

Метеорит впав на території цинкового заводу в районі міста Сатка, який знаходиться між Челябінськом і Уфою. Завод частково зруйнований.

Очевидці повідомляють про яскравий спалах, а потім і про вибух, від якого в будинках вилетіли шибки.

За інформацією рятувальників, через порізи і травми, пов'язані з руйнуванням віконних конструкцій, постраждали 50 людей. Відповідно до повідомлення російського МВС, за медичною допомогою звернулися понад 100 осіб.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 27
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ну, і що нам з того, що на москалів впав метеорит? У вас там, хто новини відбирає? Тьху...
Відповісти
Ну и тварь ты дебильная! Животное!
Відповісти
Згідна, "Ага"-фашист!
Відповісти
Когда твоя родня подохнет, нам тоже будет пофигу=)
Відповісти
Дрібниця, а приємно. Якби на Україну впав, москаль би плакав.
Відповісти
Ага правий - сайт ВОЛИНЬ пост, а не ЧЕЛЯБІНСЬК пост...
Відповісти
а ти киця-дура так узко смотришь и кроме Волыни тебе вообще не интересно, что в мире происходит? Ну да...твой куринный мозг не может уместить столько информации сразу(((
Відповісти
Шкода людей,що постраждали.Краще б він впав в Міжгір'я.Думаю,багато хто зрадів би...
Відповісти
Щось не схоже на метеорит. З яких це пір метеори дають таку потужну вибухову хвилю? Підозрюю, знову було невдале випробування.
Відповісти
Все може бути......А ваша точка зору не така вже й фантастична. Ось що пише один російський ресурс, так для загального розвитку, цікаво почитати. Хоча, якщо відверто віриться "с трудом". http://www.miufa.ru/news/2013-02-15/nad-ekaterinburgom-vzorvalos-neizvestnoe-telo
Відповісти
"Пользователи интернета выдвигают предположения, что это мог быть метеорит, комета и даже самолет." - ти одна з цих "пользователей" :))))))
Як казав Ейнштейн: є дві безкінечності. Всесвіт і людська тупість. На рахунок першого я не впевнений.
Відповісти
Як ти хамло з жінками розмовляєш???тебе не виховували,мене мама навчила,а тебе не вчила!!!Приходь до нас в Ліпіни,ми тебе тут повчимо!!!
Відповісти
Пані! Таких не вчити треба, а ізолювати від суспільства взагалі, бо одна погана вівця все стадо портить....
Відповісти
ок прийду. Кажи адресок і кого питати :))))
Відповісти
ТЫ так часто видел падение метеоритов, что можешь разсуждать об их ударной волне?
Відповісти
гость ти прав везде тварей хватает
Відповісти
Клас. Такого відео зовсім мало існує.....
Відповісти
ну спалах світла схожий як у фільмі "конец света" .

Не випробування це, над тайгою вже "падав" такий метеорит, тільки більший, і також у повітрі вибухнув, то там дерева всі положило, але вони не обгоріли, що значить - метеорит не долетів до землі.
Відповісти
Деякі росйські вчені вибух метеорита пов"язують з випробуванням нової зброї, втім офіційних заяв з такого приводу ще нема.....і це не дивно.....хтось вірить в метеорит, хтось в надсекретні розробки, хтось це в чкісь міфічні штучки....Бог його зна що то таке
Відповісти
шо ти несеш ? ти шо бабка 80річна?
Відповісти
Шановний! Я далеко ще не бака. А от Вас напевно культурі спілкування мама з татом не навчили. Особливо спілкування з особою жіночої статі. Вірити чи не вірити право кожного, комусь це здасться кумедним, хтось посміється, тіпа "мочи москалів спасай Україну". І таке інше.....метеорит був чи не був не суттєво. Суттєво те, що постраждали люди.
Відповісти
"Деякі росйські вчені..." - посилання в студію.
Блаблабла, які посилання?!.. канал "мега" розставить всі крапки над "І". "в чкісь міфічні штучки....Бог його зна що то таке"

ггггг :)))))))))
Відповісти
Ну, чо поробиш, співчуваю шановний, співчуваю, і на ваші шпильки ображатись не буду. Бо ж хіба мама винувата, що дитина дурнувата? І що їй бракує культури та поваги до ближного. А ще народна мудрість гласить: "Якщо в голові не має, то в аптеці не купиш...." Грішно сміятися над хворими людьми.....Щирі співчуття вам, і вашим близьким...
Відповісти
будьмо людяні немаэ значеня яко національності ми всі богом дані жалко людей
Відповісти
А мне кажется это не метеорит. Не верю, возможно корейцы испытания делают и по глупости шмальнули ракету, а людям вешают что это метеорит:) Шучу конечно, но думаю это не метеорит.
Відповісти
так що це за вчені???
чи ти балаболка? :)))))))
Відповісти