«Ревізор» знову в Луцьку

«Ревізор» знову в Луцьку
«Ревізор» знову завітав до Луцька, а Ольга Фреймут проінспектувала піцерію «Фелічіта».

У попередньому сезоні програми вона вже перевіряла заклад харчування та нагородила його срібною відзнакою.

Також вона відвідала фаст-фуд Chiken Hut, готелі Zaleski і «Світязь», кафе «Карамель», рекреаційний комплекс «Срібні лелеки», кав’ярню-магазин «Мармелад».

Під час перевірки деяких з цих закладів Фреймут нагодували скислою кукурудзою, «підсунули» невідомі пігулки в упаковці та вію у страві.

Нині вона вирішила перевірити ще раз заклад «Фелічіта». Обіцяє, що за повторне проходження ревізії нагородить золотою відзнакою.

Зокрема вона вирішила перевірити офіціантів на пильність. Телеведуча замовила приблизно десять страв, а потім частину замовлення скасувала та поцікавилася тим, що саме офіціанти записали.

Чи впоралися із завданням луцькі офіціанти, дивіться у понеділок, 18 березня о 22:00 на Новому каналі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
клятая бендеровка , ишь какого мнения о себе высокого ! Не уважает исконно Русские ценности - грязь , хамство , жлобизм . фу , позор !!!!
Відповісти
Ти що нюхала?!
Відповісти
Затулись комуняка!!!!
Відповісти
Комуняку на гілляку!!!!
Відповісти
в львовской области дали пи...лей!!!дать ещё и в луцке
Відповісти
забрали в Фелічіти відзнаку.
Дали "Базилику "
Вася рулить :)))
Відповісти
Якщо чесно вона трохи загналась з фелічітою, у нас не мільйонне місто щоб було постійно свіже м"ясо у піцерії -- це не Київ !!!! А Базилік Рулить молодці!!!
Відповісти
а ти що курило???
Відповісти
Вона прикольна-молодець.проблема що на україні ще сервіс відстає від європейського-далеко нам але здвиги є.головне щоб чисто на кухні було.а ви згадайте 30років назад-общепит як нас кормив.у 1994 році з німцем були в самому крутому ресторані в харькові.які враження були у німця.-при вході до ресторану можна по запаху зорінтуватися де кухня а де туалет.в туалеті лампочка розбита в унітазі-гідна купа фекалій.дороги як після війни-на жаль і зараз такі-люди в місті йдуть-авта на швидкості їдуть вода з болотом на пішоходів хляпає-люди не реагують на це.на продуктовому базарі продавали шашлики з пивом а метрів з 5 огорожа з бляхи-ну так як проблема у нас з туалетами а особливо після пива-там і справляли нужду а річка тікла до базару під шашлики--уявляєте грязно під ногами смердить-згадка про україну як для німця це шок.Були і добрі згадки це багато лелек це як у нас на фірах діди і баби їздять це в кафе відказалися від 1-долара за 4кави бо ще ми необм.на купони-і ось би того ревізора на ті часи--вона так би не випендрювалася---і так є здвиги за 30років.
Відповісти
В ШВЕЙЦАРІЇ ТАК НА ВУЛИЦЯХ ВІДПУЦОВАНО ЩО ПРИПРЕСЯ ДО СТІНИ ЛЮБОГО БУДИНКУ АБО ВПАДЕШ НА ТРОТУАР-НІКОЛИ НЕ ВИМАЖЕСЯ ВСЕ БЛИСТИТЬ ЯК ЗЕРКАЛО--ЯК В КАЗЦІ.ЦЕ ТАМ ШОК ДЛЯ УКРАЇНЦІВ ЯК ЗАЇДУТЬ.
Відповісти
так, там шок для всіх третьосортних людей, для бидла що живе в лайні...
Відповісти
до свого хазяїна в гості їздили? Поощреніє палучілі за фаєршоу?
Відповісти
а ви впевнені що у неї у самої все в порядку - свіжа білизна і депіляція в потрібних місцях?
Відповісти
Впевнені...вона молодець, а головне розмовляє українською мовою, правельно нехай опустить тих "ЗАЖРАНИХ" власників!!!
Відповісти
Потрібно писати не ПРАВЕЛЬНО, а ПРАВИЛЬНО... Юля, вчи українську...
Відповісти
Типу Юлі - Ірочка, то ти вже Юлею стала? Та твою дурість під любим іменем не сховаєш!!!
Відповісти
шкода, що вона незнає нармативно-правової бази і стандартів, зокрема ДСТУ 4269:2003! діє вона дуже непрофесійно і висловлює власну суб’єктивну думку...
Відповісти
Опять за баблом прикатила?
Відповісти