У Луцьку хочуть вулицю сенатора Маккейна, – петиція

У Луцьку хочуть вулицю сенатора Маккейна, – петиція
У Луцьку пропонують перейменувати одну з вулиць на честь американського сенатора Джона Маккейна.

Про це у Єдиній системі місцевих петицій написав Андрій Михайлов.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: «Справжній друг, якого ніким не замінити»: реакція України на смерть Маккейна

Так, чоловік пропонує:

"Для увічнення пам'яті визначної людини, яка зробила дуже багато для України і підтримки її незалежності, пропонується перейменувати одну із вулиць м. Луцька, які досі носять радянські назви на "Сенатора Маккейна", або ж "Джона Маккейна".

Можливими кандидатами на перейменування Андрій вважає вулиці Карбишева, Мамсурова, Даньшина, інші.

Нагадаємо, Американський сенатор-республіканець Джон Маккейн помер на 82-му році життя.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
То давайте ще й проспект Трампа і парк імені Хілларі Клінтон зробимо. Дрібні...
Відповісти
Предлагающим подобное ("маккейнистам") хочу напомнить слова Антона Павловича Чехова, писателя, врача по специальности своей первой, что каждый человек должен непременно выдавливать из себя раба. Ежедневно, всю жизнь, изо дня в день, капля за каплей. Холуйствующие особи!
Відповісти
Предлагающим подобное ("маккейнистам") хочу напомнить слова Антона Павловича Чехова, писателя, врача по специальности своей первой, что каждый человек должен непременно выдавливать из себя раба. Ежедневно, всю жизнь, изо дня в день, капля за каплей. Холуйствующие особи!
Відповісти
Це вже занадто! Майте вже хоч трохи гідності!!!
Відповісти
Маккейн дійсно заслужив на повагу та шану з боку українського народу!!! Ми повинні бути йому вдячні!!! І вулиця на його честь це буде маленька вдячність!
Відповісти
Досить цього вже. Зараз декомунізація а через років 20 буде що ці назви що дають на честь людей теж будуть змінювати бо скажуть що це не правильно. Давай нейтральні назви. Ви як ті комуністи даєте назви вулиць іменами людьми. Краще назвіть просто вулиця 1 вулиця 2, так буде краще. І перестаньте піаритися на цьому ... Позор вам...
Відповісти
Що ж із себе не почали витискати раба? Чи путінопоклонство заважає?
Маккейн послідовно підтримував Україну на міжнародній арені і ніколи не був рабом, мав власну думку, честь і гідність, за що його і не навиділи опоненти, той же самий трамп, наприклад, не кажучі про росію.
Тому вулиця його імені - ще один крок від рабства!
Відповісти
Може й до України ставився тепло, але в загальному це дуже неоднозначна особистість. Як приклад, підтримка війн в Іраці та Афгані.
Відповісти
Нерозумію, як можна не усвідомлювати, що цей виродок зробив все від нього залежне, щоб в Україні розпочалася війна! Це він тому числі і на його совісті тисячі убитих українців за останні чотири з половиною роки. Сподіваюсь, що він вже у пеклі!!!! Яка вулиця імені його імені????? Максимум - сортир в центральному парку!!!!
Відповісти
Застав дурня Богу молитись. Голосуйте за придурків шибанутих, то вони вам вулиці імені імени чого хочете понайменовують.

Для обласного центру Волині, звідки мільйони виїхало на Захід не мати вулиць з іменами країн Аргентина. Канада, Австралія, США, Британія та інші.
Відповісти
Лучанин прав! Это еще тот "друг" Украины! С комплексом пленённого во Вьетнаме сбитого летчика! Советской ракетой!Так что ненавидеть славян у него есть все основания. Маккейн - один из авторов "теории хаоса", а без хаоса гегемонии доллара наступит "кырдык"! Так что "маккейнистам" надо для начала хотя бы одну книжку прочитать об управляемом хаоса, написаны они, кстати, самими американцами. Трезвомыслящими, не теми, кто восхищается рептилоидами типа Маккейна, а теми, кто умеет думать. Да только думать, к сожалению, в Украине разучились. Поэтому народ голосует за не думающую страну ногами - драпает куда может из "шоколадной" колонии англосаксов. Аминь!
Відповісти