Юні волиняни – лідери чемпіонату України з легкої атлетики

Упродовж 29-30 вересня в м. Дніпро відбувся Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодші).

У ньому брали участь і вихованці Любешівської ДЮСШ, - пише газета "Нове життя".

І в перший же день дівчата зайняли весь п’єдестал слави на дистанції 3000 м: Валерія Шоломіцька здобула перше місце, Іванна Меліщук – друге, Катерина Токарчук – третє. А наймолодша вихованка спортшколи Оксана Лук’янович - четверте.

Крім того, Тарас Корецький виборов «срібло» на дистанції 5000 м у змаганнях зі спортивної ходьби, а Борис Абрамович став бронзовим призером на дистанції 2000 м бігу з перешкодами. А другого дня, 30 вересня, – знову перемога: Юлія Петрик стала чемпіонкою з бігу на 3000 м та посіла третє місце на дистанції 1500 м.

Її тренер директор нашої ДЮСШ Валентина Брорисюк зазначає, що Юля – боєць, адже не побоялася змагатися зі спортсменками на три роки старшими від неї, тому й виграла «золото», а також «бронзу», повідомила Олена Борисюк, тренер Любешівської ДЮСШ.