вхід реєстрація
Правила   Реклама   Контакти

Волинянин потрапив до трійки кращих на чемпіонаті пожежників

Представник Волинської області Роман Божук виборов бронзу на Кубку України з пожежно-прикладного спорту.

Про це повідомили в управлінні ДСНС в області.

Змагання тривають на Закарпатті і приурочені до 27-ї річниці Незалежності. Уже визначилися переможці у 100-метровій смузі з перешкодами та у пожежній естафеті 4 х 100 метрів.

Так, у фінальному забігу перемогу здобув Денис Єсипенко, а срібло у Юрія Плотнікова. Обидва спортсмени з Одеси. Бронзу ж виборов представник Волинської області Роман Божук.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram! Також за нашим сайтом можна стежити у Twitter, Google+ та Instagram.