Приставляли пістолети і відібрали гроші: у Луцьку поліцейські зі зброєю напали на дітей, – ЗМІ

Приставляли пістолети і відібрали гроші: у Луцьку поліцейські зі зброєю напали на дітей, – ЗМІ
В понеділок ввечері, 24 грудня, поблизу гаражів біля залізничного вокзалу в місті Луцьку, два працівника поліції, а саме відділу боротьби з незаконним обігом наркотиків, переміщались на авто.

Повідомляє Волинське агентство розслідувань.

Побачивши дітей, які грали в сніжки, один з правоохоронців із застосуванням вогнепальної зброї, спочату зробив постріл, а потім наздогнав одного з хлопців і приставивши пістолет до дитини, забрав 500 грн. (скоїв розбійний напад). Після того, змусив перетелефонувати іншим друзям, які втекли, щоб ті повернулися назад.

Погрожуючи дитині 13 років, приставивши пістолет до живота, забрав у останнього ще 100 грн. Найстаршому хлопцю 15 років, наймолодшому – 13 років. По закінченню злочину зловмисники дали дітям кілька секунд, щоб вони втекли.

Завдяки роботі оперативників, зловмисників вдалось вичислити. Наразі з’ясовують всі деталі інценденту і роль кожного з них.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Якась маячня
Відповісти
#МояНоваПолюція
Відповісти
Може панове поліціянти виходили з автівки до вітру, а невідомі активісти злочинно скористались безпорадним станом наших охоронців (шаровари ж були спущені) і підступно вкрали пістолі, і не хотіли віддавати...?
Відповісти
є диктофонні записи вимагання працівниками карного розшуку грошей взамін за закриття і не порушення кримінального провадження,вони передаються в Київ,як оборотні проводять негласні розшукові заходи з порушенням і тощо.Діло часу.
Відповісти
А мо ті діти не сніжки грали, а наркотиками торгували?
Відповісти
ВолиньПост опустився до рівня інших змі для планктону. Брєд повний
Відповісти
Одне дурне видання написало, інше скопіювало
Відповісти
Дивно,що ці «герої»корд не визвали на дітей,вони тільки в кабінетах в себе сміливі
Відповісти
Малолітні ділери торгували спайсами серед школярів.
Відповісти
чому нас так ненавидять люди?може справді ми «оборотні в погонах»?
Відповісти
Маячня
Відповісти
Вони торгували наркотиками(закладали маленькі партії наркотиків).А історію закрутили під себе
Відповісти
Будьмо чесні, толковий народ потихеньку зматав з цієї країни бидло-ментів і бидло-чиновників. І проводити розслідування не здатні ані згадані, затримані менти менти (які дійсно може займались баригами-дітьми... відбираюи в них бабло), ані ті менти, що будуть займатись затриманими ментами, бо тупо не знатимуть звідки і шо росте і де корінь, а де квіточки.
Ми У ЛАЙНІ, ПАНОВЕ! Гарно подумайте про свій самозахист! ГАРНО!!!
Відповісти
Яка краіна іі бандитська влада ,прокуратура ,суди ,така й поліція .Нічого нового ,треба мотати з цієі помойки .
Відповісти
Що характерно, найбільше смороду на тему молодих оперативників підставили мажори - на волинських новинах. Характерно, бо промайнуло прізвище Лапін, ніби один з тих малих син депутата Лапіна (а значить пролетаріат одобряє, мусора правильно його розкуркулили). Є таке передчуття, що зараз ще чеченська недородичка Московка зі всіх дірок замироточить, в неї ж на Лапіна рефлекс як в собаки Павлова. Так що найцікавіше попереду.
Відповісти