Три нардепи «скинулися» на пам’ятник Бандері

Три нардепи «скинулися» на пам’ятник Бандері
Для будівництва пам’ятника Степану Бандері у Луцьку три нардепи-«свободівці» дали 25 тисяч гривень із власної зарплати.

Про передачу грошей із трибуни сесійної зали 26 лютого повідомив нардеп Анатолій Вітів.

Суму обсягом 25 тисяч гривень на рахунок покладуть депутати Анатолій Вітів, Валерій Черняков та Євген Мельник.

Нагадаємо, що нещодавно депутати Волинської обласної ради не підтримали рішення про виділення 250 тисяч гривень для будівництва пам’ятника Степану Бандері у Луцьку, зате виділили гроші на облагородження.

Губернатор Волині Борис Клімчук був проти виділення бюджетних коштів на пам’ятники, зокрема і на монумент Степану Бандері в Луцьку. Він говорить, що кошти повинні йти з особистих гаманців громадян. І обіцяв дати в рази більше грошей, аніж націоналісти.

«Пам’ятник буде стояти. Якщо ми як депутати не могли виділити тут у сесійній залі гроші, хоча міська рада гроші виділила вже два рази, ми маємо зробити крок гідний нас. Ми маємо скинути свої кошти на побудову пам’ятника. У нас у залі багато дуже не бідних людей», ‒ зазначив Анатолій Вітів.

Вітів каже, що сподівається на фінансову допомогу і від Олександра Башкаленка, і від Бориса Клімчука, які обіцяли дати гроші.

Додамо, що, згідно з інформацією сайту Четверта влада, у декларації про доходи за 2011 рік Валерія Чернякова зазначено, що він ні копійки не заробив. Члени сім’ї змогли заробити лише 844 гривні заробітної плати.

Євген Мельник, згідно з декларацією, поданою до ЦВК у 2012 році, заробив за 2011 рік 72997,04 грн., а члени сім’ї ‒ 133384 грн.

Відповідно до декларації Анатолії Вітіва, поданої до ЦВК, у 2011-му році, доходи Анатолія Вітіва склали 1200, 9 грн, а членів сім´ї – 16799,73 грн.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А до чого там декларація вони ж із своєї нинішньої зарплати скинулись з ВРУ? До чого 2011 рік? Може хто невкурсі шо надворі 2013???
Відповісти
Горе-журналісти! Що попало пишуть, що треба і що не треба...:(
Відповісти
Ну цим депутатам сам Бог велів скидатись, можна і побільше..., а решту суми нехай у шанувальників доберають!
Відповісти
А Загрева що? "Пенсію" екс-нардепа не малу має і що - зажав? А так розпинався на минулій сесії!:)
Відповісти
!ПРОЦЕС ПІШОВ
Відповісти
Вот всё у нас хорошо, только памятник козлу осталось поставить и вообще заживём...Это уже похоже на навящивую идею
Відповісти
Все вопросы знаете к кому - к Слабеньку и Ко.!:)
Відповісти
Нашо він там здався,ми шо рагулі!!??,у Львові ставте їх там хоть і 10,а паскудити місто не треба,герої тоже мені,ви б на ці гроші брали б бомжів яких ше можна поставити на ноги і дади їм житло в гуртожитку і роботу двірника,оце б був подвиг,а на ці пам'ятникі і на всяку чюш бабло є !!,Ганьба !!!
Відповісти
Загрева? Коли це вiн своi грошi давав. Вiн тiльки бере у всix.
Відповісти