Така ж, як у водія сміттєвоза: Пустовіт прокоментував зарплату Поліщука. ВІДЕО

Така ж, як у водія сміттєвоза: Пустовіт прокоментував зарплату Поліщука. ВІДЕО
В.о. луцького міського голови Григорій Пустовіт прокоментував премії своїх заступників та радників.

Про це він говорив у своєму звіті в ефірі UA:Волинь, - пише Перший.

Зазначимо, на сайті Луцькради опублікували підписані Пустовітом документи про премії чиновникам міської ради. Сума надбавок становила від 60 до 230% посадового окладу.

«Є стала практика місцевого самоврядування. Працівникам завжди виплачувалися премії, це вже така обов’язкава складова в усіх міських радах України. Розмір премії залежить від роботи конкретного працівника», – пояснив Григорій Пустовіт.

Він додав, що такий самий розмір премій був і за попередніх мерів міста.

«При Миколі Романюку були ті ж самі роміри, що й зараз. При Богданові Шибі - ще більші премії були. І це вважалося нормально. А якщо це робимо ми – то це ненормально», – сказав секретар Луцькради.

Він запевнив, що Луцьк – далеко не лідер за розміром премій працівників мерії. У Львові, наприклад, вони сягають 425% посадового окладу.

«Ця хвиля обурення починається Ігорем Поліщуком і завершується ним. Чому? Поліщук – кандидат на посаду голови Луцької міської ради і про це заявила партія «Укроп», значить треба його паплюжити, говорити, що в нього велика зарплата. Яка ж зарплата у Поліщука? 16-19 тисяч гривень. Висока зарплата? Так, висока, але ж це міська рада! В нас по 15-16 тисяч гривень отримують водії сміттєвозів КП «Луцькспецкомунтранс», – заявив Пустовіт.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 16
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
а звідки тоді бабки клоуни???? в кожного дружина "геніальний" бізнесмен!!! скільки можна нас за дурнів тримати???
Відповісти
«обов‘язкова складова»? Романюка і Шибу згадав, а нічого, що при них інша ситуація в країні була?! Як послухаєш того Пустоцвіта і Поліщука то диву даєшся - хто керує містом? Це просто немає слів - жах!!!
Відповісти
Для чого цього телепня ви там тримаєте? Уже одного євнуха годували, тепер другого вгодували і це що майбутній мер має бути укропівський гігант мислі. Це неповага до 200 000 лучан як і неповага до усієї області Бені Женевського і фейкового голови обл ради Палиці. Це усе повне посміховисько на усю Україну це якийсь дурдом, а не місто
Відповісти
Що ти там співаеш по поводу сміттевоза,зарплата в них мінімум,ще й на той мінімум треба наїздити годин кучу!!!!!!!
А ще,ми,люди платимо податки для того щоб годувати тих козлів вонючих,які проперджують штани в кабінетах?
Да коли вже будуть якісь дії від людей?Коли почнуть шмателяти на куски тих так званих чиновників?
Коли вже вони від страху і гніву людського в штани понасирають?
Відповісти
прапорщик в пусту-віт мабуть не розуміє різниці між радником та особою яка працює!!! в радники йдуть допомагати на волонтерських засадах, чи може кандидат на мерське крісло це теж посада то давайте і я піду куди за зарплатою приходити???? Якщо радник це посада то тде звіт за пророблений час посадові обовязки і.т.п??? якщо ви вже такі дурні що вам потрібні радники накштал полішука то за цю суму можна легко найняти хорошу юридичну фірму яка буде працювати на умовах прозорого договору а не бігати піаритись перед виборами...
Відповісти
вони маніпулюють цифрами текст про премії звучить так з врахуванням посадового окладу і надбавок і потім лише коєфіціент у випадку з полішуком прищавим це виходить приблизно з/п за місяць з врахуванням надбавок 25-27 тис.
а тоді ще множимо на на коефіціент.
це чмо прищаве менше 65-70 штук не отримує
Відповісти
вони таким чином цьому задроту накачують офіційку для предвиборної чистої агітації для виборчої комісіі
а такі гавнососи які є і виконкомі (алексеев і т.д) неспешно сьорбають це гівно і навіть прихвалюють яке воно добре
Відповісти
Пане Пустослов, наші люди по закордонам вештаються, працюючи по пів доби, щоб тих 20 тисяч заробити
Відповісти
То може поліщук хоч тиждень попрацює водієм сміттєвоза, щоб хочаб виправдати отримані кошти?
ЧОМУ В НЬОГО НАЙБІЛЬША ПРЕМІЯ І ЗАРПЛАТА, де відповідь, пустовіт?
Це гроші лучан, а не твої, пустовіт, а ви на ці зарплати не напрацювали і на 10%, продажні шкури. лижете бандюкам зі швейцарії зади, то вся ваша робота!
Відповісти
Радник (людина, яка не відповідає за свої дії) у людини, яка сама є зіцпрєдсєдатєлєм (виконуючий обов'язки). Абсурд...
Відповісти
З сміттярами все ясно. - А яка зарплатня у гівнярів на кшталт зіц-прєдсєдатєля пустоцвіта?
Відповісти
От пустовіт брехло кончене, за які досягненя премія?!
ЯКІ ДОСЯГНЕННЯ???
На сміттєвозі роботу порівняв з дерибаном в кабінеті!
Та ти на годину хоч сядь в кабіну смітєвоза і просто поїздь з тими людьми, що там працюють, а то сидять шакали дерибанять в теплих кабінетах бюджет і бреше, в поліщука зарплата 50 тисяч насправді!
Відповісти
пора виносити цих гнид вперед ногами в світник залюструвати
Відповісти
Оо нічого собі, які у нас багаті "Кандидати" на посаду міського голови і водії сміттєвозів. Напевно потрібно кидати роботу у школі, де премія 200 грн і йти водієм. Ці кандидати виявляється напрацювали на тисячі премії, а Луцькі вчителі на 200 грн. Браво!
Відповісти
Просто вчителі собі премію нараховувати не можуть, на відміну від "кандидата" і решти загарбників луцької ради.
Вони ж владу захопили, щоб собі все, а лучанам - нічого, типова риса їх "папочек"-олігархів.
Відповісти
Лучанам потрібно об*єднатись та працювати із своїми друзями, сусідами, пояснювати небезпеку діяльності укропців, щоб на виборах цю дерибанду імені коломойші та палиці, їх шісток поліщуків і пустовітів разом з продажними іудами ткачуками, козюркинами і т.д. викинути назавжди на смітник історії!
Відповісти