Голі дівчата каталися Києвом на сноубордах. ФОТО

Голі дівчата  каталися Києвом на сноубордах. ФОТО
В інтернеті з’явилися фото кількох оголених дівчат, які катаються вулицями засніженого міста – фото зроблені на Андріївському спускові у Києві, як стверджується, після останнього снігопаду у березні 2013 року.

Нагадаємо, київські екстремали вирішили використати наслідки снігопаду, аби влаштувати забави: любителі зимового спорту вирішили покататися на Андріївському узвозі.

Дотепники навіть стали використовувати фразу «Гірськолижний комплекс «Андріївський».

А 25 березня на сайті Adrenaline.in.ua з’явилося повідомлення:

«В останні дні бачити екстремалів, які катаються по вулицях Києва, стало звичною справою. Тому дві дівчини вирішили виділитися і прокататися по Андріївському узвозу на сноубордах абсолютно голими».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 50
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Голою гепою у сніг? Для цього вони роздягнулися. Схоже перспектива енурезу їх не лякає.
Відповісти
Невже їх ніхто не вжив?
Відповісти
никто не рискнул свим драгоценным мужским здоровьем. холодно-с.
Відповісти
це ж москальки...
Відповісти
100 пудов фотосесію робили!:) Потім пофотошоплять і викладуть у мережу, а може ще у якомусь журналі з'являться.
Відповісти
Чем бы дети не тешились, лижбы не плакали.
Мир соплей не удивишь
Відповісти
Н да, кому "вживати",а кому радіти з такої тупості, оце нація деградована, 100%!!! Позорище, а не країна!!!
Відповісти
Класні тьоли! Худі,стрункі! Уххххххххх!
Відповісти
Підтримую. Кругом одні задроти і заздрісники.
Відповісти
Ну так радуйтесь, пользуйтесь фотками!
Відповісти
Да, симпатичные. Странно, что их на задержали доблестные блястители порядка, так как за это до двух лет предусматривается.
Відповісти
а они все на уборке снега :-)
Відповісти
А потім іще дивуються,чому не можуть народити здорових дітей.
Відповісти
Глазу приятно))
Відповісти
Так в жены возьми и наслаждайся! Или женой хочешь видеть более благопристойную девушку!
Відповісти
Я в шоке.... куда наша страна катится...видимо в жопу... Боже пошли этим идиоткам мозги. И вы еще за Украину? Мда..позор!!!!!!!!!!
Відповісти
Так, я за Україну? Тільки яке відношення Україна має до цих, несповна розуму створінь?
Відповісти
А такое, что они типо украинцы позорят нашу страну! Какой нормальный человек с мозгами, и уважающий свою страну стал бы такое делать?
Відповісти
Ці позорять?! А влада не позорить?? Дівчата самовиражаються, і що тут такого??? Чи Ви голих дівчат не бачили??? Та ще й красунь таких!!
Відповісти
Голий стан людини, це природний її стан. Якщо дівчата загартовані то ніяких проблем в цьому не бачу. А те що свідомість людини зазомбована настільки, що це сприймається ненормально це зовсім інше питання. Думаю якби виклали фотки як люди бухають нівкого б це здивування не викликало б, хоча це якраз не природньо. Дякую дівчатам, що порадували око своєю природньою красою!
Відповісти
в нас країна вже давно спозорена владою, алкашами, наркоманами і іншим бидлом. а ти робиш кіпіш через двох дівчат. Я так само можу сказати що ти не поважаєш державну мову))
привід докулупатись завжди до чогось найдеться і судячи з того як ти тут розпинаєшся, то в мене складається відчуття що ти Ленчик ображена життям)) peace
Відповісти
Люди добрые, что у вас на уме? Лишь бы трахнуть или полапать... да это же будущие метеря. ну выставили себя на показ и что дальше? Может все теперь так ходить будем? Что ж творится в нашем мире...
Відповісти
Может и твоя мамка так голышом по городу рассекала?
Відповісти
Девочки вы б лучше учится пошли а еще лучше роботать чем фигней страдать.
Відповісти
классные девахи...вот бы...кхм...с ними...поганять, а?
Відповісти
О чем ты только думаешь?
Відповісти
Лучше думай, чтобы о тебе кто-то подумал)))))
Відповісти
Люди о чем вы только думаете?
Відповісти
А потом еще и удивляются откуда у нас насильников столько и маньяков.
Відповісти
Вы удивитесь, но в странах, где баб с младенчества закутывают в чадры, насильников и маньяков никак не меньше, даже больше.
Девки, я бы вас поддержала, но фигура утратила эстетизм!
Відповісти
Трохи позитіву у негоді
Відповісти
Оце точно!!
Відповісти
Простудяться...
Відповісти
повторити в Луцьку!)
Відповісти
Внас нема Андріївського узвозу!
Відповісти
Я - "за". Саша, потом выложи на ВП. ))
Відповісти
предлагаю спуск от Чехова к Сапалаевке! замечательная горка!
Відповісти
І дівчата скромніші!
Відповісти
Ну, и что письку и голову простудила! Зато красиво!!!))))))))))
Відповісти
а де подгузник з мегафоном?...непорядок!
Відповісти
а мені подобається, гарні дівчата ще й з почуттям гумору - рідкість)
Відповісти
в здоровом теле здоровый дух
Відповісти
Мабудь загартовані дівчата) А голе тіло людини це завжди прекрасно і природньо! А те що за останні 2000 років статеві органи зробили стидними і грязними у свідомості людини, взяли сексуальну енергію під контроль і зробили з неї раба то це факт очевидний. Сам останнім часом, правда літом, люблю купатися голяком.
Відповісти
Мабудь загартовані дівчата) А голе тіло людини це завжди прекрасно і природньо! А те що за останні 2000 років статеві органи зробили стидними і грязними у свідомості людини, взяли сексуальну енергію під контроль і зробили з неї раба то це факт очевидний. Сам останнім часом, правда літом, люблю купатися голяком.
Відповісти
якість фоток паршивенька...
Відповісти
Доречі послухав аргументи однієї з дівчат на ТСН. Вона каже, що для них це злиття з природою, але я просто знаю, що вони зимою ходять і в баню великим колективом, а деж там злиття з природою. Тобто там є ще бажання демонструвати свої гениталії, надавати їм якогось надстатусу, а це вже щось інше.
Відповісти