У Луцьку після виступу релігійного гурту відбулася масова бійка. ОНОВЛЕНО

У Луцьку після виступу релігійного гурту відбулася масова бійка. ОНОВЛЕНО
Оновлено о 16:30
Білоруський християнський рок-гурт Nuteki грав під час відкриття молодіжного клубу.

До Луцька на захід з’їхалися прихильники з інших міст ‒ Одеси, Львова, Рівного, ‒ повідомляють у СГО «Молодіжна платформа».

Близько 20:00, по завершенні концерту, декілька десятків молодих людей, в основному чоловіків, очікували відвідувачів концерту при виході з концертної зали.

«Нецензурна лексика лунала звідусіль. Бійка почалась вже за десять метрів від виходу. П’ятеро молодиків накинулись на одного з учасників заходу та почали лупцювати, але крики про міліцію їх збентежили», ‒ йдеться в повідомленні «МП».

Проте міліція так і не зʼявилася.

Пізніше відбулася ще одна сутичка ‒ вже з кривавими наслідками. Цього разу били і жінок, ‒ йдеться у повідомленні.

Хлопці намагались оборонятись, але масовість взяла гору. Міліція з’явилась після завершення всієї бійки.

Як повідомили представники молодіжного клубу WaterWalkers Церкви «Царство Боже», інформація, оприлюднена «Молодіжною платформою», не зовсім точна.

Насправді дві дівчини з'ясовували стосунки через десяток хвилин після концерту, на території супермаркету «Сільпо». «Дізнавшись про це, охорона, яка була на концерті, а на момент пригоди розставляла стільці, побігла і внесла значний вклад в припинення бійки», ‒ запевнив організатор концерту Тарас Рудинець.

Всього лиш збіглося, що вони були відвідувачками концерту гурту Nuteki, - стверджує Рудинець.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: бійка
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 441
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Дикари!!! Вам еще Европу подавай...?:(
Відповісти
згоден!
Відповісти
це що відбулось? гопнікі надавали лящів сектантам??
Відповісти
ні...бидло, побило людей
Відповісти
а сектанти що не люди??? :))))
Відповісти
значить, з тим що гопнікі - це бидло, ти погоджуєшся? ))
Відповісти
Погоджуюсь!!! ТОму що коли 40-50 гопніків нападає на людей з яких хлопців тільки 5-9 , остальні дівчата.. Як це називається?? БИДЛОТТЯ!!!!
Відповісти
звичайно, але дурні і ті і ті :)))
Відповісти
Омг... сектанти ти в свому розумі?? туди пришли щиро віруючі люди, які вірять та люблять Бога... сектанти??? мдааа це багато, що говорить про твій розвиток, і ще одне так гопнікі це бидло))))
Відповісти
судя по фоткам с концерта сложно назвать это собранием икренне верующих и любящих Бога людей..похоже на ночник какой-то.. http://uaimage.com/gallery/8f77856e
Відповісти
а я же говорив - свет включіть, батюшки з кадилом не видно буде!
Відповісти
ололоев, даже и при свете вы бы его там не увидели )
Відповісти
да ну, ти там був??
Відповісти
Не был и те6е не советую !!! А на мой взгляд, подобного рода мероприятия, есть ничто иное как завлечение новых адептов в лоно протестантизма, среди которых (в основном) является молодежь......
Відповісти
Я чув, вони гіпнозом туда заводять..а я так не люблю, як хтось риється в моїй голові.. Я був на том концерті, і чуствую, як мене знов туда шось тяне..мене ше можна спасти?!..
Відповісти
Підемо разом, я тебе зі всіма познайомлю, будемо всі дружньо ритися в тебе в голові, а потім там поженимся ;)
Відповісти
з цього місця детальнішe))))
Відповісти
Пробач, що зразу не сказала, що я штунда и пишаюсь цим :)
Відповісти
Пробачиш якщо я пообіцяю, що в голові в тебе ми ритися не будемо ? Я договорюся ;)
Відповісти
А хто ти? Може я тебе знаю?))
Відповісти
Може й знаєш =)
Відповісти
А міліція наша яка оперативна...
Відповісти
сектантів треба гнати з Украіни грязним виником назад в америку
Відповісти
Ви ж також вірете в Бога, і там також були віруючі люди...а ви я так розумію - расист.
Відповісти
расист?!
а що спільного?
ви не володієте розумінням слів, які вживаєте.
Відповісти
це в церкві такого вчать? :))))
Відповісти
відразу видно - "пріхажанін цєркві Масковсково патріархата", адже тільки там НЕповажають людей з інших релігійнких конфесій.
Відповісти
Це так Кононовичі і їх собутильнікі вчать атеїзму. Їх методи самі шо не є
Відповісти
Які, до біса, Кононовичі? Вони себе захистити толком не можуть, то ще когось бити будуть.
Відповісти
А як так і не поняла, хто кого і за що?)))
Відповісти
а молодіжна платформа тепер штунди?

Відповісти
МП тепер штунди бо Захар штунда. Хай п...ть в Америку тI cкатании разом з семенюка жiнкою.
Відповісти
Всім відомо, що Кононовичі не гребують різними заказухами. От і цього разу вирішили з дружками по пляшці повоювати з маладьожжю
Відповісти
Шановний "Ара", хай Вас Бог благословить!
Відповісти
штунди...гопи...киркосов - статтю прочитав, що лайна наївся, яка гидота...(
Відповісти
Народ, звідки така ненависть до християн?
Відповісти
Шановні, а хіба має значення якої віри учасники цього молодіжного гурту?
Біда в іншому :Луцьк, толерантне місто, його корінні жителі ( зауважу саме корінні)завжди у всі віки ставилися з розумінням як до христин,так і до мусульман, іудеїв.
Біда в тому, що влада провокує, нас, волинян , на такі міжконфесійні конфлікти.
І лучани повелися на такі провокації, навіть судячи з коментарів які тут пишуть.
Принймні якби ми, волиняки. сповідували, хоча би частину тих моральних цінносте, про які співали учасники цього гурту, то напевне жили б не гірше ніж у Штатах. Адже там у США ндзвичайно висока віротерпимість. Адже там,у СЩА, зазначу, податок від прибутку становить тільки десять відсотків.
Відповісти
Мда-опозорився Луцьк, опозорився на всю Україну і Білорусь. ДА ЛУЧАНИ , ВИ ДІКАРІ. Дике збидлване стадо поліських гопніков !!!
Шо тепер Б.Климчук скаже своїм білоруським колегам, з якими Волинська область дружить. Так опозоритися - хай волинська міліція з тим всім розбереться і найде винуватих.А Борис Петрович віддасть таких местних гопніков під суд. Керівник області повинен стояти на сторожі ЗАКОНУ !!!

Відповісти
Лише недалека людина може назвати християн сєктантами! Біблія для всіх одна. А хто не вірить в Бога, той все одно має бути проти побиття безневинних людей. В тих гопніків так само є мами, сестри... Якщо побили дівчину то що їм завадить побити і їх. і справа не у віросповіданні, а в цивілізованості. Бидло воно і лишиться бидлом! Хоч в Україні, хоч в Штатах.
Відповісти
Як мені відомо "Молодіжна платформа" - це спілка молодіжних організацій. Учасники однієї з них були на концерті і постраждали. Тому Платформа і загострила свою увагу на цій темі!
Відповісти
сам штунда, сам сектант, сам оце "бидло", як називають тут людей.. називайте, як хочете. гопніком сам не був, але можу сказати одне певно - гопнікі били тих людей не за те, що вони "сектанти", "бидло", і т.д., сам той штунда, і ще не пережив жодного нападу в свою сторону. можливо причина в чомусь іншому?..
Відповісти
жінок шкода.. все таки їх бити - це вже низько..
Відповісти
в гопніків просто "семкі" закінчились :D
Відповісти
Розум в їх закінчився...
Відповісти
ні не сємок а мєлочі на півко хD) А за те що дівчат били це вже низько
Відповісти
да походу
Відповісти
ЦЕ БРЄД І НЕПРАВДА!!!!!

"Насправді дві дівчини з'ясовували свої стосунки через десяток хвилин після концерту, на територіі супермаркету "Сільпо". Дізнавшись про це охорона, яка була на концерті (!) а на момент пригоди розставляла стільці, побігла і "внесла значний вклад в припинення бійки", каже організатор концерту Тарас Рудинець Тарас.
"
Про охорнців правда, а тешо дівчата виясняли стосунки це БРЄД!!! ожна дівчина була відвідувачкою концерту, інша була з тієї шайкі хуліганів!! Шо зе неправдива корекці статті?!
Відповісти
І хто кому навєшав? Відвідувачка чи гопнічка? )))
Пролий правду у світ!
Відповісти
гопнічка. та і не гопнікі були!! то малалєткі хулігани буи!
постраждалій відбили печінку чи шо.. вона швидку викликала. з понеділка буде обстеження проходити.
Відповісти
Жесть((( І шо, ніхто не заступився за бідолаху?
Відповісти
Забиття нирки. Вона справді була відвідувачкою концерту. Коли побачила, як та дівчина копала в голову якогось хлопця, то не могла просто пройти мимо. Вона її відштовхнула, за що та накинулась на неї. Все було б нормально якби не підбігли подружки нападниці і не почали копати всюди, куди можа було. Дехто з очевидців казали, що копали і хлопці. Не знаю як їй вдалось вирватись, впевнена, що Бог врятував, але встала і побігла до Сільпо, де та знову наздогнала дівчину і все знову продовжилось, поки їх не розборонили хлопці. Постраждала змогла втекти, після чого за нею все ще шукали нападниці.
Відповісти
впевнений, це бог наслав на неї таку біду... адже на все його воля...
Відповісти
Завтра на тебе балкон впаде. Чия то воля буде? Комунальників чи божа?
Відповісти
воля буде божа, а халатність комунальників :)))
Відповісти
То виходить воля Божа, аби люди били людей?
Відповісти
ага :))). я ж говорю, якщо він, то він мудак :)))))
Відповісти
ти шось куриш, фу, не говори більш до мене
Відповісти
так, не говори до нього !!! бачиш вже заступаюсь ?
Відповісти
насправді все відбувалося дуже швидко.
коли я підійшо туди, то їх розчіпляли вже охоронці...
а інші да... Наскільки я зрозмів декілька пацанів били одного, та полізла його захищати, пацанів пішла захищати якась їхня шмара, в той час яяк ті втікли дівки валялися по снігу.
От таке от. інші хлопці повіткали в приміщення супермаркету на скільки я знаю. на вулиці залишилися лиш самі дівчата. все відбувалося ДУЖЕ швидко.
Відповісти
Всьо брехня!! дєвок пацани не били.. а девкі самі бились!! це не християни а якісь сатанюгі!! Бог є єдиним... Яка ж та дівчина віруюча що полізла в драку?? як в Біблії написано?? вдарили в одну щоку - підстав другу)) а провокувати далі її ніхто не заставляв... Отведайка Беларус силушки Богатирской))
Відповісти
ну да.. тільки справжній "богатир" може бити дівчину.. прийшов би ти десь на тренування боксерів, білоруських навіть, якщо переконаний, що білоруси повинні "атведати силушкі", і не скажу, шо богатирської, бо який це богатир, який б"є тих, хто за себе не дасть здачі?!..
Відповісти
тікі дівчат пацани не били чітай уважніше
!!!!!
Відповісти
в житті все "бумерангом".. сьогодні хтось "атведав" від тебе, - завтра "атведаєш" ти. не треба бути християнином, аби мати ПОЧАТКОВІ (наголошую!!!) моральні цінності, та мати здоровий глузд, та якісь хоча б далекі людські почуття, які спонукають заступитися за тих, хто не може постояти за себе. жаль от тільки, що це дівчина заступитись полізла, і не знайшлося хлопців (справжніх), які б дали вам "атведать", аби на майбутнє знали.
Відповісти
ти тундра, вона не лізла битись вона влізлв шоб захистити хлопця, шо звичайно не розумно, але битись вона НЕ ЛІЗЛА!!!
Відповісти
Україна НАША нема чього сюди сунутись
Відповісти
якби сюда ніхто не сунувся, то ви шановний, вибачте за грубість, "засралися" б в тій україні. шо ти можеш зробити толкового для країни?!
Відповісти
pidtrymuju !!!
Відповісти
Я вважаю, що організатори тут ні в чому не винні. Для чого на відкритті християнського молодіжного клубу міліція? Перший раз чую, щоб на такий захід запрошували міліцію. І впевнена, що організатори не очікували, що таке станеться, адже в нас не переслідують християн віри євангельської. Давайте краще звернемо увагу на тих, що з такою жорстокістю лупцювали невинних людей, і якщо і шукати винних, то це ніхто інший, як вони !!!
Відповісти
тому й не коментуємо нічого ніде, а з понеділка підемо в міліцію
Відповісти
Хоча те, що каже Рудинець, все-таки не правда. Це не були особисті проблеми тих дівчат. Я поважаю вашу церкву, але попрсив(ла), щоб він не давав таких показань.
Відповісти
правильно зробили так и нада тим ЕМО !!!
Відповісти
взагалі-то там не було жодного емо, били безневинних християн, які просто йшли додому після концерту, а на них напала банда "неадекватних людей"
Відповісти
якіх безневинних християн?це сатаністи гнилі!
Відповісти
byly zh ne emo, a vsih pidrjad
Відповісти
Тарас Рудинець брехун!
Відповісти
Браво!! А ти в нас хто будеш, що такі заяви в маси несеш?
Відповісти
Я бився і бив тих хуліганів, як дізнався ,що це банда молодіжна VDF футбольних фанатів!!! які просто нізащо лупцювали всіх в тому числі і дівчат, я був просто в шоці від побаченого! я зміг вложити тікі одного, потім вклали вже мене і четверо чи троє били мене ногами! Дівчата там не причому ніхто не сварився!! вони побачили нас і просто налетіли без усякої причини!!! Організатори не попіклувалися про безпеку! знайшов деяких в контакті тих бидляків!
Відповісти
молодец боец! хоть одного смог уложить)

...на счет того что ты узнал, что это "банда молодіжна VDF футбольних фанатів", с чего ты это решил?
Відповісти
бл... малалєткі тупорилі!махалися б краще з опонентами інших ворожих фірм!! накрили пациків і дівчят які толком то і не махаються...і горді розсікають...щєнкі!!!!!!
Відповісти
Сагласен!! Як в армію йти, дак ссуть, а як тучою налетіти на кількох, дак герої!! В армію отаке тре віддати, аби тирсу з голови висипали,
Відповісти
Це жахливо! через якесь бидло постраждали невинні люди. Чому через якихось м'ягко кажучи "немудрих" людей в дівчини тепер проблеми зі здоров'ям?!.. Організатори мали попіклуватись про міліцію на концерті. Це звична практиктика таких міроприємств. Звісно ніхто і подумати не міг, що таке трапиться... буде тепер уроком для всіх.
Відповісти
хулігани прийшли бити Емо та челкатих,бо думали шо Емовський рок концерт,але коли не побачили таких,вирішили побити любих,не зря ж зібрались!і тоді 30 чоловік ззаді напали на 10(з яких був підліток 14 років,та ще 2-3 неповнолітніх)без всякої причини!дівчата хотіли захистити хлопців,але хули і їх зачепили при бійці!також були дівчата хуліганкі тієї банди,вони ж налітали на дівчат(постраждалих)!ви кажете:"правильно,бийте тих хто вірить в Бога"но і ви можете опинитись в тільки я зараз зно рішаю
тому пізніше погворим
0993091095 ситуації і тоді думаю по іншому заговорите!
Відповісти
шо за брєд???Всі бачили, що сталося!!!Дівчата так виясняли відносини, шо набили хлопців???
Відповісти
Ну..мужоподібні дівчата побили женоподібних хлопців..:D
Відповісти
Які вони віруючі якщо своею рок музикою оскверняли храм!
Відповісти
Де це таке прочитав? Оо
Відповісти
Руденця там взагалі не було!! як він може щось стверджувати!!! охорона їхня підбігла тікі після закінчення!!! вони напали на нас всіх просто так!! били і хлопців і дівчат!! мені пощастило..
Відповісти
доречі!серед постраждалих були не тільки віруючі!до Уваги!
Відповісти
Аааа, то там і люди були?!))
Відповісти
нет,там ше були мавпи еволюції,їх тоже били;)))))тому заступись хоча б за своїх!
Відповісти
Син?! Оо :)) да я так, "утрірую".. Просто бачу по коментах, шо ділять побитих на "штунд", і на людей)
Відповісти
то не будь як всі)
Відповісти
я все розумію...всяке буває....але навіщо обманювати???Всі ж бачили, що сталося!!!це мене просто шокувало!!!
Відповісти
Так це обман!!! дівчата нідочого там!!!! все було по інакшому!!!
Відповісти
давайте ще ви свої версії )
Відповісти
Дак вчора не було ніякого концерту та бійки!! Ви чьо?! :D
Відповісти
при чому тут свої версії...ми бачили...ми очевидці....ми говоримо те, що було...аж ніяк не дівчачі розборки!!!
Відповісти
то чому ви не впряглись?? чи стояли наблюдали??? чи може хоть відос зняли..дай пазиріть)
Відповісти
я думаю, шо я б там не багато набилА
Відповісти
а. ви тендітна дівчина)) прошу прощення))
Відповісти
хлопці(постраждалі) розборонили дівчат!
а інших дівчат потім вивели з бійки!а хлопці получали далі
Відповісти
концер...нет не слышал))) драка...нет не видел)
Відповісти
да мали бити ті дибіли не штунд а патлатих кіпілюг.
Відповісти
Невже переплутали???? О_о
Відповісти
ні!просто не найшли емо,але шо зря зібрались?вирішили побити кого небудь!
Відповісти
Які емо? шо за камєнний вєк? Емо вже давним давно нема.
ПОЗОР!
Відповісти
хахха і про мавп не забудь хаха
Відповісти
як нема?а чьо ми тоді 40 чоловік зібрались?
Відповісти
Це ти на рахунок мавп кажеш?? :D
Відповісти
заходив на той канц...і там не бачив емачів взагалі.,
"пациків"полу педіків наблюдав:D а такім треба пару плюх дати,раді профілактики!
Відповісти
а дали плюхи зовсім іншим
Відповісти
хреново...
Відповісти
ну да, побити слабших це звичайно дуже круто мабуть. самооцінка росте мабуть
Відповісти
Може сподівались, шо чоловічий орган виросте :D
Відповісти
а тобі яка різниця до чужих чоловічих органів? :D
Відповісти
еееее, не нада так висловлюватись)) мені всеодно, я просто як варіант сказав)) а цікавості в чужому у мене нема :D
Відповісти
ви такі цікаві, справді описали не все що сталось(
фірма ВдФ не тримає своїх маленьких собачат на привязку,Старші видно розумніші!
Відповісти
вони потім ще в цумі нас вистежували(( страшно так жити((
Відповісти
Ни ачкуй! Іди в качалку!!)))
Відповісти
я маленька тендітна дівчина, куди мені качатися? )
Відповісти
Тоді мужчину треба мати!! :)) але мужчину, а не друга в угах :D
Відповісти
аххахах.базарю.
Відповісти
Взагалі , все що тут написали - неправда.
Мій друг брав участь у цій бійці.
Після закінчення концерту , на групу Ми+сівців (близько 10 людей) напали приблизно 40-50 гопариків. Гопарики збиралися після концерту побити всіляких там "емо, неформалів і т.п." , але тих не знайшлося і щоб усе не було дарма , розв'язали бійку з віруючими.
Хоча віруючі , навіть не зважаючи на меншу їх к-ть, розкинули нападників.
Ладно вже якщо чоловіча бійка , але гопарики побили дівчат...
Але суть в тому , що тепер усіх учасників бійки (зі сторони нападників) розпізнають і на них чекає кримінальна відповідальність...
Відповісти
Ми+сівці розкидали гопів?! :DD шо день, то цікавіше :D
Відповісти
в ми+сі нормальні хлопці, нема чого гнати! ходять в качалку і ведуть себе достойно! я не знаю що було б зі мною, якби вони не взяли удар на себе!
Відповісти
10 пациків з ми+ розкидали 40 хулів???ходять в качялку???
хрін тому правда:D
Відповісти
ні,але 10 пациків вложили парочьку,не 40 но трохі і хулам досталось!
Відповісти
шо один хул вложив би парочку ми+сівців, я ше повірю, ну шо навпаки.. то не знаю.. :DD треба добряче напитися, шоб трохи повірити хоча б))
Відповісти
пацан,якшо хул то не значить шо крутий!то щенки були,шпана 17 лет!і такім надавали!ми+ не ми+ но пацани тоже там не соплі,поки їх по 6 чоловік били то вони встигали 2-3 вкласти!
Відповісти
Не пацанкай тут, бо мо і ти та сама шпана, мені тут пишеш. Я знаю, шо таке хули, і знаю шо таке ми+, і висосав я не з пальця свої мислі. Вон знизу комент прочитай лучше, як вони в сільпо булки викладали, поки їхні дівчата драку улажували.
Відповісти
незнаю,може хтось і втік но герої були які трохі наваляли тим "хулам"!
Відповісти
Можу сказати, що якби не один з ми+сівців, то та дівчина могла б ще більше травм отримати.
І так були і такі, що втекли, але давайте не будемо всіх під одну гребінку.
Відповісти
Ааа..по ходу вони когось з ми+ побачили, і переключились :D сагласен!! Ну, мені главне,шо ти ціла осталась ^^
Відповісти
Romeo Todd ховався в Сільпо поки його дівчина отримувала прочухана! вів себе "достойно"))))
Відповісти
не, ну дик.. дівчата ше будуть в жизні.. чо собой то ріскувати?! :DDD
Відповісти
jogo divchyny na koncerti ne bulo
Відповісти
Ти його коханка?! :D
Відповісти
взагалі то моя дівчина була на роботі)))
а ці лєві фрази тут ні до чого!!!
Відповісти
воопшето!всі вертались додому!а напали на людей
ми+ дехто були в сільпо дехто на вулиці,деякі побачили шо робиться така бійка,то вийшли заступитись,а інші деякі далі ходили в сільпо нічього незнаючи!а ви тут вже такі сплетні пускаєте!
Відповісти
Ми тобі не вірим!!!))
Відповісти
зато бачу вірите всім кому ненада!)
Відповісти
та тікали ці 10
ми+ також!
Відповісти
ета еті, каториє в угах? Оо ну да по ходу їх завжди девушкі вигаражують :D
Відповісти
Там вже вiдкрили справу. Хотiлося щoб не дарма. Надiюсь наша мiлiцiя доведе справу до кiнця.
Відповісти
BenQ, так-так, все дійсно так як ти описав, я теж була там... але та дівчина, яку найбільше побили, не знімала побої, злякалась напевно... я думаю важко буде розбиратись, по суті доказів нема як таких
Відповісти
доказів справді мало. тількі от купа свідків які росказують все по різному і попробуй розберися де правда)
Відповісти
По ходу ше людей 10 напише, шо все, шо тут написано - неправда, і розкажуть свою версію :D
Відповісти
Насправді дівчина вже зняла побої.
Відповісти
тепер, друже, такі часи, шо не можна вірити нікому!!)
Відповісти
ололоев, от цікава ти людина....
Відповісти
Буду фанаткою твоїх коментів ;)
Відповісти
дава поженимся ;)
Відповісти
Так зразу ? А квіти і побаченя ? Дівчата без того не можуть ;)
Відповісти
А заступатися за мене будеш?? :D
Відповісти
ну звичайно, я вже так робила ;)
Відповісти
Ці ввіруючь взагалі ох***їли я проходив повз цю бійку поки одна мавпа з чьолкою на всю морду мене не вдарила(((( і як тут не дати йому п***зди???? віруючі блеадь!!!!1
Відповісти
друже, давай разом покурим!
Відповісти
Перехожий, краще б ти не коментував... тільки попозорився))) хоча хотів віруючих принизити.
Відповісти
Перехожий, тебе побили мавпи з чьолкою в угах?? Обідно)))
Відповісти
І не кажи, срашно напевно було таке побачити, я б тікала :D
Відповісти
Ми+ проходили йшли нікого не зачіпаючи , поки ми йшли, я не встигла повернути голову коли на мене ззаду налетів хлопець в терорці і я впала на машину, де таке береться, іх було багато і більшість ховали лице!хоча навіщо я і так вас знаю, хлопці)
Відповісти
от, дуже добре що вас так багато було - і очевидців, і перехожих, і постраждалих...
Хто з вас зголоситься дати свідчення ?
Надіюсь не нападаюча сторона ;)
Відповісти
ха-ха))))
Відповісти
Заява подана, прокуратура підключена... Хлопці один одного поздавали... )) так що все буде добре. З хлопцями поговорять дяді в погонах і накажуть достойно...
Відповісти
мені тоже так в міліції казали, коли перший раз туда присунули) не нада нас тут лякати!!!! В нас своя голова є на плечах!!!!! :DD
Відповісти
СМІШНО, я говорю шо мене вдарили тількі я не кажу шо побили))) ти такі речі не путай))))
Відповісти
ооо, ну так, це міняє суть, мавпа з чолкою і в угах тебе просто вдарила. Я б все-одно втікала :D
Відповісти
який ми+?причьому тут ми+?деякі з ми+ просто були відвідувачі церкви!може хтось поміг коли побачив,но не приписуйте їх в цю драку!
Відповісти
я знаю ми+, і коли я йщла біля мене йшли зовсім незнайомі люди, які на концерті теж були! То не було побиття саме ми+ совців! То було масове побиття людей хуліганами!!! Бачила шо тікі хлопці з ми+ захищали дівчат і хлопців яких били! Потім хлопець з шапкою з квадратіком на лобі пхнув мене сильно в стіну і я впала!
Відповісти
"хлопці з ми+ захищали дівчат і хлопців яких били" - може вони переплутали хлопців з дівчатами?? Оо..
Відповісти
ти певно не зрозумів,вони тіпа заступились за постраждалих!
Відповісти
в сільпо їм хліба купили? :DD коми зверху почитай, шановний квадрат ;)
Відповісти
от і ми+, сбсвенна гаваря :D всьо! астилі всі! ми+ там не було взагалі!!!!!!!!!
Відповісти
зараз скажуть що ми+ взагалі не ходив на концерт Нутеків!)
Відповісти
друзья!! Я вам скажу, шо рад шо вот так можна з живими людьми пописатися тут!!! я вже на кантакт забив!! тут лучше любого кантакта! всьо можна узнать!))))
Відповісти
я бив штунд і буду бити
Відповісти
Страна требует героев, женщины рожают мудаков..
Відповісти
Дак не скривайся за ніком!! Країна має знати своїх героїв!! Покажи лице, мо і з тих самих штунд тобі ше хто вклеїть, то будеш ричаг "мозг" в голові включати перш, ніж писати такі заяви :D
Відповісти
биття штунд - не залічить твої душевні рани)))
Відповісти
"я бив штунд і буду бити"-штунди напевно як і давали тобі тягла,так і дають:D
Відповісти
Дурахман, ну от скажи, ну чим я тобі не вгодила? Я "штунда", як ти кажеш, але насправді штунди відрізняються тим,щo постійно читають Біблію, моляться, намагаються взнати Бога якомога ближче. А от ти мабуть любиш собі бухнути десь, може ще й курнути, з неневистю б'єш інших людей і називаєш себе християнином. То хто насправді тут християнин ? Якийсь ти весь абсурдний, з ніг до голови...
Відповісти
да и за деньги штунды сразу все забывают дайте денег етим сектантам и они заткнутся
Відповісти
звідки така впевненість, ти хоч раз з кимось з віруючих спілкувався ? Ні? - то попробуй...
як кажуть - в сім'ї не без урода, то і там є люди, через дії яких могло скластися таке враження. Одне радує, що там їх меншість, ніж в НЕвіруючих.
Відповісти
Хахах алілуя бртття ви не поставили мені лайк біля ави.... ви согрішили!!! Хахахах так я представляю штунд)))) бля ше й віруючі називаеться особенно ті шо гривами махали ззаді соліста сатанюгі мля)))) ближе к церкве дальше отБога)))) вибачьте за російську мову)))
Відповісти
Хто відв'язав тузіка?!
Відповісти
)))))))))))))))
Відповісти
Відбився від стаї, певно самий маленький і по розвитку особливо не виділяється, тілки скавульчить.
Відповісти
що далі тим цікавіше справді)абдурахман на скількі я знаю, тебе там не було, була шайка ВДФ маладьожкі якіх ти терпіть не можеш, це якась падстава на рахунок тебе, чі в нас в Луцьку декілька абдурахманів розвелось??
Відповісти
хтось хотів нашкодити, справді ж - рекламнули клуб ще й нарвалися на заяву в міліцію! ;) єдине, шкода постраждалих фізично
Відповісти
щоб направити PR в вірне русло, осипте коментами ще нашу групу ВК http://vk.com/waterwalkers дякую;)
Відповісти
mene shkoda =(
Відповісти
так, шкода!
хоча з нерівністю сил і чітким бажанням нашкодити - шансів упередити біду було мало. про це свідчать кілька етапів наїздів, які розтягнулися аж до ЦУМа
Відповісти
Це могли вчинити люди, яким нема що робити, очевидно. А міліція в нас таки і справді "оперативна". Хоча вся ця історія дуже викликає багато підозр. Роздули з мухи слона.
Відповісти
ото правда, тут люди яких навіть не було при бійці вже такого напридумували шо плакати хочеться!да була бійка,да їх було біля 40 людей,да вони напали буквально на 10 хлопців,да деякі хлопці змогли дати якийсь відсіч,но всерівно їх почовкли адже як не як 40 на 10!но оце вже все читаєш сплетні "героїв" то таке відчуття як якийсь бойовик знімали!ті хто там НЕ БУЛИ..перестаньте писати чушь яку почули від дружків своїх!
Відповісти
Саша — 32 зуба, Дима — 28 зубов, Андрей — 19 зубов… Учеными - стоматологами доказано: не важно, какая у тебя зубная паста, главное — не гулять по тёмным улицам после наступления темноты!
Відповісти
оце так-так...навіщо журналісти треба?! А вам тільки плюнь і ви море зробите. З кожного з вас тут можна суцільне брехливе папараци забацати(брехливе не завжди)...Зробили з місцевої бійки, війну світового масштабу, браво волиняни, браво!!! Куди там США з своїм Іраком до нас...
Відповісти
Взагалі хули це тупі малі створіння яким на все наплювати у цьому житті!!!Вони ото навчились кулаками битись і все а як до діла то молоко на губах ще необсохло!!Полючать раз по своїм заслугам хоть може менше будуть фігньою займатись!!І яка різниця віруючі чи не віруючі всі ми люди і я впевнена що якщо б били ваших друзів ви б незадумуючись так само пішли захищати (якщо ви не сцикуни і насправді справжні друзі)Такшо непотрібно на дівчину яка просто хотіла бути справжнім другом наговорювати кучя всякої разної тупості!!!Побачила б я що б ви зробили коли б тобі нирки відбили якісь дурні дівчата,та їх навіть і дівчатами назвати дуже важко просто бидло і все.....
Відповісти
А Тарас Рудинець, таки бреше...навіщо????
Відповісти
певно таки Т .Рудинець, хоче вигородити свій клуб
Відповісти
та про клуб і назву організаторів нічого не було написано, поки не відрадагували статтю...писали то від МП...і з позиції, що прочитають і провчать немовлят з кулаками...а ні, треба було, влізти і набрехати, і спозоритись..ну український менталітет - це щось)
Відповісти
стаття була написана про вину християнського клубу, що ми на християнське дійство не найняли міліцію. прочитайте новину на Волинських Новинах, при цьому уявіть себе Тарасом котрий заплатив купу грошей щоб безкоштовно привезти кльовий гурт і, замість дякую, написали лівак що Тарас в себе в залі набив людей)
Відповісти
перепрошую, але якщо робити, то роботи по толку...і не важливо скільки на то грошей, сил пішло...важливо все зробити до кінця, а не казати, а от оце ми пропустили. Звісно молодці, що постарались і привезли гурт, але ж старались для піару свого клубу...Ех, "Тарас" мало значить досвіду у організації саме "рок-концертів"...успіху у майбутньому
Відповісти
я ж вже писав 100 разів, що не змінив і не зміню свою думку стосовно міліції. на конці біло 10 охоронців половина з яких здоровенні і потужні.
організовували рок концерти протягом 10 років якщо ви недавно мігрували в Луцьк і не знаєте ;)
коли були акції на вулиці - "бобік" був і турнікети. а це було відкриття "БІЛОГО І ПУХНАСТОГО" клубу! якщо ставити "бобік" на всі наші події - то легше муляж зробити, бо він не виїжджатиме з території церкви тільки полісмени мінятимуться позмінно))
Відповісти
Тарас не знає про всі бійки, які були на шляху Сільпо-ЦУМ. Мова була про 10 метрів від входу в зал) не заперечую що були бійки і наслідки. коментував початок, бо клуб звинувачували. замість говорити про нападників більше.
Відповісти
а тепер вже він не знає...і там не звинувачення було, а цитати з коментарів організаторів, якщо я не помиляюсь, а я точно не помиляюсь) так що прашу пращєнія.
Відповісти
медіапривід не дуже цікавий, тому все було прикрашене і акцент на винних був мізерний. а говорити треба якраз про це!!!!!
Відповісти
акцент, був на сайті "МП", тут не було. аха
Відповісти
тут мені не сподобалася брехня про перші 5хв бійки і 10 метрів від дверей церкви. то я про це написав, що метрів було не 10, а бійка почалася з дівчат.
Відповісти
Бійка з дівчат не почалася !!!!
Відповісти
вірно була в МП, але звідти брали всі)) я не міг там щось змінити чи доводити, бо їх ціль була протилежна моїм доводам. тому прокоментував тут!
Відповісти
а ще було написано, що ми сказали що "Головне наших не набили", а що наші охоронці прибігли розбороняти не сказали. то я уточнив. потім потерпіла Віта написала те ж саме про непричетність клубу до події
Відповісти
а тільки потерпіла Віта? Молодий чоловіче (чи не дуже молодий)...на ваш новостворений клуб нічого не вішали, говорилось, що організатори концерту мали б організувати охорону, всі мені відомі організатори подібних концертів таке роблять, а той клуб виявився виключенням, от воно і сталось...і це не випадковість...зауважу, що організатори самі влізли і навішали на себе звинувачення...звинувачували лише "хулів"
Відповісти
все почалося, з того, що деякі потерпілі Вконтакті (в стані шоку) почали сваритися на організаторів. а журналісти взяли "самі-самі" повідомлення, посипали їх перцем і написали статтю (напр. хтось сказав: "наших не побили", а написали, "організатор скзав, що головне що наших не побили)! про потерпілих повторюся ще раз, що не міг розвозити їх додому. а Віта написала десь в соц-мережах що вини клубу нема!
Відповісти
Та не самі-самі повідомлення...там же писали, таке, що ойойой...Ви ж бачите, що починаєте, вже на журналістів спирати...так не робіть, журналісти тільки смачно цим пообідали...тут же справа була у самій новині, бах і таке сталось...треба щоб знали всі, і щоб міліція наша взялась за справу, не через декілька днів, а відразу...але стаття змінила свій народжений вид...ЧОМУ?
Відповісти
на журналістів спирати? а хто статті написав не дуже достовірні? якби вони були достовірні, або не такі "пеебільшені" - то мені було б побарабану і я б шкодував часу коментувати їх. але ніхто б не читав ці сайти якби не було перцю))
Відповісти
вважаю доцільною таку статтю: Толерантний Луцьк спозорився на все СНД! В статті мала б бути хоча б мінімальна подяка за організацію безкоштовного концу і ціла купа осуду хуліганів.
Відповісти
То що ж Вам забороняє написати....закинути? ЩО??? Те що спозорились обманом, сумління гризе...ну хоч щось, якщо Дух Святий не говорить до Вас, нехай хоч сумління...
Відповісти
достовірна стаття...без перебільшення...і вам зовсім "не побарабану", як ви висловились, адже досі тут...хоча дякую, я б була в нескінченних радощах, якби ви відповили, для чого "обман"??
Відповісти
Тарас, тебе не було там!!! як ти можеш стверджувати, що бійка почалася з дівчат!!! то брехня!!! налетіли в секунді на всіх! Харить той триндьож!
Відповісти
прочитайте уважніше: я не писав "діло було так..." і НЕ претендував що знаю все, тому писати 20 раз що мене там не було - не варто, бо не кажу що був там!!!!!!
я був в залі і мав справи, тому не вникав!
чутки ходили, що деяких "хлопців" (які тут найбільше коментять, певно) там не стало коли все почалося - а я там НЕ БУВ, повторюся!
про бійку дівчат написав тому що на цьому загострили увагу охоронці коли повернулися.
яка мені радість брехати, якщо били людей багато з яких віруючі (як і я) і йшли з організованого нами концерту???????????
корективи вніс у статтю щоб пояснити, що бійка не була біля концертної зали і охоронці не бездійствували!
НЕ ТРИМАЮ ЗЛА НА ПОТЕРПІЛИХ, ТОМУ НАЩО МЕНІ ЩОСЬ БРЕХАТИ ПРО НИХ????????? А найбільше в обговоренні ВК і в коментах статті збентежило, що вона про поганих організаторів і про людей, які "при смерті" з відбитими органами. Справді треба було б писати про нападників, а організаторам подякувати за концерт і що охоронці з концерту прибігли.
РОЗУМІЮ ЩО ДАЛІ БУДУТЬ ПРИРІКАТИСЯ(згадую картинку з чоловіком, жінкою і віслюком, які жодним "розкладом" не вгодили споглядачам), ТОМУ НЕ СТАРАЮСЯ ВИПРАВДАТИСЯ ТУТ ЗАРАЗ!
Єдине, що б змінив, якби знав що таке буде і повернувся у минуле - попросив би наших охоронців не розставляти стільці, а достояти біля воріт поки з двору церкви не вийде останній відвідувач. (хоч багато з них дорослі дядьки, які покинули відпочинок у вихідний суботній вечір і поспішали додому).
ПРОБАЧТЕ ВСІ КОГО ОБРАЗИВ ЧИ НЕ ВГОДИВ!
Відповісти
Це мабуть найдовший спір...чи те не спір, а коментування на Волинь-пост) Вже три дні))
Відповісти
тож прикольно, піар для волиньпоста, нехай тішаться))))
Відповісти
Сканали. сенсації.розслідування.програма МАКСІМУМ!
ааххаха

Нехай би ті всі люди, постраждалі, перехожі, свідки, сам пан Тарас Рудинець щібрали б яку перс конференцію чи шо та й росказали б все, і відповідали б на запитання, ото б цікаве дійство було б!
Відповісти
тільки бридко, що брешуть тут. Хоча вже можна книженцію яку починати, папір все приймає, як то кажуть, і брехню і правду.
Відповісти
думаю в цьому нема потреби, бо коментів багато, а авторів - небагато. і більшість просто жартують, а не розбираються в ситуації. все ясно. я на звязку з потрепілою. вона запевнила що здала побої і пожалілася в міліцію.
Відповісти
але ж ви, "Тарас Рудинець"?? Якщо так, проясніть ситуейшен, і скажіть, чому змінилась стаття і чому написана не правда?
Відповісти
Я говорив локально (про перші 5 хвилин бійки, бо знав мало на час написання. захищав клуб від наїздів (які були більші ніж наїзди на хуліганів).
суть статті була в тім, що організатор не домовився про міліцію і тому це все сталося. а не тому що в Луцьку є хулігани, які все спланували.
тому коментував в статті свою думку на рахунок обов"язкого "наймання" міліції на (білий і пухнистий) християнський захід. Акцентував що бійка була не біля входу в зал і що була охорона місцева і що вона прибігла на бійку як тільки дізналися про все.
Відповісти
"Насправді дві дівчини з'ясовували стосунки" якось оця фраза зовсім не подобається!
Відповісти
Перші 5хв бійки, були такими: п'ятеро хулів, били на дорозі за метрів 5-7 від виходу ще одного хлопця, такими були п'ять хвилин (а ще під час цієї сутички підбіг ведучий вашого шоу і сказав: цитую "ми охороняєм тільки нашу територію"). Вина звісно не ваша, що бійка була. Ви ж не бились, але коли на рок-концертах стоїть міліція, бійки не відбуваються.
Відповісти
це урочистості з нагоди відкриття клубу, а не конц "нутеків". це не відмазка. гляньте в "подію", я там таке писав ще місяць тому коли гурти просилися на розігрів
Відповісти
відповіді на коментар так і нема мій. обідно.
Відповісти
то й, що...але виступав "рок-гурт". Як Ви так називаєте себе християнином? Поясніть? Зверніть увагу, що із-за Вас ця колотнеча...відповідали б у "вк" на коменти достойні християнина, все було б по іншому...а тепер маєте, що маєте. і завуважте, як ви "спригуєте"))
Відповісти
"Насправді дві дівчини з'ясовували стосунки", також цікавить, цей факт. Адже в попередньому пості було написано вами "про перші 5хв бійки" (ЗНОВ ОБМАН?)...адже саме коли було бито Віту, вже було далеко за перші 5хв, і там не тільки дві дівчини брали участь.
Відповісти
ПРОБАЧТЕ ВСІ КОГО ОБРАЗИВ ЧИ НЕ ВГОДИВ!
Відповісти
стільки коментарів, хоча у "бійці" приймало участь по словам більшості 40 чоловік. звідки ж стільки варіантів???
Відповісти
Самим смішним є те що ви тут сваритесь, а дівчинка яка постраждала від хуліганів претензій до організаторів концерту немає! що ж ви стільки часу тут обговорюєте?
Відповісти
а що тільки дівчинка постраждала? І дівчинка по моєму, не мала претензій до організаторів (хоча орг-ри могли б попіклуватись про міліцію на таких заходах, а вона повинна бути завжди), тут притензії до бійцівської малишні, і вона написала заяву...так що попрошу, якщо обговорюємо, значить Є що...
Відповісти
Так давно вже ж пора тут припинити все! то просто люди не можуть вгамувати свої емоції! Ті зляться на тих, а ті на інших, а постраждалим взагалі пофіг, їм аби здоров'я підлатати! Ці всі коментарі шось вирішать хіба? звичайно ні. От тількі відвідувачів на сайті ВолиньПост побільшало)) аха
Відповісти
згоден
Відповісти
Шановний Пан Руденець вас там взагалі в поминках небуло і якщо мова зайшла за охорону то вибігло тільки 3 чи 4 хлопців ваших і то вже після бійки такшо будь ласка примкнінь свого ротика і помовчіть будь ласка!! Бо справді ця вже брехня починає доставати!! Ви ж вважаєте що ви християнин то поводьте себе будь ласка як справжній християнин!!А не як незрозуміло хто!!Ваша брехня вернеться вам бумеренгом!!! Бог осміяний бути неможе і він всі гріхи прирівнює неважливо які вони малі чи великі для Бога вони всі однакові!!!Дякую за увагу!! Божих вам благословінь!!
Відповісти
да от такі от люди як він і псують враження про нормальних віруючих. побачив одного і вже думаєш шо всі такі.
Відповісти
Четверо хлопців наших побігли в ту саму секунду, як почули крики про допомогу! Кажу Вам, як один із тих хлопців. Просто потасовка ця тривала якщо не секунди, то хвилину якусь... І ми не відсиджувались в кущах, а з усіх сил спішили на допомогу) Чесно! Бо постраждалі нам друзі і свої, і нам геть не байдуже до них!
А щодо "бумеренга", шановний пан Anonim, то відро помиїв, яке Ви так спішите вилити, теж має здатність вертатись по такій же траекторії...
Відповісти
Ти перший не сховався за ніком! І Тарас! Хороші таки ви люди!
Відповісти
Я ніяке відро помиїв ніхочу ні на кого вилити просто неподобається вся ця брехня яка тут говориться!!!
Відповісти
штунды валите к себе в америку европу вы нам сюда привезли спид наркоманию прституцию у нас раньше такого не было
Відповісти
хаххахах....у вас тут раніше нічого не було))))))
Відповісти
ахахах оце так заявка! а ше шо привезли?
нічого шо їздять в притулки помагають дітям возять подарунки? нічого шо зимою роздають продукти, нічого шо їздять у всякі гарячі точки допомагати людям, а шо робиш ти?
Відповісти
а головне воно тут як сиділо в гавні так і сидить, і головне, нічого не робить))) так йому добре...слава СОВКУ)))
Відповісти
навікислава! =)
Відповісти
привезете сюда шмотки поношенные а назад деньги своим массонам везете десятину как налог
Відповісти
так ти і того не робиш! люди хоть щось роблять! а ти хоть раз хоть чимось помогло комусь? тільки коментиш тут без толку. Герой, знавець. масони і бла бла бла. ти ше про ілюмінатів згадай, і зле око Саурона.
Відповісти
а ти в них ходиш ;)
Відповісти
можна подумать только штунды одни помагают
Відповісти
звичайно шо ні! просто в людей якась така погана тенденція непомічати хороших справ які робляться!
Відповісти
Оце і було прикро, бо мало з вас знають що прийшлося пройти щоб організувати цю подію. Де і скільки грошей шукати. І як я боровся щоб все це було безкоштовно!
Натомість в статті винні були розсталені в такій послідовності: 1. Організатори 2. Міліція 3. Іво Бобул 4. Хулігани.
Відповісти
о, давайте, розкажіть через які вам біди прийшлось пройти, зверніть на себе увагу жалістю, давайте, жгітє...позорище, та хто говорить, про таке???!!! А я так розумію, то був ваш пр-хід, для клубу, тому нащо там сльозо-соплі лити. Ну лажанули, ну й все. БРЕХАТИ НЕ НАДО!
Відповісти
А де ж взялося, якщо хтось не пробивав? Це не "на жалість", а факти
Відповісти
вони роблять стільки, що тобі й не снилось. так що сиди там і памалківай.
Відповісти
@хахахаа Я ТІБЯ ЛЮБЛЮ УЖЕ! незнаю хто ти))
Відповісти
може й знаєш..))))
Відповісти
де ви були заблудші овци у вас навіть не одного древнього храму нема вискочкі ви просто робите гроші на релігіі
Відповісти
а для чого храм? церква це не приміщення, це люди! Релігія якраз то вас і вчить шо має бути ХРАМ і робить ще більші гроші на вас всіх. ми хоть принаймні знаєм куди йдуть гроші які ми жертвуєм, а ви в цркві кидаєте в ті урни на підноси ті гроші і звідки ти знаєш куди вони йдуть, намашину для батюшкі і для його жирнющого пуза. нажаль заблудша овца тут ти! ))
Відповісти
мудрі речі вуста твої глаголять....
Відповісти
І я погоджуюсь з кожним словом =) жги !!!
Відповісти
а звідки такі знання? Сам таке чудиш? Але я не тільки про релігію, крадеш-крадеш? Що ж я тебе не звинувачую, виховання таке)))
Відповісти
для вас штунд земя имеет форму чемодана ))))) вы как гоблин вам исторический факт говориш а вы о деньгах))))
Відповісти
здрастє приєхалі. лютеранських церков купа ціла, храмів, якшо твому мозку так зручніше. а лютерани це тіж самі протестанти.
Відповісти
лютераны ето которые от котоликов отреклись))) деньги не поделили потом в америку убежали история))))
Відповісти
видно плохо у тебя с историей(
подтяни..нужный предмет!)
Відповісти
дуже ви панове, обізнані в історії, хіба що в савдепівській, і то те що нав'язали...потрібно щоб вимерло таке покоління, як вашу (як ізраїльське, в часи Мойсеєвого походу, як бажаєте) щоб змінилось світосприйняття та світогляд.
Відповісти
ти почитай істориків американських вони те саме пишуть))))
Відповісти
а від католиків чого відкреклися? ти саме почитай історію! тоді і бедш може розуміти шось!
Відповісти
бо бабло не поділили жидомасони між собою
Відповісти
ану, давай сюди своїх істориків, тільки не гугли перед тим...(в мене є великі сумніви, що до твоїх істориків, певно сам придумав, сам повірив)
Відповісти
зразу видгно що штунди люблять брехати)))
Відповісти
знаєш якби ти ніколи не брехало то могло б і комусь притензії в брехні висувати! штунди такі ж самі люди як і тИ!
Відповісти
є кірха в штунд,точьно не помню но здається з 17 століття стоїть!
Відповісти
они просто самые жадные ето у них в крови
Відповісти
у них не дал десятину все ты уже не штунда
Відповісти
так говориш ніби сама штунда. знаєш про десятину. розумна така)
Відповісти
руйнуй стереотипи.
Відповісти
А в Україні чорнобиль рванун і там всі вмирають ;)
Відповісти
ну й нехай, тут інтірєсніє)))
Відповісти
Я про стереотиність "нра"
Відповісти
точно, досі ще й притом))))
Відповісти
Віталіна, не одна постраждала, але і інші і будь даска подивіться на коменти в групі - Нуьеки в Луцьку - там є приьензії інших постраждалих. Якщо Віталіна промовчала, то означає одне, що вона миротворець, сле є інші. Відкиття клубу закритого типу - не потребує міліції. Масовий захід з афішами та шаленою рекламою мала передбачити міліцію, швидку і пожежних.. Про це всі організатори з досвідом знають. Уявіть пожежа в приміщеня і наьовп людей вибігаж- там і пожар і відразу поранення. На таких концертах оьовязково повинні бути такі служби...
Відповісти
ну не визнають свою не компетентність, ну от думають, що вони такі кльові і всьо тобі тут))
Відповісти
а ще плюс яка реклама клубу! капєц-капєц. чорний піар він ж тоже піар)
Відповісти
самі злі і противні люди це штунди за копійку вдаляться
Відповісти
тіпа ти не вдавишся!!?
Відповісти
вдавиться ще й як.....просто ми то знаємо про свою навіть колоду в оці, а воно тільки на чужі дивиться...
Відповісти
за десятину це правда вони постійно іі носять потім в америку відсилають не приніс будуть тебе ганьбити потім вижинуть
Відповісти
да. на вебки знімають і з ФБР аналізують суми ;)
Відповісти
тебе мабуть вигнали із за цього того так і мучить тебе це!

ахаха, ФБР ЦРУ MI6 там всі!! ше ілюмінати і массони!!=)))))
Відповісти
а скажи, де таку церкву бачив, от відкрий мені очі...
Відповісти
ні нажаль є такі церкви які мутять бабло. нажаль...(
Відповісти
але ж воно точно не знає, каже що десь там щось чуло..от людішкі, нічого не знають, але говорити.....оооо
Відповісти
так, за піар окрема дяка. ще б на сторінку клубу перевести мову ;)
Відповісти
краще б Богу дяку віддавали, а не людям, та ще й правду роблячи брехнею, ах таки хочеться бачу, тарасу догодити світові..
Відповісти
пятидесятникі свідки егови мармони адвентисти це все з америки
Відповісти
бо в тій, так вами не любій америці, краще жити, і вони хочуть привезти це краще життя сюди, а ви "ні - я в лайні"
Відповісти
ой та просто як слухати американську музику, дивитися голувудські фільми, хотіти айфон то це норм. а як так то америка ЗЛО. от тако суперечать самі собі..
Відповісти
а ти іуда ісиш наше сало))))
Відповісти
а більш і нема шо їсти, то й їм)))))
Відповісти
то ідь туда і там живи
Відповісти
тому, що я хочу донести цивілізацію в цю пустинну країну, скоріше савдепівську. і так і роблю.
Відповісти
та я теж не особливо фанатію від америки. але чого ж обсирати країну яка стільки досягла? заздрість тут аж кричить і не прикривається!
Відповісти
це не цивілізація це колонизація
Відповісти
ну вже в попередньому моєму пості було "ні - я в лайні", і таки-так, руйнуйте цю савдепію. Так америкоси мож і погані, але дійсно про їх досягнення можна говорити і говорити. але не говорити тут треба, а діяти, щоб дійсно можна було б задирати носа.
Відповісти
та коли вже тут все це припиниться? дурдом. вже обговорюються речі не по статті зовсім.
Відповісти
іди зайаву в міліцію напиши що не по темі говорим))))
Відповісти
вже побіг. от тільки як ти написло, так вже зразу вдягаюся і йду! тре на тралєйбус вспіти!
Відповісти
зразу в дур дом ідь щоб тебе туди не везли)))
Відповісти
без тебе не поїду.
Відповісти
Смішно читати деякі коменти) Оці намагання принизити штунд виглядають так дотепно, панове!) Крім америки і десятини бачу прицепитися більше ви немаєте до чого.) По коментам я навіть впізнаю деяких людей:)
Відповісти
Я теж впізнаю, не логічно кат палитися в маленькому місті)
Відповісти
зразу видно що пише під багатьма ніками пише один штунда ото позорисько
Відповісти
Все, що я тут бачу, це заздрість. Всі хто хоче зараз принизити віруючих, нсправді заздрять їм. Вам просто не йметься, що люди можуть не курити , не пити, не спати з всіма підряд, допомагати іншим і жити для Бога. Ви не розумієте чому ці люди не живуть за власним задоволенням.
І вам хочеться добре жити, але сила волі підводить. Всім вам хочеться мати здорову сім'ю і діток, якими можна б було гордитись, коли вони виростуть. Але все, шо вам приходиться, це спостерігати, як це добре виходить у віруючих. Звідси і заздрість. Памятаєте чому найперше вбивство сталося,чому Каїн вбив Авеля? Та ж причина - Авель всім своїм життям служив Богові і був успішний, а Каїн хотів жити в своє задоволеня і Бог не прийняв його жертву. Каїн вбив Авеля і був проклятий. Цікаво що ж чекає на всіх інших, хто ображає людей, які служать Богові....
Відповісти
в цьому щось є ;)
Відповісти
то віддай все бідним а не робіть тут з себе правильних
Відповісти
То давайте згадаємо царя Соломона, за часів якого Ізраїль переживав, можна сказати, найкращий період свого життя. Якою б то мудрістю він виділився, якби віддав все, що мав, бідним ? А прикладів в Біблії ще багацько.
Відповісти
А в більшості, бідняки - це люди, які не вміють розпоряджатися грошима (НЕ ВСІ, бо ще скажуть, що брешу). Тому таким віддай все,що сам маєш, то і він і ти станеш бідняком.
Відповісти
Це називається "ведмежа послуга". Тому в віруючих є реабілітаційні центри, де людей вчать жити так, щоб постійно собі не шкодити, а це можлво тілки з Богом.
Відповісти
да в тебе такий девіз бідним гроші не потрібні ім потрібні ваші поношені шмотки і кусок хліба а сама небійсь за 100кг пику свою набиваш
Відповісти
То ти даєш бідним гроші, щоб краще себе почувати, ніби-то ти такий хороший, але все твоє давання спрямоване на вдоволення власної потреби, потреби добре себе почувати. Ти не думаєш, що давши гроші тій людині ти їй нашкодиш. потрібні бачити яка насправді в тої людини потреба, а не просто дати гроші.
Відповісти
у вас снігу не допросишся зимою
Відповісти
Ти попробуй попроси, в Біблії написано -не маєте, бо не просите. Ти попроси, то я тобі стільки снігу дам, навіть літом вишкребу з морозильника =)
Відповісти
Як мені відомо з VDF був тікі один хлопець а не всі
Відповісти
а мені відомо що там був не один з VDF!вони самі себе поздавали!а коли діло дійшло до міліції,то всьо там воопше нікого не було і нічього не сталось!
Відповісти
могу тебя заверить что никого из вдф там не было, может они себя и называли так, но это не так...
интересно, а если бы там кто то из тех малых сказал что он из "TERRORMAСHINE", вы бы тоже обсасывали это с таким энтузиазмом?)
Відповісти
Ох і заголовок то
Відповісти
це краще ніж "хто винен в бійці після релігійного концерту?") коню понятно що винні ті - хто "бив")
Відповісти
да они уже здесь задолбали ети штунды сектанты пусть едут к себе в америку
Відповісти
больные люди ети штунды за деньги мать родную продадут
Відповісти
Ще один тузик зірвався, йди проспись, людям не потрібні твої дитячі коментарі. Коли ти свою маму не проп'єш, то вона буде ціла. Почитай Біблію, хочаби заповіді, ці люди поважають свого батька і матір. Що ти робиш?
Відповісти
І до речі - чи вкурсі ви, вболівальники футболу, так звані "хули", що деякі футболісти з Волині, є протистанти, так звані вами - "штунди" - давайте і їх проженемо і тоді 100% будемо найкраща команда ;) хоча я сумніваюсь ))
Відповісти
сам придумав?
"вболівальники футболу, так звані "хули", що деякі футболісти з Волині, є протистанти, так звані вами - "штунди" "
Відповісти
це таки правда!
Відповісти
З 55-м днем лютого, "коментувачі")))
Відповісти
Віруючі люди припиніть "підкидати дрова у вогонь" - порада - перестаньте тут писати. Євангелізацією займайтесь з особистих сторінок соц., мереж. Даю пораду як люди з досвідом християнства і вік трішки більше 27. Тут нікому не потрібні ваші "проповіді" і згадайту місце писання " про перла, які розкидались...", а також Ісуса, який обтрусив взуття коли його не прийняли.... Будь ласка прислухайиесь.. Сьогоднішнього дня забудьте про цей сайт!!!
Відповісти
Згоден!!!!!!!!!!!!!!! Кому щось не подобається - давайте сходимо в кахве і поспілкуємося! Виходить невинні сваряться з невинними і майже не говорять про винних!
Відповісти
тут вже бачу що віруючі спортили про себе враження,шо не віруючі!опозорились тільки!ото треба по статі коментувати а не виясняти хто скільки заплатив і кого куда треба гнати!
Відповісти
Я Бив штунд бо я лох і я буду їх бити
Відповісти
все ясно,ти сам себе охарактеризував!
дивись щоб штунди тебе не побили(^__^)
Відповісти
Що вам зробили штунди чі віруючі? Вони шли нікого не трогала а їх побили,а вони ше винуватими остались!!!
Відповісти
Всі, кому не сподобалось, що Тарас не організував міліцію - сайлент зробіть.прийшов на конц - нема ментів, сцикнув на штани, сів на маршрутку, і додому чай з бабушкою пити.скільки був на концах - пофігу було, є менти, нема. Прийшов, і буду. Ті самі менти - по трьох ходять, за ручкі тримаються, то чим вам поможуть? Ше одного візьмуть до себе. Читаю оце про штунд, "тараса", міліцію, і мисля одна - говорити фігню, і ростете дибілами, вибачайте за таку мову. Саме смішне, як хлопці тут нюні розпускають, шо то не так, і то. І це тіпа мужики мають вирости!! Той кричить, шоб штунди забралися десь. Ті штунди роблять заажди шось, аби в такі голови, як твоя, шось насипати толкове! Десятина, гроші...маєш фінансові проблеми?! Не коменти пиши, а йди заробляй! Мені вони ніколи не мішали, бо такі ж люди, як і я. А людина, шо організувала те все - маладец, і мужик з яйцями!! А не хникло, як більшість.тут. Найлегше нічого не робити, сидіти дома, спостерігати, як хтось шось робить, і обсирати! Рахуєш себе критиком-професіоналом?!іди додом, аби не сварила мама!!)) як це убого, коли "мужчинки" нарікають... Ше заплачте тут, бо і штунд багато, і грошей нема, і міліції не було, і в луцьку бидла купа росте!!

А постраждала вам, "мужикам", приклад подала! Плачте далі..
Відповісти
Ололоев, ти повернувся !!! Тут без тебе аж ніяк.
Відповісти
Та бардак тут,сплоооошний!!)))
Відповісти
А я вже думала, що від тебе нічого не прочитаю. Аж страшно стало. Рятуй сітуешн =)
Якось би ти натякнув хто ти ;)
Відповісти
[email protected] - пиши, хто ти)
Відповісти
Мега комент!
Відповісти
ололоев... погоджуюсь з тобою, з цим висловом, справді вона так і є, Віталінка геройка!!!Охх то вже і народ пішов!!
Відповісти
Віталінка - не геройка, Віталінка просто зробила те, що вважала за потрібне на той момент, хтось може сказати що, то було не розумно з моєї сторони, і я б так сказала. Але якби час вернути назад, я всеодно це зробила. Знову скажете, що я нерозумна ? - а я і не претендую на це, залишусь собі людиною. А "умніки" так і залишаться "умніками".
Відповісти
В нас, українців все просто - сам сижу, засраний, і в лайні, дак і інших до себе треба опустити (це те, про шо кажуть "роздай все своє бідним", а сам то і не знає, звідки то взято), і все, шо зробив не я, треба обкласти, бо це ж не дело!

ну і не фанат футбола, але логіку хулів цих не пойму - смисл боротися за дохлого коня?!)) волинь програє да й програє)) ну канешно, там вже своя республіка, нада іншим фанам показатися, і т.д., але нашо трогати "чубатих"?!)) розумію, шо є так, шо очі цеглу шукають, але їхні проблеми :D На футболі б собі там упражнялися.. Хатя канешно малалеткам шо - нада в кантакті написати, який я крутий, сфотатись в футболці джек деніелз, і з цибаком в зубі, сфотатись біля пляшки водки :D

давайте ше раз організаторів обкладемо лайливими словами, бо в луцьку шваль всяка існує, і не нравляться штунди!! :D
Відповісти
мені штунди до одного міссця де ви тут взялися приіхали сюди то поважайте нас православних християн
Відповісти
Слухай ти, правда, хто тобі сказав, що штунди не поважають православних ? Мої найкращі друзі православні. Те, що ти православний, не робить тебе християнином. Ти хоч Біблію в руки брав, але так, щоб хоч одну букву там прочитати і не на обгортці ?
Відповісти
Мо хай з вами по сто грам п'ють?!))
Відповісти
хто автор цього "грамотного" комента?!))))
Відповісти
понаехало тут срамота
Відповісти
дієприслівникові звороти виділяються комами..
Відповісти
зачем с етими штудами тут говорите ето же зомбированые люди
Відповісти
собі це питання постав (якшо це питання, бо знака тут шось не бачу..), іди собі в носі ковиряйся, і не говори з ними
Відповісти
штунда грубіян)))
Відповісти
"штунда" не означає - тряпка, в яку можна обтирати ноги :P
Відповісти
Парафіян
Відповісти
он видиш как тарахтят жалуются что их обежают дикарей перестаньте с ними общатся с сектантами
Відповісти
ше заплач тут :D
Відповісти
якшо всіх ті штунди достали, чого ви тут з ними говорите то?!)))) йомайо, ну і логіка в людей!)) тут же більша половина пише штунд, і такі нє - всі коментують, переписуються, гонять на них))) не нравляться - не пишіть!! ну шо за люди...
Відповісти
тут пишуть ті, які не можуть щось сказти особисто, які ховаються під ніками. чому ж ви так не обговорюєте штунд у них в групі???
Відповісти
вах... які тут страсті))) а не може сказати шось особисто бо 100% дрищь...інтернет байци )))
Відповісти
ВСЕ ДАВАЙТЕ ЗАБУДИМ ВСЕ ЦЕ І ОБІСРЕМО ЩЕЙ ГРУПУ НУТЕКІ...!!!!БО МИ ВСЕ ВЖЕ ОБІСРАЛИ А ЇХ НЄ
Відповісти
Ноу проблем! Куда йти?! :D
Відповісти
Держи путь на Мінськ! Там найдеш)
Відповісти
Ааа...дак це в прямому значенні було сказано-"обісрати"...
Відповісти
а я про що) В Мінськ там вони) вже ждуть.. в очередь стали)))
Відповісти
займiться краще чимось корисним для себе і навколишніх. а не розпалюйте тут ворожнечу і какайте друг на друга)
Відповісти
Взагалі-то це не штунди були, і взагалі яка різниця ким були відвідувачі клубу? Нашим людям не можна концертів влаштовувати...
Відповісти
Ви напевне мали на увазі "для наших людей".. ?
Відповісти
ХейЮКептанДжек, так
Відповісти
Так там лунала думка за кафе, шоби всім героям зібратися..так шо? Хто за? Мо візьмем, да здибаємся,да друг другу в гочи гляним?!))
Відповісти
Ви но пождіть я ше покалякаю трохи, щоб і мене героєм назвать можна було, а то якось стидно з голими погонами в кафе йти!)
Відповісти
Ну я за, але якщо що, то надiюсь там вже буде герой, щоб мене врятувати, а то я заяву все-таки написала. :)
Відповісти
Я надіюсь, що твоя заява навчить чомусь оце малолітнє бидло. Правда, я якось скептично відношусь до нашої міліції. Надіюсь, що скоро це зміниться)
Відповісти
та в тебе вже певно 100500 захисників найдеться)))
Відповісти
Пишіть далі, хто ше буде, придумаєм коли, і як)
Відповісти
цікаво хто ти)
Відповісти
Аналогічно))
Відповісти
пацентре качяйте біцуху поки є чяс) хто зна чим скінчиться наша зустріч;)
Відповісти
я тоді пас.. бо відчуваю що мої ботанычні руки мене підведуть..(
Відповісти
101 прием ниндзя - изматывания противника бегом )))
тож можна використати))
Відповісти
Ти шо, не сором хлопчачий рід!!) бійки не буде)
Відповісти
ну то окай... чього в кафе можна на кіно піти,
Відповісти
А який фільм? "Хулиганы зеленых улиц" ?)
Відповісти
ех.. я вже курси качнув по "ушу"...
доведеться видалити.

Рэбята... тре коопернутися і збити з Волиньпоста бабок за найчитаніший пост за весь час його існування...
Це вам не "Березовський повісився"! ЦЕ новость года..

і на кафе грошей хватить... і на возмещеніє моральної шкоди і добудуємо тій церкві храм з забором високим шоб хулікі по 1,20 не могли перепригнуть.
Відповісти
ми за!)))
Відповісти
ахаха, штунди)))))
Відповісти
шо йдемо? в кафе? хто йде пишіть під коментом +)
Відповісти
будь мужиком!став + :D
Відповісти
Давайте назначимо дату час i мiсце :D
Відповісти
Мені виходить в середу,четвер,пятницю,суботу, на вечір.йдем в кіно ^^
Відповісти
Менi в середу пiдходить :)
Відповісти
сирида. строїмся на середу) хто фільм вибере?

Відповісти
Ти органiзатор, ти i вибирай ;)
Відповісти
прийде один ололоев ))))
Відповісти
я рахую що просто треба вибачитись і все
Відповісти
Так, я теж вважаю що треба вибачитися гопам (але їх треба знайти) і, найголовніше, вибачитися незадоволеним, які "розтрубили" про дрібницю на весь інтернет і заплямували християн міста і самх себе
Відповісти
вова ти що не хочь на фільм сходити?
Відповісти
Я піду)
Відповісти
Я БУДУ БИТИ ШТУНД І ТАМ БО Я ПАФАСНИЙ УРОД ...Я РОМА КІСЛОТНИЙ..
Відповісти
прихаді, побачим :DDDD
Відповісти
ахах!!! АБДУРАХМАН ти убог )))) ти не "рома кiслотний" ти малий жопашнik :D
Відповісти
внатуре)
Відповісти
Та ну перестаньте, я хочу просто фільм подивитись. Для чого тут це все, хіба вже не достатньо ?!?!?!?!
Відповісти
буде тобі фільм!!!)))
Відповісти
в 3 де))
Відповісти
Ось це і все, вітаю всіх із завершенням найдовшого коментування на ВолиньPost !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =)
Відповісти
Ну гаразд, я хочу останнім поставити крапку у цій дискусії. ;)
Відповісти
Ітаг..рада постановила: в середу, 3 квітня, єслі не ашибаюсь, йдем на кіно. Сеанс в 16.35, бойовик, в ДДД, 30 грн.встреча там, біля каси, я високій (184 см, буду в чорній куртці, і в найках)))
Відповісти
напиши свої ініціали))
Відповісти
Ололоев О.О.
Відповісти
Погода спортилась, буду в синій куртці :D
Відповісти
Фiльм назваеться "Атака кобри" з Брюсом Вiллiсом :)
Відповісти
Жаль, що прийшло тільки троє.
А які ж усі герої. Браво !!!!!!
Доречі, фільм був такий нічогенький, раджу піти подивитись.
Відповісти
Зато роззнакомились))
Відповісти
Ага, то точно :)) Якщо хтось хоче знати хто такий Ололоев, пишiть мeнi в контакти, я влаштую лот. Хто дасть бiльше за таку цiнну iнформацiю :)))
Відповісти
острожно. а то я тебе скоро поб"ю :D
Відповісти
я знаю хто Ололоєв. Це було так легко зрозуміти..) без підсказок навіть)
Відповісти
Хмммм, поб'єш дівчину ?? Я про тебе була іншої думки...
Не переживай, я можу дати здачі :D
Відповісти
Що за хлопці в нас час пішли? Втікти, залишивши дівчат це "дуже" мужньо. Друзі з моєї компанії завжди проводять всіх дівчат додому, проводять до зупинки, ще й перепитують чи добре всі доїхали. Впевнена що в такій ситуації вони б не втілки, а все ж спробували захистити. Дуже вдячна їм за це. От цікаво, як почуваються ті дівчата, котрі спочатку зі своїми друзями веселились на концерті, а вони потім їх кинули в біді? Я не кажу що всі хлопці такі, ні, але нажаль таких багато...задумайтесь!
Відповісти
Ку ку, тут вже давно зам'яли ту тему, а ти проснулося.
Відповісти
Харизмати не віруючі і не путайте їх з нормальними християнами!
Відповісти
Як на мене, то сектантам радіти треба - їм добрі люди майже "допомогли" відправитись "експресом" на зустріч із їхнім "Богом". =)
Відповісти