В УДАРі пояснили, чому програв Лазорко

В УДАРі пояснили, чому програв Лазорко
Олександр Лазорко не зміг перемогти на проміжних виборах до Волиньради з кількох причин.

Серед яких - рішення не співпрацювати зі штабом волинського УДАРу, - розповів у інтерв'ю Волинським новинам голова обласного осередку партії Віталія Кличка Юрій Савчук (на фото).

«Я вважаю, що великим недоліком є те, що штаб Олександра Лазорка працював самостійно, незважаючи на те, що наш обласний осередок підтримку надавав», - мовив політик.

Також він зауважив, що важливим фактором, який зумовив програш Лазорка була низька явка виборців. Нагадаємо, в Луцькому окрузі проголосували лише 16% виборців.

«В першу чергу, це пов’язано з громадською свідомістю людей, яким набридли попередні вибори, цей рух, переживання. Вони не були готовими до «останнього ривка», - висловився Савчук.

Нагадаємо, Олександр Лазорко, який балотувався до облради від УДАРу, програв «свободівцю» Святославу Боруцькому.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Основна причина, що Лазорко запізно почав ставати другим"корінним лучанином", першого вже всі знають))
Відповісти
но же не придурок, желать стать "корінним лучанином", какая глупость. Одна "раковая ошибка" при попытке высушить "болото", от змей, жаб и остальных ползучих гадов, не избавиться!
Відповісти
Олександр Лазорко не зміг перемогти на проміжних виборах до Волиньради з кількох причин.
Не з кількох, а з однієї.
Головна причина - виборець, який порозумнішав і не повівся на "прибирання снігу" чи гречку.
А про парадокс "партія висунула, партія підтримує, але штаби окремі і спільного нічого" годі й казати.
Так ви його хотіли, як підтримали, так він тут був треба, як лучани проголосували.
Відповісти
"важливим фактором, який зумовив програш Лазорка була низька явка виборців." ))) розсмішив, якби була вища явка, то розрив би був ще більшим. Так що подякуйте лучанам, чи кому там треба..
Відповісти
пане депутат,не скигли,поїзд давно поїхав,лучанам вже надоїла брехня олігархів,тоиу феномен грошей і продуктових наборів для інвапідів не спрацював,а спрацювала свідомість людей., в дальнійшому людей вже не обманять і олігархів чекає повна поразка.
Відповісти
А от "брехня бідняків" більш звична. Бідний, голодний, при цьому "свідомий")))Сміх скрізь сльози
Відповісти
Судячи з результатів виборів та з того як відбувалася виборча кампанія, пан Лазорко набрав команду справжніх спеціалістів)))
Відповісти
Таке враження, шо стаття проти Савчука - своїм коиентарем, він сам же розписується в своїй неспроможност і формувати політичну команду.
Відповісти
Скільки раз уже подивилися цю новину читачі Волиньпосту? Юр, ви її поставили о 13.45, а зараз 15.22, а гіперпосилання на новину все ще немає. Якось це не ввічливо зовсім, чи модерація не справляється зі своїми обов`язками?
Відповісти
нє, ну бо лазорко справді протупив... чого було не скористатись допомогою штатного складу волинського удару? може би ситуація склалась зовсім по іншому...
Відповісти
...ДЕНЕГ ЖАЛКО :)
Відповісти
Дуже розумно...)))) все ще попереду...ждемс чуда без Удару)))
Відповісти
Лазорко то мавпа, яка говорить ще гірше ніж я. По іншому бути і не могло...
Відповісти
корміть дітей "свободівськими" розмовами (:
Відповісти
Викорінити осередок УДАРу на Волині, Алексеев - бездійний і аморфний.
Відповісти
Після бою кулаками на махають....
Відповісти
То хто ж винен в поразці Лазорка? Палиця, бо мало грошей дав і не вистачило на штаб від УДАРУ?
Відповісти