До Луцька приїде Онуфрій

До Луцька приїде Онуфрій
Предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) митрополит Онуфрій завітає до Луцька.

Про це повідомили у Волинській єпархії УПЦ (МП).

Як ідеться у повідомленні, офіційна мета приїзду митрополита Онуфрія до Луцька - предстоятельський візит із нагоди дня пам’яті всіх святих землі Волинської.

Предстоятель Української православної церкви (Московського патріархату) прибуде до Луцька 23 жовтня. Інших подробиць поки не повідомляють.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Москалики - НА ВИХІД!
Відповісти
А чого на росію свою не їде?
Відповісти
Щоб він тут і ліг в землю, гнида
Відповісти
Ондатрій, схаменися! Стань врешті українцем
Відповісти
невже він так і здохне сектантом кремлівським а має шанс стати людиною
Відповісти
Геть московського попа!
Відповісти
Ласкаво просимо на Волинь! Наш архіпастир! Тут дуже вічливі і культурні люди.
Відповісти
Не його це земля і люди їдь на Урал навчати хреститися дикунів
Відповісти
Чекаємо на спільну молитву з нашим Блаженнішим!
Відповісти
Напевно гундяєв дав команду...Зашевелилось болото.
Відповісти
Я не думаю. що його візит принесе щось добре Волині. Він лише більше розбурхає протистояння, яке нині загострюється між тими. хто за Томос, і тими. хто на стороні Москви. Я думаю, що той візит принесе тільки зворотну реакцію УПЦ МП. Волинь, яка проукраїнська у своїй переважній більшості. не буде стояти на стороні Росії і РПЦ, з її проросійською філією УПЦ МП. Коли він хоче для своєї Церкви принести ще більшу втрату парафій і настороїти сильно людей проти себе, то нехай їде! Багато хто чув його відкриту, чи приховану українофобську позицію. Ця подорож на Волинь, - духовний потяг його Церкви. яка йде свідомо, чи не свідомо під укіс.
Відповісти
Онуфрій колись зробив спробу приєднатися до тодішнього Патріарха Філарета (очевидно що довелося відкликати свій підпис через погрози МП!)Я хочу сказати що десь у глибині душі він прагне української церкви проте боїться закінчити як колись занадто вже непідконтрольний Митрополит Володимир Сабодан.Я не кажу що малодушність гарна риса але назвати його поганою людиною також було б несправедливо!
Відповісти