Як нардепи вночі тренувалися відбивати трибуну. ВІДЕО

Як нардепи вночі тренувалися відбивати трибуну. ВІДЕО
Журналісти програми «Проти ночі» на ТВі зняли відео нічних розваг депутатів, які чергують в парламенті.

Одні тренуються відбивати трибуну, роблячи сальто через президію, інші – їдять солоні помідори прямо на місці першого віце-спікера парламенту, пише Українська правда.

Судячи з відео, ударівцем, який демонструє дива гнучкості і пружності, є 22-річний Ярослав Гінка. Він пройшов у Раду під двадцятим номером виборчого списку Кличка.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Чим би діти не гралися,аби не плакали:)))
Відповісти
))))Весело...в якій країні ще таке побачиш...
Відповісти
Наталя, дякую за розуміння й сподіваюсь підтримку))Гарне відчуття гумору ще нікому не завадило))
Відповісти
ДЕБІЛИ НАТУРАЛЬНІ!!!
Відповісти
Дурненький ,навіщо писати образи про людей які ДІЛОМ й ДІЯМИ відстоюють позицію-ГОЛОСУВАТИ ОСОБИСТО? В кінці кінців депутати повинні навчитись нести відповідальність за свої дії!!Чи краще далі закривати очі й робити вигляд що все ОК в цій країні й в цій ВР?!!

Спробуй краще але реально й ділом в Луцькій міськраді наприклад!!
Відповісти
Пане Ігор!А вам не соромно було висувати в облраду Лазорка???Я знаю що він вам обіцяв і що зробив:)))Може самі напишете,чесний ви наш.Але тоді Кличко точно вас вижене в три шії,а товариші по партії руки не подадуть...
Відповісти
Ні не соромно.Звісно напишу,й при нагоді ще раз підтримаю Лазорка.Час покаже хто є хто))
Відповісти
тільки посміявшись над проблемою можна її вирішити...
розумний хід!
Відповісти
у нашій країні без почуття гумору не проживеш...
хоч таким чином розряджають обстановку...
Відповісти
ахахахахахах)))
гонять!!!!!!!!!!
маладци!))) ахахах
Відповісти
підтримую Алєксєєва! влучно!
Відповісти
Не важливо чим вони займаються там вночі, я не побачив чогось злочинного в їх діях. Важливим є те заради чого вони блокують трибуну, адже відстоювання персонального голосування є гідною справою.
Відповісти
Потрібно хоч якось відволікатись від щоденних проблем, щоб з новими силами боротьсь за справедливість!
Відповісти
Федір! Ти фанат Безулик?!:)))
Відповісти