вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти  

Як нардепи вночі тренувалися відбивати трибуну. ВІДЕО

Як нардепи вночі тренувалися відбивати трибуну. ВІДЕО
Журналісти програми «Проти ночі» на ТВі зняли відео нічних розваг депутатів, які чергують в парламенті.

Одні тренуються відбивати трибуну, роблячи сальто через президію, інші – їдять солоні помідори прямо на місці першого віце-спікера парламенту, пише Українська правда.

Судячи з відео, ударівцем, який демонструє дива гнучкості і пружності, є 22-річний Ярослав Гінка. Він пройшов у Раду під двадцятим номером виборчого списку Кличка.



Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чим би діти не гралися,аби не плакали:)))
Відповісти
))))Весело...в якій країні ще таке побачиш...
Відповісти
Наталя, дякую за розуміння й сподіваюсь підтримку))Гарне відчуття гумору ще нікому не завадило))
Відповісти
ДЕБІЛИ НАТУРАЛЬНІ!!!
Відповісти
Дурненький ,навіщо писати образи про людей які ДІЛОМ й ДІЯМИ відстоюють позицію-ГОЛОСУВАТИ ОСОБИСТО? В кінці кінців депутати повинні навчитись нести відповідальність за свої дії!!Чи краще далі закривати очі й робити вигляд що все ОК в цій країні й в цій ВР?!!

Спробуй краще але реально й ділом в Луцькій міськраді наприклад!!
Відповісти
Пане Ігор!А вам не соромно було висувати в облраду Лазорка???Я знаю що він вам обіцяв і що зробив:)))Може самі напишете,чесний ви наш.Але тоді Кличко точно вас вижене в три шії,а товариші по партії руки не подадуть...
Відповісти
Ні не соромно.Звісно напишу,й при нагоді ще раз підтримаю Лазорка.Час покаже хто є хто))
Відповісти
тільки посміявшись над проблемою можна її вирішити...
розумний хід!
Відповісти
у нашій країні без почуття гумору не проживеш...
хоч таким чином розряджають обстановку...
Відповісти
ахахахахахах)))
гонять!!!!!!!!!!
маладци!))) ахахах
Відповісти
підтримую Алєксєєва! влучно!
Відповісти
Не важливо чим вони займаються там вночі, я не побачив чогось злочинного в їх діях. Важливим є те заради чого вони блокують трибуну, адже відстоювання персонального голосування є гідною справою.
Відповісти
Потрібно хоч якось відволікатись від щоденних проблем, щоб з новими силами боротьсь за справедливість!
Відповісти
Федір! Ти фанат Безулик?!:)))
Відповісти