З'явилося відео зіткнення «євроблях» на вулиці Огієнка у Луцьку. ВІДЕО

З'явилося відео зіткнення «євроблях» на вулиці Огієнка у Луцьку. ВІДЕО
Оприлюднили відео зіткнення легковиків Volkswagen та Opel на перехресті вулицб Огієнка та 8 березня у Луцьку.

Його опублікували у мережі YouTube.

Нагадаємо, 26 травня близько 19.30 на повороті вулиць Огієнка та 8 березня зіткнулися Volkswagen та Opel.

Зі слів свідків, Volkswagen зеленого кольору не пропустив автомобіль Opel, який їхав на Огієнка. Внаслідок цього відбулося зіткнення.

На щастя, в аварії ніхто не постраждав. Обидва авто - на іноземній реєстрації.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Ця нечисть на бляхах взагалі не розуміє що є якісь там ПДР, вони думають що це не для них. Коли вже влада розбереться з цими злочинцями
Відповісти
Учора пропускаючи авто переді мною на Гордіюк ззаду бляхар аж запінився сигналячи, у нього і думки не було що потрібно когось пропускати
Відповісти
Коли вже буде якийсь закон про цих дебілів з купленими правами ,страшно виізджати на трасу .
Відповісти
о це Алєнь!!! просто в шоці що є такі... !
Відповісти
Так він навіть не гальмував! Просто вилетів на головну! Малолєтки на бляхах без жодної уяви про існування ПДР.
І цей потік котрабандних авто не можуть зупинити???
Чи не хочуть?
Звісно, коли митник з прикордонником мають 500 доларів на двох з автівки, хто ж буде припиняти контрабанду?
Як душити підприємців, що ледь працюють і податки сплачують - то і важелів, і законів, і чиновників вистачає, а тут ДФС бачте, БЕЗПОРАДНЕ!!!
То нащо платити податки, якщо все з рук може зійти?
Відповісти
все можуть королі! Тільки що їм буде з того?
Відповісти
Шановні Лучани немає значення на якій реєстрації ці автомобілі..... це таке перехрестя туи 1 аварія на тиждень мінімум...я це знаю повірте
Відповісти
В мене декілька питаннь до редакторів волиньпоста:
«Євробляхи» - це що за термін?
Що за непрофесійність?
Ви що працюєте на півставки в сільській газеті?
А на рахунок того що хтось скоює аварії на машинах з іноземною регістрацією: Ну от в статті написано: "На щастя, в аварії ніхто не постраждав." Булиб це два корча - лануса чи якісь вази, які приблизно по тій самій ціні тільки з укр регестрацією, то в цій аварії точно хтось би постраждав ... тоді б усім було б легше жити?
Відповісти
До Fenix-77 - порада, зрі в корінь.
"Євробляхи" - це не термін, це проблема, це величезна кількість контрабандних авто, що перебувають в незаконному користування громадян України, які в більшості випадків просто і не чули про правила дорожнього руху.
За статистикою у Луцьку у 3/4 аварій винні євробляхи, точніше, прокладки в них між кермом та сидінням.
Відповісти