Озерна еротика: як звабливі красуні позували на Світязі. ФОТО

Озерна еротика: як звабливі красуні позували на Світязі. ФОТО
На озері Світязь неймовірні красуні влаштували пікантні фотосесії.

Чарівні краєвиди заходу сонця у поєднанні з просторами озера створюють унікальні та незабутні пейзажі для фотосесій, - пише Район.Шацьк.

А вже майстерні фотографи зроблять свою справу, проявлять фантазію та зроблять вашу фотосесію на Світязі справді неповторною: від еротично-романтичної до затишно-сімейної.

Світлинами фотосесій місцеві та гості озерного краю, а також фотографи діляться на своїх сторінках у Facebook.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 14
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А де еротика?
Відповісти
а де красуні?
Відповісти
На останіх фото - красуня. Але остальні - жах. І х то ці курви ?
Відповісти
Гарні фото і дівчата
Відповісти
Шикарні еротичні фоточки.
Відповісти
Такі фото любий дибіл на телефон зробить
Відповісти
Треба їм схуднути,особливо тим дівчатам,що на перших фото
Відповісти
З яких то пір використовують фото людей без їх згоди?
Відповісти
Справді.. новин більш нема. Треба про дівок з інтернету писати.
Відповісти
Хоч би запитали дозволу про публікацію моїх фото
Відповісти
Можна подумати вони тільки у вас не запитали, з моїми фото таж сама історія.(( Сумно, ніби й в цивільному світі живемо
Відповісти
как то не одна не торкнула.
Відповісти
На даних фото дівчата не моделі! Це їх приватна зйомка! Фото використані без згоди ні фотографа, ні дівчат.. І я думаю якось не доречно обливати дівчат брудом і всяко обзивати! І взагалі за використання особистих даних можна в суд подати!
Відповісти
НАШИ ДЕВКИ ХОТЬ КУДА НО НЕ В ЭТОМ КРАСОТА.КРАСОТА ОНА КАК СОЛНЦЕ УТРОМ ВСТАЛО ,А ВЕЧЕРОМ СКРЫЛОСЬ ЗА ГОРИЗОНТОМ.ЕЮ НАДО УМЕТЬ ПОЛЬЗОВАТЬСЯ ,А НЕ ТРАТИТЬ ЗРЯ.ВСЁ УХОДИТ И ЭТО УЙДЁТ.
Відповісти