Луцьк знов у снігу. ФОТО

Луцьк знов у снігу. ФОТО
Близько першої ночі 22 березня в Луцьку знов почав падати сніг.

За прогнозами синоптків, снігопад триватиме з перервами до другої половини дня суботи, 23 березня.

Також в суботу варто чекати на сильні завірюхи, а проїзд на шляхах регіону стане важчим через снігові замети.

Нинішній снігопад мало чим відрізняється від того, який засипав місто 14 і 15 березня.

Хурделиця замела вулиці, машини та входи до під’їздів та магазинів. Тому робочий день для багатьох лучан почався з фізичної праці: вони взяли до рук лопати та мітли.

Зупинки транспорту практично не розчищені. Щоправда на міських вулицях працюють машини, які відкидають сніг. Дороги вже посипають спецсумішами, а тротуарами їздять трактори з ковшами.

Негода мало кого тішить. Адже через сильний вітер сніг січе в обличчя, видимість обмежена, дме сильний вітер.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: негода
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Інші новини теми
Коментарі 18
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кто же это с фотиком в такую погоду и по сугробам бегает? :)
Відповісти
Це професійний обов’язок кореспондента,а от на Волинських Новинах ці фото просто перепостять бо в них нема фатапарата і просто ліньки.
Відповісти
Ну, и чего там смотреть на тех ВП?
Відповісти
Звідки така ненависть одного інформаційного видання до іншого??? Це показує низький рівень...
Відповісти
Звідки знання, що якесь видання ненавидить інше? Я таких не знаю.
Відповісти
А я помічала що з відти частіше перепости роблять))) хм...Сусіде. а Ви звідкіля такий знаючий?
Відповісти
Для того, щоб переконатися, хто і що в кого перепощує, достатньо ввести в пошук Волиньпосту "Волинські новини". Картина вражає!
Відповісти
Навіть в постаменті Лесі Українки такі сумні й приречені очі...
Відповісти
Зараз снігу не стільки багато, як було втой раз))) Не видумуйте
Відповісти
- пап ты ж говорил что лето на дворе, а вон холодно и снега валом?!
- вот такое вот хреновое лето, сынок!
Відповісти
сейчас читаю "Буря столетия" Кинга, очень даже в тему, 5Д
Відповісти
А мені сподобалося фото "Обережно бурульки!!!" біля міськради)
Відповісти
Волиньпости, це, звісно, не ненависть, коли ви коментарик проти своїх колег не видаляєте, перебіжчиків з Волинських новин до себе приймаєте і використовуєте новини (фото, відео) Волинських новин часто навіть без гіперпосилань (потім сказавши, що вже три години як не помітили, що гіпера немає, - неуважненькі!). Це напевно солідарність ви так висловлюєте? І як ті Волинські новини не здогадалися, що то тепер прихильність і солідарність так висловлюється? Дай вам, Боже, того ж і по тому ж місцю!
Відповісти
Навіть не знаю, з якої причини мені вам геть не хочеться відповідати. Чи то через небажання говорити з явно знайомим (знайомою?) колегою, який себе чогось не хоче називати, чи то через якусь дитячо-наївну брєдовість ваших "претензій"...
Відповісти
ба"Булька", а вы о чем? А "пападробнее"? Про этих негодных "перебіжчиків"? А чего вы их там не удержали, или Рычук перекупил? Я, кстати, тоже перебежал с ВН на ВП. Вы на меня за это зло не держите?
Відповісти
"Волинські новини" читати неможливо. Заяскравий "жовтушний" дизайн, тупа подача інформації, незручний інтерфейс. Навіть і не пам"ятаю, коли туди заходив останній раз. І не хочеться, чесно кажучи.
Відповісти
скоро зручно буде, паріньок
Відповісти
та це Московка коментить.
Відповісти