За трафарет Януковича ‒ рік колонії

За трафарет Януковича ‒ рік колонії
Апеляційний суд Cумської області не змінив вирок у справі «сумських графітчиків», які намалювали у місті зображення людини, схожої на Віктора Януковича, з червоною цяткою на лобі.

Володимир Никоненко, який проходив по справі лише за трафарети зі зображенням людини, схожої на «президента» Януковича, отримав рік колонії. Ігор Ганенко — 1 рік і 8 місяців позбавлення волі, ‒ пише Українська правда.

«Перед тим, як зачитати вирок, суддя на пʼять хвилин пішов у нарадчу кімнату, після чого повернувся з уже роздрукованим вироком, і під крики: «Ганьба» почав його зачитувати», ‒ йдеться в повідомелнні.

Деякі активісти тримали в руках зображення трафарету, за який засудили хлопців.

Нагадаємо, 14 січня Зарічний суд Сум засудив громадських активістів за малюнок «Януковича» з червоною цяткою на лобі.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: політика
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
ну ви теж за цей матеріал будете мати проблеми, мерзотні провокатори
Відповісти
Редакция, а серьезно, зачем искать приключения на мягкое место?
Відповісти
Тобто?
Відповісти
Вот нравятся мне ваши реплики, типа "І?", "Тобто?". Можно подумать, что вы не в курсе о чем речь. Есть решение суда, приговор искать не буду, но более мене понятно за что им дали срок. Они разместили на заборе, вы - на сайте. Оно вам надо?
Відповісти
Що це за маразм???
Правельно редакція зробила! Це неподобство!!!
Тут за вбивство матерів, вагітних дають умовно, а тут дали 2р.!!!
Протести,поки їх всіх не ... - діла не буде!!!
Тут,доречі, правельно показано,що в нас в країні війна..., війна не за добробут, а за знищення нації, а Ви тут про суд пишіть, що Ви боєтеся??? Чи Вам так вигідно???
Жах! Моральні уроди, а не країна..., при чому, моральні уроди при посадах...і хороших, а насправді, вони - виродки!
Відповісти
Хвора, нарешті це ви,весь офіс скучив, переживає, де ж це там поділися. У вас нове ім'я, ми вже до цього звикли. Продовжуйте, продовжуйте, доки санітари на обіді, можете ще чогось утнути.
Відповісти
а в індії це знак правди, так зване «третє око». Це прикраса обличчя (у центрі, на чолі, трохи вище брів) у вигляді темної крапки (традиційно) або ж коштовної прикраси, мальованого символу чи певного знаку.
може то в хлопців такі релігійні переконання?
Відповісти
ідоти ви там на пості?
Відповісти
эти фраерки думают, что они такие смелые, что вот януса опустили...ребята за вас пока еще не брались...а возьмут - мало не покажется...
Відповісти
а ти хто такий???
покажися нам всім))),ми тобі покажемо хто кого)))
Відповісти
скоріш за все це провокатори...дали їм завдання - вивчити реакцію на тему мочилова Яна...які дурники купляться?
Відповісти
Ці хлопята в штанці накладуть, коли їх візьмуть на цугундер.
Відповісти