У Луцьку водій маршрутки затиснув дверима дитину, – соцмережі. ФОТО

У Луцьку водій маршрутки затиснув дверима дитину, – соцмережі. ФОТО
У Луцьку водій маршрутки затиснув дверима дитину, яка виходила услід за своєю матір'ю.

Про це написала Марина Марусенька у Facebook-сторінці «Наш Луцьк».

Вона зазначила, що близько 18:00 водій маршрутки №10 притиснув дверима дитину.

«Дівчина виходила з трьома дітьми! Водій на крики пасажирів став хамити, огризатися і говорити, що він не винен і нічого не має, а винна дівчина, що він притиснув дверима її дитину та почав їхати», – йдеться у дописі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А потім плачуть шо їм іпала б’ють
Відповісти
Треба було й цьому водію морду набити. Більше на них управи немає! Мову сили тільки розуміють
Відповісти
Тільки ганяти за "5-тьма" гривнями можуть - полішуки.
Відповісти
Не виправдовую водія, але... Коли я заходжу, або виходжу з маршрутки з двома маленькими дітьми (одному 6 років, другому 8 років), завжди голосно попереджаю: Водій, я з маленькими дітьми. Не поспішайте. Будьте уважні. Я надто люблю своїх дітей і "корона" з моєї голови не впаде, якщо потурбуюсь про їх безпеку в такий простий спосіб. Хоча не заперечую, що водії маршруток зобов'язані проявляти максимум уваги при перевезенні пасажирів, особливо,з дітьми.
Відповісти
пані ви спочатку почитайте правила дорожнього руху,як повинен діяти водій перед початком руху, в які дивитись дзеркала, не знаєте,то краще помовчіть я 20 років вів кримінальні справи і фактично водія слід покарати
Відповісти
Петро, я з Вами згідна і не сперечаюсь: Пішохід завжди правий, але не завжди живий. Я лише хотіла сказати, що вжиття додаткових заходів зі сторони мамусьок може вберегти їх діток. Ось і все. Але це не звільняє від відповідальномті водія. Удачі Вам в кримінальних справах.
Відповісти
От я ще ніколи нечув щоб хоч один маршрутчик колись вибачився перед пасажиром. Хоча вони через день затискають людей дверми, або починають рушати коли ще люди не встигли вийти.
Відповісти
Маршрутчики змучені, важка робота. У них теж діти. Хазяїну касу мусово здавати. То таке.
Відповісти