Як у Росії падав метеорит. ФОТО

Як у Росії падав метеорит. ФОТО
15 лютого в Росії впав метеорит, який після вибуху, за свідченнями очевидців, розлетівся на кілька частин.

Як повідомляє МНС РФ, 150 людей отримали поранення в основному через розбите скло, пише ТСН.

Так, після падіння в Челябінську у багатоповерхівках були вибиті вікна, двері, скло. Значних збитків було завдано одному з промислових підприємств.

Влада просить керівників відпустити додому своїх працівників через екстренну ситуацію.

При цьому, падіння метеориту могли бачити мешканці одразу трьох регіонів Росії. Наразі над наслідками працюють понад 20 тисяч МНСників, а вулиці патрулює поліція.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 32
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
И это всего лишь 1 кг за сотни километров от Челябинска...
Відповісти
Так це ж брехня
Відповісти
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=J-EmoMuW9hg
Відповісти
Випробовували ракету!!!! Брехуни
Відповісти
паРаша, що за ракету?
Відповісти
ну що ж, москалики, ваш час прийшов! Бог почув мої молитви!
Відповісти
полуаборт, ты, а не украинец((( и как земля таких ещё только носит? Смотри, что бы на тебя, в скором будущем, никакое небесное тело не приземлилось...
Відповісти
а ти що, молився щоб на москалів метеорит приземлився? і напевно ще просив щоб побільше їх припіз....о. ??? :)))
Відповісти
Дибіл ти "українець" , що тішися з біди ні в чому невиних перед тобою людей серед який є і діти.І Господа Бога до цього невмішуй !!!
Відповісти
+1000

коли приходить біда - націй не існує
Відповісти
Коли приходить біда-націй не існує як ти кажеш-пишеш, але існують люди, які з такого не радіють...,хоча зА мАскалів можна й порадіти)
Відповісти
америкоси тестували ракети
Відповісти
Україна понад усе!
Відповісти
При чём тут Украина?
Відповісти
просто смішно коли у всьому звинувачують американців))
Відповісти
Жирік сьогодні теж казав що це все вони, тупа мавпа!
Відповісти
Біда тільки рака красмть
Відповісти
метеорити -це промисел божий
Відповісти
бог не питає людей, що йому робити
Відповісти
Український і російський народи одинаково старждають від бісовської влади
Відповісти
ЖИВІТЬ ЧЕСНО , ТВОРІТЬ ДОБРО, МОЛІТЬСЯ БОГУ , А ВСЕ ІНШЕ ВАМ ДОДАСТЬСЯ
Відповісти
гггг, ото даун :))))
Відповісти
ЯКЩО НЕ ДУМАЄШ ПРО СЕБЕ ПОДУМАЙ ПРО СВОЇХ БЛИЗЬКИХ
Відповісти
нашо ж тебе бог таким дебілом створив??
Відповісти
От і я собі таке пит. ставлю на рах.тебе-чого ж ти такий Д.?)
Відповісти
на все воля божа :))))
Відповісти
ребята давайте жить дружно !!!!!!!!
Відповісти
То не квашена капуста.
Відповісти
Що ви дурієтє Українці Росіяни усі одинакові люди просто ще є дибіли в обидвих країнах
Відповісти
Удивляюсь,что не националист,то дурак.Разьве можно радоваться горю,завтра оно может быть у нас.
Відповісти