Заступник мера Луцька потрапив у аварію. ФОТО

Заступник мера Луцька потрапив у аварію. ФОТО
Заступник міського голови Луцька Костянтин Петрочук потрапив у ДТП.

Подія трапилась 7 вересня, близько 11:00 по вулиці Кривий Вал, – пише ВолиньUA.

Заступник мера, повернувши з вулиці Богдана Хмельницького на вулицю Кривий Вал, зіткнувся з автомобілем Renault.

На місце події прибула патрульна поліція.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 9
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Петрочук не порушував. Там двосторонній рух до пошти і підйому на П"ятницьку гірку.
Відповісти
де він інфініті взяв....
Відповісти
Там взагалі має бути кірпіч, але його депутати зняли. Так що він порушив, бо офіційно ніхто не знімав знака забороненого руху. Хоча владі все дозволино
Відповісти
Що за Петрочук, ніколи його і в очі не бачив, якось однобоко висвітлили, мені здається Бодю люди скоріше впізнають, аніж чергового "піджакового" ноунейма
Відповісти
Відреагували на коментарі громади - молодці.

Але я Вам шановні редактори даю ще одну підказку.
В Україні діє Презумпції невинуватості згідно якої "...припускається невинність до того часу, поки її вину не буде доведено у порядку, передбаченому законодавством...".
Ваша ж цитата: "Заступник мера, повернувши з вулиці Богдана Хмельницького на вулицю Кривий Вал, зіткнувся з автомобілем Renault. " в певній мірі нетактовна.
Особисто на мою думку , правильно було б написати , що по вул.Кривий Вал відбулава Дорожньо Транспортна пригода за участю заступника мера міста.
На місце ДТП придула патрульна поліція.

дякую за увагу.
Відповісти
навіть з керуванням автомобілем не може справитись...
Відповісти
Так не погана машина)
Певно з зарплати купив!!!!!
Чогось не можуть прості люди позволити їздити на такій машині
Відповісти
рекомендую всім переглянути відео з коментарями обох сторін.
Відповісти
Він нічого не порушив,знак давно перенесли щоб можна було проїхати до ЦНАПу!
Відповісти