«Шахтар» вилетів з Ліги Чемпіонів. ФОТО. ВІДЕО

Донецький «Шахтар» програв дортмундській «Борусії» і припинив боротьбу в Лізі Чемпіонів.

Матч 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів відбувся 5 березня у Німеччині, а транслював його сайт Football.ua.

Нагадаємо, перший поєдинок цих команд завершився нічиєю.

Тож у цьому матчі «гірники» мусили перемагати або ж здобувати нічию з рахунком 3:3 або більше. Лише такий результат гарантував їм вихід в чвертьфінал найпрестижнішого турніру Європи.

Однак перший тайм закінчився з катастрофічним для «Шахтаря» рахунком - 2:0 на користь німців.

Ворота Андрія Пятова спочатку вразив захисник Феліпе Сантана, а на 37-ій хвилині відзначився Маріо Гетце.

У другому таймі донеччани продовжили пропускати. Поляк Якуб Блащиковскі вдало скористався помилкою Пятова.

«Гірники» ж не спромоглися навіть на гол престижу і вилетіли з турніру.

Фото з сайту Сегодня.UA

Боруссія Д - Шахтар 3:0
Голи: Сантана, 31, Гетце, 37, Блащиковскі, 59

Боруссія
: Вайденфеллер - Піщек, Суботіч, Сантана, Шмельцер - Гюндоган (Шахін, 82), С.Бендер (Кель, 46) - Блащиковські (Гросскройтц, 70), Гетце, Ройс - Левандовскі

Шахтар: Пятов - Срна, Кучер, Ракицький, Рац - Хюбшман (Степаненко, 82), Фернандіньо - Тейшейра, Мхітарян, Тайсон (Дуглас Коста, 46) - Адріано

Попередження
: Кучер

У іншому матчі 1/8 Ліги Чемпіонів англійський «Манчестер Юнайтед» програв мадридському «Реалу» . Всі голи в матчі забивали гравці іспанського клубу. Спочатку у свої ворота забив Серхіо Рамос, але завдяки вдалим діям Кріштіану Роналду та Луки Модріча «королівський клуб» повів у рахунку і втримав перемогу до кінця поєдинку.

Манчестер Юнайтед - Реал Мадрид 1:2
Голи: Рамос (у свої ворота), 48 - Модріч, 66, Роналду, 69