У Луцьку водій «бляхи» переїхав тварину. ФОТО 18+

У Луцьку водій «бляхи» переїхав тварину. ФОТО 18+
У Луцьку на вулиці Дубнівській невідомий водій переїхав кота.

Про це на своїй сторінці у Facebook написала екс-очільниця КП «Ласка» Богдана Новарчук.

Вона зазначила, що прикрий інцидент трапився біля ЖК «Діамант», що по вулиці Дубнівській. На місце викликали поліцію, яка зафіксувала випадок.

«Виявити власника авто не змогли, бо авто на "бляхах", власник громадянин Румунії», – йдеться у дописі Новарчук.

Головне фото ілюстративне


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А це трапилось на котохідному переході ?
Відповісти
трагедія на всю украину організуйте похорон і обовязково день жалоби
Відповісти
Богдан ти повний дибіл
Відповісти
Богдан ти повний дибіл водій зробив це ненавмисно а чому ти не викликав телебачення як у нашому будинку квартиру грабанули, авто викрали.
Відповісти
Оце мега новина, браво!!!! Суттєвішої новини і проблеми в місті немає?!
Відповісти
Сьогодні Лося збили під Києвом. Богдана в командіровку. Може, якрах то євробляхи. Буде ж сенсація. Головне, щоб євробляхи були.
Відповісти
люди, схаменіться, це випадковість, знаю цю сім"ю, дуже хороші та привітні люди. Це може трапитися з кожним.
Відповісти
Як знущатися з тварин і обкрадати їх, то для Новарчук норма, а тут айяйяй, є момент попіаритися, і нагати про себе.
Відповісти
брєд в стилі новарчук... богдана, якщо ти так сильно переживаєш за трварин, то збери всіх безпритульних і тримай у себе. водій не помітив кота, який сидів під авто, новарчук роздуває трагедію. прибрали і забули а не піз___ж розводити по інтернету.
Відповісти
Було б це авто на укр реєстрації то б ніхто нічого й не закидав сюда)
Люди просто помішались на слово «бляхи»
Дибілів і на укр номерах хватає
Відповісти
Можна подумати,що якби він їхав на наших номерах то він би зупинився і переніс його через дорогу....
Відповісти
ндаааа
люди які ви жалюгідні
бідну тварину розїхали (можливо навмисно!), а ви тут то за новарчук сучку яка буде горіти в пеклі , або за свої срані машини
сьогодні тварина , завтра дитина! а потім і ти! тупі коментатори вище!

Відповісти
До жалю в Україні хватає деб..лів.
Відповісти