Де і коли дивитися фінал Ліги чемпіонів 2018: перелік каналів

В Києві на стадіоні "Олімпійський" відбудеться фінал Ліги чемпіонів. Зустрічаються англійський "Ліверпуль" і іспанський "Реал".

Матч "Реал" – "Ліверпуль" розпочнеться о 21:45 за київським часом, на більшій частині Європи це буде 20:45, - пише Сьогодні.

Основний час матчу має завершиться орієнтовно о 23:35, тобто якщо не буде додаткового часу та серії пенальті, то вже 26 травня ми дізнаємося переможця Ліги чемпіонів. У разі нічийного рахунку в основний час, будуть зіграні два додаткових тайми по 15 хвилин, а якщо і вони не виявлять переможця – буде пробита серія пенальті.

Експерти букмекерських контор вважають фаворитом фіналу Ліги чемпіонів команду Зінедіна Зідана.