Як «штурмували» кабінет губернатора Волині. ВІДЕО

Як «штурмували» кабінет губернатора Волині. ВІДЕО
Голова Волинської ОДА Борис Клімчук зустрівся з батьками студентів Володимир-Волинського медико-технічного коледжу, щоправда після словесної перепалки з депутатами обласної ради, під час якої Клімчук відмовлявся пускати їх у свій кабінет.

Відео про це опублікував на своїй сторінці у Facebook депутат обласної ради Ігор Гузь (на фото).

Так, голова Волинської ОДА Борис Клімчук дозволив батькам студентів коледжу війти в кабінет, а Гузю заборонив.

«Вас я не запрошував», - мовив посадовець і заблокував обранцю громади вхід до приміщення.

Натомість Гузь почав вигукувати «Що ви робите?» та сказав, що викличе міліцію.

Інший депутат облради Олександр Пирожик запропонував спитати людей, чи вони хочуть, щоб депутати теж потрапили в кабінет.

Зрештою, губернатор дозволив обранцям громади увійти.

Під час зустрічі він пообіцяв, що студенти коледжу завершать освіту в профільних закладах Ковеля, Луцька та Ківерець, та підтримку владців у вирішенні проблеми.

Нагадаємо, у Володимирі-Волинському батьки студентів медико-технічного коледжу не можуть забрати документи своїх дітей з навчального закладу.

У коледжі категорично відмовляють віддати папери, хоча ліцензію в закладу забрали ще шостого грудня.


Відео - Центру політичного аналізу і виборчого консалтингу. Автор - Марія Доманська

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 28
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
який же цей Гузь наглий, стидно
Відповісти
гузь не правий, лізе по перед батька в пекло, якщо клім має рішення, то не треба піарити свою "позицію".
Відповісти
Який же цей Клімчук наглий, не пускати депутата в кабінет, стидно
Відповісти
"Це вас не має хвилювати!"...
Хіба так губернатор має звертатися до людей?
Відповісти
А Гусь має право себе так вести з губернатором і взагалі з людиною, яка йому в батьки годиться?! У вас Mirna взагалі немає ніякої поваги, головне щоб "сенсація" була і гонорарчік у карманчик!
Відповісти
До кого повага? До Клімчука? Не смішіть мене, його в шию давно гнати пора, ОСТОГИД ТОЙ ЦАР ВЖЕ, С-КИ МОЖНА ЦЕ ТЕРПІТИ??? НА ПЕНСІЮ ПОРА З БАШКАЛЕНКОМ НА ПАРУ!!!
Відповісти
Хвора, ви помилились з власною назвою!!!Ваша суть лізе скрізь. Прийміть ліки та заспокойтесь,бо ви вже давно на пенсії!!!
Відповісти
Клмічук дуже правильно себе поводив. він людей прийняв. але хотів все їм пояснити без лишніх емоцій. в тому числі Гузівських
а те, що Ігор Володимирович зробив з цього всього шоу - це біда. таке вже в ньому. що ж тут зробиш
Відповісти
Автором відео є я. А належить воно Центру Політичного Аналізу та Виборчого Консалтингу!!!!
Відповісти
Боріс, нарешті ти прав! жени в 3 шиї цю флюгерську політичну п.о.в.і.ю.
підгузник -істєрічка )))-
"баріс питрович, шовиробите?))"
Відповісти
Боріс, нарешті ти прав! жени в 3 шиї цю флюгерську політичну п.о.в.і.ю.
підгузник -істєрічка )))-
"баріс питрович, шовиробите?))"
Відповісти
"журналісти,памажіте мені!!!я дипутат абласної ради!!!!"
Відповісти
Гузёна не лезь!Это вотчина Мельника, а то свидомиты побьются из-за Коледжа!опоздал батенька гузик-мальчик!
Відповісти
Ну шо, смольний узят, куди далі?
Відповісти
Суть питання-статті: допомогли людям і дітям чи ні? Чи черговий піар Гуся?! Скільки Гусь вам забашляв "постівці"?!:)
Відповісти
Добре видно,що відео з центру аналізів - а аналізи завжди зле пахнуть!
Відповісти
А хто "штурмував"? Людей Клімчук вічливо запросив до кабінету, а Гузь влаштував цирк! Дешевий піар Гузя!!!:) А за такі дії потрібно Гузя залучитати, а то вже взагалі "башту" зносить! Ні субординації, ні культури, ні поваги, ні... І цей хам депутат? Люди - куди ви дивилися? Чи вам такі подобаються? Ну тоді зрозуміло чому суспільство таке!: (
Відповісти
Шановні учасники дискусії у кожного з Вас може бути своє ставлення до того чи іншого депутата, а згідно Закону України "Про статус депутатів місцевих рад" при здійсненні депутатських повноважень депутат місцевої
ради має також право:

на невідкладний прийом;
стаття 11 вказаного закону. Тому не залежно від свого ставлення до тої чи іншої особи губернатор повинен прийняти депутата.


Відповісти
на невідкладний прийом до психотерапевта
Відповісти
А це був запит? Домовленість про зустріч? Домовлена зустріч...? По відео видно що все зовсім навпаки і не треба тут "лікувати", все чітко видно і чутно! Лоханувся в чергове Гусь!:)))
Відповісти
Дякую, за виправлення
Відповісти
Маш, це не виправлення. Це - доповнення )
Відповісти
Соседка корову звала:"Маш, Маш, Маш".
Продала-бодливая, доится не давала.
Відповісти
Рівень відповідей Клімчука та Курилюка як перших осіб виконавчої влади в області просто вражає: "То закрийте її в в тому кафе". Без коментарів..
Відповісти
ТЬреба збивати роги інакше депутати будуть гадити на голови всьому народу України.
Відповісти
Якби продати крісла і стіл з кабінету, то можна було б прогодувати дітей з реабілітаційного центру
Відповісти
А крісла і стіл ще при Бондареві куплялись... ще питанн?:)
Відповісти
Суть не в тому ким купувались, а в тому куди гроші можна було потратити, людські гроші.
Відповісти