У Хмельницькому біля пам'ятника Шевченкові спалили прапор Партії регіонів. ВІДЕО

У Хмельницькому біля пам'ятника Шевченкові спалили прапор Партії регіонів. ВІДЕО
Активісти хмельницького осередку ВО «Свобода» спалили прапор Партії регіонів.

Таким чином вони висловили свій протест проти політики чинної влади. Акція відбулася під час урочистостей з нагоди 199-річчя від дня народження Тараса Шевченка біля пам'ятника Кобзарю, - пише Незалежний громадський портал.

«Теперішній окупаційний режим своєрідно ставиться відзначення щорічної річниця дня народження Великого Кобзаря. Вони відзначають цей день після 8 березня. Загалом нинішня політика діючої влади є україноненависнецькою та українознищувальною. Зокрема, міністр освіти і науки Дмитро Табачник викидає з навчальних підручників Тараса Шевченка, воїнів УПА, героїв Крут», – прокоментував НГП народний депутат і керівник облорганізації ВО «Свобода» Ігор Сабій.

Політик зауважив, що кілька правоохоронців намагалися завадити його опозиційній силі спалити прапор Партії регіонів.

«Своєю акцією ми намагалися продемонструвати ставлення українців до влади Партії регінів», – наголосив Сабій.

В урочистій церемонії взяли участь Хмельницький міський голова Сергій Мельник, заступник міського голови Іван Прокопець, заступник голови Хмельницької обласної ради Василь Осадчий.

Від Хмельницької облдержадміністрації представника на урочистостях не було.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: політика
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 36
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це неподобство,"розжигають"...
Відповісти
Слава українським героям!
Відповісти
ДУРАКАМ СЛАВА!
Відповісти
БУДЬ СКРОМНІШИМ САМ СЕБЕ НЕ СЛАВ
Відповісти
Яка бидлота!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
будь толерантний
Відповісти
Слава героям. Москалів додому - бандюків у в'язницю.
Відповісти
БАНДЕРОВЦВЫ У СХРОНЫ.
Відповісти
ТИХО САМ С СОБОЮ ТИ ВЕДЕШЬ БЕСЕДУ?
Відповісти
КРАСАВА
Відповісти
з чогось треба починати, бо вже дістала ця партія ригоаналів! Тепер пора і її членів знищувати, українофобів проклятих!
Відповісти
ПРАВИЛЬНО ОЛЮ, з чогось треба починати, бо вже дістала ця партія ригоаналів! Тепер пора і її членів знищувати, українофобів проклятих! Правду говорить легко и приятно.
Відповісти
ВО "СВОЛОТА" нічого путнього робити не вміє, тільки палити, руйнувати і бійки влаштовувати...
Відповісти
Тому, кто не хочет изменить свою жизнь, помочь невозможно. Это существо больное.
Відповісти
НІ ОДНОГО МІЛЬЯРДЕРА ЗА ДВА РОКИ НЕ ДАЛА РАБОООТНІЧКІ ТОЛЄ ВИ , АНТИ.
Відповісти
СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!
Відповісти
Лучшеб Хама спалили с сыночком, сколько людей былобы благодарных....
Відповісти
ТАК ЗАРОЖДАЕТСЯ НАЦИЗМ ЕЩЕ НЕМНОГО И НАЧНУТСЯ РЕПРЕСИИ И ТОГДА ЕВРОПА СХАТИТСЯ ЗА ГОЛОВУ ВЕДЬ И ИХ НЕ ПРОЙДЕТ СТОРОНОЙ А ШТАТЫ БУДУТ СМОТРЕТЬ И СМЕЯТЬСЯ НАБЛЮДАЯ НА СВОЕ ТВОРЕНИЕ" ПОЗОР НАЦИЗМУ"
Відповісти
ВИЗНАВ СЕМЕН СИЛУ УКРАЇНСЬКОГО ДУХУ КАЖЕШ І ЄВРОПУ НЕ ПРОЙДЕ СТОРОНОЮ? ЗНАЧИТЬ В УКРАЇНИ Є МАЙБУТНЄ А МОЖЕ ЄВРОПУ НАЛЯКАТИ ХОЧЕШ? НЕ ТУЖСЯ У НИХ АЙКЮ НЕ ТВОГО РІВНЯ ЯКЩО ВОНИ 70 РОКІВ ГНИЛИ А РОЗПАЛИСЬ =НАВЄКІ СПЛАТИВШАЯ=НЄПАБЄДІМАЯ І ЛЄГЄНДАРНАЯ= В ЯКІ БРЕХНІ МИ ЖИЛИ І ЖИВЕМО ФУ!
Відповісти
стань в любій європейській країні під "флагом пабєди" .20 хв. простоїш.поїдь в польщу попробуй.а потім напишеш про фашизм.а слова якісь другі в вас є чи то весь запас путінской?
Відповісти
Я ПРОТИВ РЕГИОНОВ НО ВО=СВОЛОТУ=ПРОСТО КОНЧАТЬ НАДО
Відповісти
ПІД ОДІЯЛОМ?ТИ АНОНІСТ?
Відповісти
Смешные протесты. Как будто у "Свободы", у "Батьківшини" и у остальной оппозиции нет хабарныкив, коррупционеров и т.д. Все они одинаковые. Не стоит ждать,что они, придя к власти, сделают жизнь лучше. Сами делайте свою жизнь лучше.
Відповісти
Оставайся с этой властью и не скигли, ПРидурку!!!
Відповісти
Это я скиглю? У тебя просто мозгов нету. Мне пофиг на любую власть.И те и другие уже всё доказали. Сиди дальше и возмущайся сколько влезет, а я скоро свалю подальше отсюда
Відповісти
ВІЗЬМИ З СОБОЮ ПОЬІЛЬШЕ СОБІРОЗУМОПОДІБНИХ ВЕЛИКУ КОРИСТЬ ПРИНЕСЕШ СУСПІЛЬСТВУ
Відповісти
Страна останется с самодовольными "пихатими патрiотами", как ты, которые только и умеют, что кричать "героям слава","бутерброду сала" и флаги жечь. Патриотизм - это нечто другое.
Відповісти
ДРУЖЕ А ЯК СВІТ ІНШИЙ ЖИВЕ КРІМ ОДНІЄЇ-ДВОХ ВСІМ ВІДОМИХ КРАЇН.ЧИ ТАК?НЕМА ВИХОДУ БУХАЙ ЗРОБИ ВСІМ ЛАСКУ.ВИ ВЖЕ ДІТЕЙ 12-14 РОКІВ ЗОМБУЄТЕ СЛОВЯНСКІМ ВОРОВСКО-ВЗЯТОЧНЕЧІСКІМ МЕНТАЛІТЕТОМ.ЯКЩО ЯКІСЬ СЛОВА ТОБІ НЕВІДОМІ ПОШУКАЙ В СЛОВНИКАХ.
Відповісти
Жалко, что инициаторы акции сами не загорелись
Відповісти
Ego tui coitus in oris
Відповісти
Дивно,що знаходяться ідіоти,які симпатизують покидькам із банди регіонів."СВОБОДА" - прогресивне майбутнє УКРАЇНИ!!!(А,якщо,без протоколу - кацап'йо і сатаваріщі - пакуйте свої вошиві косоворотки,лапті і кокошнікі,і валіть у паРашу!Гидота!) Слава УКРАЇНІ!СМЕРТЬ ВОРОГАМ!!!
Відповісти
Головы пусть себе подожгут, дибилы недоразвитые
Відповісти
Так а где прапорци с "Ющенком-так" ШО з нымы робыть,???
Відповісти
Модератор з регив?-А коментарі...мабуть із садочка...асидить і щось таляпа..ляпа..соплі повитирайте - дав.ни..
Відповісти
"отмєчають" - це на якій мові? Шановні автори, вивчайте українську.
Відповісти
До чого вже дійшло??????? Варвари!!!! Скоро вже будемо з сокирами ходити по вулиці!! Це такий приклад показує "така молодь"???? Добрими справами повагу здобувайте, а не анархією! Жахіття!
Відповісти