«Там померти страшно», - лучанка про палату в обласній лікарні. ФОТО

«Там померти страшно», - лучанка про палату в обласній лікарні. ФОТО
У мережі обурилися умовами в одній з палат у Волинській обласній клінічній лікарні.

Знімки опублікувала користувачка Альона Самойлова.



"Подивіться, як у нас все чудово! Це не в’язниця, це Обласна лікарня у Луцьку, відділення Гастроентерології! Там люди повинні одужувати! А там померти страшно. А ми хочемо у Європу", - написала обурена жінка.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Хай палицю туди заведуть і покажуть...
Відповісти
сучасний стиль ЛОФТ що не ясно...
Відповісти
Очевидно, кошти за недавнє працевлаштування медсестри (3000 долл) вимагались для проведення ремонту ?..
Відповісти
Це вся обласна лікарня в такому стані, вроді щось і роблять той ремонт, а результату зовсім немає! Подивіться ще на туалет в поліклініці на першому поверсі біля 129 кабінету. Там фільми жахів знімати можна. А взагалі в обласній все починається з бахіл по 2 гривні і немитої підлоги, ті сходи ганчірки вже давно не бачили, а вони бахіли продають.
Відповісти
В Європі немає такої дурні як відділення гастроентерології.
Відповісти
головне зробити гарно там, куди водять різних гостей:журналістів, делегацій, різні комісії, перевіряючих і т.д.А людям можна як свиням. Там в лабораторіях двері одні дорогі такі,що можна паркет поциклювати в цілому відділенні.
Відповісти
Зате Сидор в шеколаді.
Відповісти
Сидор завжди буде шоколаді, то ще та падла
Відповісти
Зате вбухуються десятки міліонів в перинатальний центр замість того, щоб довести до ладу наявне лікарняне господарство міста і області. Якщо провести інвентаризацію і ремонт УЖЕ наявних лікарняних місць, то їх виявиться достатньо для області. А гроші потрібно "вкладувати" у хворих і в сучасне медичне обладнання. Але чиновникам київським і волинським це нецікаво, бо на цьому стільки не вкрадеш, як на будівництві за бюджетні (людські) кошти. А тим часом нещасні хворі посполиті збирають копійки для проведення операцій, чи лікування у нас або за кордоном...
Відповісти
Ви знаєте то ще не страшно. Видно що вікна поміняли і може ще щось роблять. Рік чи два назад було набагато гірше. Взимку холодно що під трьома ковдрами зігрітись не можна і води гарячої нема. А ще такі ужаси тільки на двох поверхах над поліклінікою. Тули ж не водять делегацій всяких то і так піде. За те мармурову підлогу зробили біля мрт що як на катку. Звичайне відмивання грошей. А сидор певно буде в.о гол.лікаря поки не винесуть вперед ногами.
Відповісти
Паркет в лікарні-це "совітське"ноу-хау,особливо коли це було в урології.Хоча в гастроентерології також "непогано".Ніякої гастроентерології(стаціонар) в нормальних країнах не існує.
Відповісти
А ви думали , що в казку попали
Відповісти
нічого зроблять ремонт буде гарно як в хірургічному корпусі . це тимчасове явище .багато зроблено в лікарні!
Відповісти
У мене тільки одне запитання до тої лучанки: "Вас там вилікували?"


Після "рехворм" Уляни Супрун палати скоріше за все будуть кращі, но вам не покарману.
А лікарню, точніше ту її частину, що в Боголюбах давно хочуть закрити. Тому і доводять до ручки. Кому вигідно?
Відповісти