У Києві – масштабна акція протесту власників авто на єврономерах. ВІДЕО

У Києві – масштабна акція протесту власників авто на єврономерах. ВІДЕО
У Києві 11 липня з самого ранку триває протест власників автомобілів на іноземних номерах.

Вони заблокували урядовий квартал, тож у центрі міста утворилися затори, - пише 24 канал.

До Києва приїхали власники "євроблях" зі всіх регіонів України. Організатори заявляють про 5 тисяч учасників. Протест триває з 6-ї ранку.

Протестувальники вимагають відставки прем’єр-міністра Володимира Гройсмана та прийняття закону про розмитнення авто на іноземних номерах на вигідних умовах.

Власники "євроблях" називають свою акцію безстроковою, кажуть, що блокуватимуть урядовий квартал доти, поки їх не почують.

Користувачі соцмереж опублікували фото акції в центрі Києва.





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 7
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Клоуни!
Відповісти
ЗАБРАТИ ВСІ ЛАХИ !!ПОСТАВИТИ НА АРЕШТ-МАЙДАНЧИК!!!
Відповісти
Стягнути евакуатори і спецпідрозділи, оголосити попередження про кримінальну відповідальність за блокування шляхів та державних органів і починати арешти.
Контрабандисти бунтують, ще вже взагалі ні в які ворота не лізе!
Відповісти
ага, так і зробити, щоб ти ще 40 років їздив в драному жигулю, і розігнати, як на Майдані, а то придумали собі, бачте, на нормальних машинах їздити!!! но-но-но так робити, бігом назад в стійло...
сарказм, звізно)) хлопці, я з вами!!
Відповісти
Ви не плутайте тапле і м*яке.
Спочатку треба було "здешевлення" добиватись, а потім вже як воно сталось би для всіх - завозити.
А ви контрабандисти, три роки митнику 500 баксів хабаря давали і коли вас нарешті притиснули - опа, ай яй яй, забігали, замітингували.
Ви шкури свої врятувати хочете, вам свої корита прилаштувати треба, на людей плювати, у вас же головна вимога - ВАС ЛЕГАЛІЗУВАТИ!
А з якої радості? Чим ви кращі за решту громадян України, які хабар митнику не давали і контрабанду не завозили?!
Відповісти
шановний, ви часом з дуба на їжака не падали? моє авто має польську реєстрацію, то є машина моєї сестри, вона віддала мені її безкоштовно, а точніше за банку сала, сама і пригнала, бо є громадянкою Польщі, де і яким боком я комусь маю давати хабарі? Ви коли там фантазуєте в лайносі чи жигулю, то трохи задіюйте голову, кажуть що помагає, нажаль не всім
Відповісти
Якщо сестра завезла - то вона і має абсолютне право тимчасового ввезення на рік, але не ви. Якщо ви користуєтеся таким авто - то зобов*язані його розмитнити або лишити в режимі тимчасового ввезення сплативши "депозит" у сумі вартості розмитненя такого авто.
Ви користувались тим, що поліція не могла перевірити інформацію по митній базі. А коли поліція отримала таку можливість - вскрилися всі махінації, тому головна вимога "протестувальників" відмінити розширення повноважень поліції, а не здешевленя розмитнення, яка на ДРУГОМУ місці.
Бо ви і на далі хочете, щоб схема працювала, але такого вже не буде.
Якщо ви вважаєте що нічого не порушуєте, коли вам сестра за сало дала машину і ввезла в Україну в рижимі тимчасового ввезення - то чого переживаєте, бастуєте?! ))
Відповісти