Лучанин Дмитро Монатик хоче підкорити «Нову хвилю» у Юрмалі

Лучанин Дмитро Монатик хоче підкорити «Нову хвилю» у Юрмалі
Екс-учасник шоу «Х-фактор», лучанин Дмитро Монатик подав заявку на участь у конкурсі, який наприкінці липня відбудеться в Юрмалі.

Співак і автор пісень Діма Монатик вирішив підкорити своїми вокальними даними журі конкурсу «Нова хвиля 2013», пише tochka.net.

Щорічний конкурс «Нова хвиля» в Юрмалі – це шанс для багатьох виконавців, які хочуть показати себе і свою творчість в країнах СНД.

«Напевно, краще сказати, що не так я потрібен «Новій хвилі», як вона потрібна мені! Справа в тому, що я люблю доводити все до кінця, а історія з конкурсами та різними шоу в моєму випадку явно незавершена», – каже співак.

«У якому б шоу я не брав участь, не було можливості розкритися на повну. Упевнений, що «Нова хвиля» може дати мені цю можливість, оскільки можна виконати пісні улюблених артистів і найважливіше – продемонструвати публіці свою авторську композицію. Не буду базікати, але всередині себе налаштований на краще, інакше б і не реєструвався», – прокоментував своє рішення лучанин.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 30
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
какая атвратітєльная рожа
Відповісти
И какой отвгатительный и тошнотворный в жизни и в комментариях жидюга Михельсон.
Відповісти
Блін чому всі тільки засирають в коментах аж харить
Відповісти
Удачи.
Відповісти
Класний соул качае...удачи чувак если подбереш хороший бек все будет неплохо напомниш им что значит важно в жизни....
Відповісти
Олень .
Відповісти
хлоп він хороший, той монатік, але танцює у рази краще, ніж співає.
Хто розуміється на співах збрехати не дасть.
Відповісти
Що це було??!!...
Відповісти
Ура... успіху тобі Дмитро!!!! Бажаю пройти у фінал і виступити, із задоволенням дивитимусь на тебе по телевізору, покажи їм.... нехай знають справжніх українців з Луцька!)
Відповісти
Точно... І повтори трохи українську. Останнім часом ти її чомусь призабув. Зазвіздів чи що?
Відповісти
А мені він подобався на Х-факторі...доки в якомусь епізоді його не спитали А ЗВІДКИ ТИ РОДОМ? А він на те:"З маленького провінційного містечка" Провінціал "ТАЛАНОВИТИЙ". Хай справді почне державно розмовляти...ато ходе таке метр з шапкою і ПО МОДНЬОМУ ПОРУССКИ РАЗГАВАРИВАЕТЬ....
Відповісти
знову вилізло?
Відповісти
да...і воно на ЮРМАЛУ замахнулось...
Відповісти
да вам разве угодишь? Начнёт на украинском разговариваить, всё равно не то будет, окажется, что одет не так, не в вышиванку)))) Вы на своём языке совсем помешались...а может он не "ПО МОДНЬОМУ РАЗГАВАРИВАЕТЬ....", а на своём родном языке?
Відповісти
якраз таки його рідна мова українська)))
Відповісти
Дмитро ! Якщо скажеш , що Луцьк - мале провінційне місто, точно тебе ніхто не буде більше слухати ( і не тільки Волиняни ).
Ти на такі питання -Звідки ти ? --кажи, що всі Українці люблять Свитязь, Луцьк і т д. А де те все - то нехай думають вже ті хто питає!!!
УДАЧІ!!!
Відповісти
Я також рахую луцьк великим селом, тобто маленьким провінційним містечком. БО ЦЕ СПРАВДІ ТАК І Є!

п.с. вам аби обісрати, таке відчуття що ви просто заздрите
п.с.с. можете починати обсирати цей пост





Відповісти
Валіза...вокзал...СТОЛИЦЯ! Удачі. Тут ніхто нікого не тримає.!!!!!!!!!
Відповісти
а тобі Ліпіни....
Відповісти
ти видно частенько відвідуєш цей медичний заклад раз усім радиш)))) Не суди всіх по своєму діагнозу)))
Відповісти
Це якраз тобі Липини ПРЯМА ДОРОГА, бо ти там часто (нам таку твою персону по ТВ показують щодня,я к ти, в комедійному жанрі та сатиричному-якщо знаєш,що це за слова на Полісся СТАР тв.),що головою об стіну не допомогло битися?
Тоді пальці відріж собі, бо тобі вони явно не треба в житті...,адеж за адекватним призначенням ти їх не використовуєш!!!
Відповісти
Шановна,а скільки вам років?
По тому як Ви пишете,не більше 15-ти,дурний підлітковий максималізм і жодної поваги до інших.
Очі засліпив Монатік?Добре,але ж поважайте хоча б себе,і не принижуйтесь.Тим більше справжнім "Лучанкам" не гідно бути такими.Робіть висновки!
Відповісти
А Ви хто така,щоб мене вчити?:) Вихователька чи банківська працівниця, чи може взагалі лікар?:)))
Хто Ви така та що Ви можете навчити та в приклад поставити?)) Давайте публікуйте свої досягнення))), покажіть "приклад"))
От по тому як Ви пишете якраз таки Вас і видно), "очі засліпив")))) Аха ха))) Н да...
Це якра з ти поважай себе,бо, навіть, на Ви нема як та мна кого казати, Вікторівна)))
Відповісти
дасиш мені квартиру в столиці, і нормальну роботу - я поїду..

Я люблю Луцьк яким він є, тому що як не крути - це моє рідне місто. Я тут народився, виріс, прожив багато років..

Але стверджувати що Луцьк велике і не провінційне місто можуть лише "корінні" лучани з маневич, горохова і т.д.


Відповісти
А слабо самому заробити грошенят і свалити з ПРОВІНЦІЙНОГО МІСТЕЧКА???? Або попроси МонатИКа хай тебе в валізу забере з собою)))) ніхто плакати не буде!
Відповісти
за тобою так точно ніхто плакати не буде)
Відповісти
А де "Ірочка"?))) Чому ще ми її не встигли пропіарити?)))
Надоїв, чесно..., остогид, бажаю успіхів якщо щиро хоче, але сам він мені взагалі не імпонує,як і його "піхота"...
Відповісти
Знову це тупоголове створіння "Лучанка" вилізло на сайт. Редакція, невже вона вам імпонує? Хоч якась модерація є?
Відповісти
Мені,як корінній лучанці дуже соромно за таких от "Лучанок"
Відповісти
Ну и народец, хочет парень в шоу-бизнесе себя найти, так и здесь вам не угодишь. Бизнесмены вам не нравятся, певцы с танцорами тоже, про дворников и уборщиц статьи писать?
Відповісти