Запалили факели, поставили намети: у Княгининку триває протест «євробляхарів». ВІДЕО

Запалили факели, поставили намети: у Княгининку триває протест «євробляхарів». ВІДЕО
У Княгининку на трасі М19 триває протест власників авто на єврореєстрації. Рух дорогою ускладнений.

Учасники акції протесту палять факели, увімкнули музику. На місце акції протесту привезли бочку та дрова для розпалювання вогню, йдеться у прямій трансляції Суспільного.Волинь з місця події.

Як розповів журналістам голова Волинського осередку ГО «Авто Євро Сила» Рустам Ельмурадов, участь у цьому дійстві бере майже 50 автомобілів і приблизно 100 автомобілістів. До слова, серед учасників – не лише чоловіки, але і жінки.

На місці працюють правоохоронці.

Через перекриття дороги вже утворився затор із декількох десятків автомобілів. Учасники акції протесту називають її безстроковою.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а хто дасть адекватну відповідь на запитання ЯКОГО МИЛОГО ПРОСТИЙ НАРОД МАЄ НЕЗРУЧНОСТІ ЧЕРЕЗ КУПКУ ХИТРОВИМАХАНИХ??? Їдьте облдержадміністрацію заблокуйте, дятли. МІськраду заблокуйте. ЧОМУ прості люди повинні через довбограїв стояти???
Відповісти
Обладміністрація і міськрада тут ні до чого,можливо окремі партійки,або їх представники(скоро вибори).Такі речі вирішує виключно Верховна Рада,що вона і зробила.Закони ще не підписані.Там думають...До відповідальності "перекривальщиків"нехай притягують правоохоронці.Чекаємо.
Відповісти
Как это быдло уже надоело.
Одного не понимаю: откуда у сограждан у которых нет денег на нормальную машину есть деньги на бензин пот33 грн?
Відповісти
Поставлять свої намети серед поля, а не у населеному пункті. Сьогодні ще і ще раз пререконався, рухаючись по місту на своєму автомобілі, як ці ,,бляхарі,, порушують ПДР. Їздять на червоне світло, перетинають дві смуги, не пропускають пішоходів на переходах. і т. д. Треба давно їх поставити на місце.
Відповісти
Борітеся-поборете! Ми з Вами! Ми за гідне існування в країні!
Відповісти
Спалити їх нах тими факелами.
Відповісти
Потрібно встановити особи цих "блокувальників", після чого вилучити незаконні автомобілі - вони не власники, а контрабандисти, та заблокувати подачу в їх домівки постачання електрики, води і газу. Нехай зрозуміють, що від їхньої хітрожопості повинні страждати вони самі. а не жителі села чи інші водії!
Відповісти
Якщо б не такі люди ми ніколи не дочекаємся щоб ціни на автомобілі будуть такі як в Європі, вся країна має вийти, а не срати інших..
Тільки не на дорогу, а до Верх.Ради замурувати двері..і добиватись свого!
А то всі сидять на диваних, і розказують які євробляхарі пагані, вони для вас також добиваються..
Є конкретні варіанти як добитися зниження цін, і обкрадання населення, то запропунуйте, не має..то не заважайте хоча б!
Відповісти
А чому повністю не перекривають?!
Ефект слабкий!
Відповісти
Вангую що протест дасть ніжуя)
Відповісти
Ті бляхи грейдером треба прямо на свалку сунути
Відповісти
Я теж вважаю, що неправильно створювати труднощі для звичайного населення. Чому інші громадяни повинні витрачати свій час? Їдьте до Верховної ради, Кабміну, Адміністрації президента. До тих, від кого щось реально залежить.
Відповісти