У селі під Луцьком створили ланцюг єднання: громада церкви УПЦ МП не прийшла. ФОТО

У селі під Луцьком створили ланцюг єднання: громада церкви УПЦ МП не прийшла. ФОТО
У селі Княгининок Луцького району місцеві мешканці таки створили ланцюг єднання.

Про це повідомляє "Суспільне Волині" на своїй сторінці у Facebook.

Прихожани храму Святої Покрови Православної Церкви України взялися за руки і рушили у напрямку храму Різдва Пресвятої Богородиці Української Православної Церкви Московського Патріархату.

Протоієрей Михайло Бучак розповів Суспільному, що цей ланцюг єднання громади села символізує єднання України.

Зауважимо, що громада парафії УПЦ МП на акцію не прийшла.

Нагадаємо, настоятель Свято-Різдво-Богородичної релігійної громади Української Православної Церкви села Княгининок протоієрей Петро Приступа назвав «черговою провокацією» ланцюг єднання та заявив, що ні він, ні його релігійна громада не братимуть у цьому участі.




Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
для невдах - соціальний театр!
Відповісти
Якщо громада хоче єднатися, то чого ж попи РПЦ цьому заважають? Чи тут щось суперечить Закону Божому, чи може всеж причина політична? Скоріш за все путін баламутить московських попів!
Відповісти
Бред повний!!
Відповісти
Навіщо це штучно створювати, а потім когось винуватити? Треба щоб пройшов час і щоб люди осмислили, що і до чого, а не психологично тиснути або через коліно, нічого гарного з цього не буде!
Відповісти
Навіщо це штучно створювати, а потім когось винуватити? Треба щоб пройшов час і щоб люди осмислили, що і до чого, а не психологично тиснути або через коліно, нічого гарного з цього не буде!
Відповісти
а пан Петро Приступа - українець?.. Якщо так, то до чого його слова про «чергову провокацію». Спільні справи обєднують громаду,українці повинні дбати за Україну та її майбутнє, а отже за майбутнє своїх дітей. За нас це ніхто не зробить,а тим більше московія
Відповісти
Якщо ця громада має хоч одного воїна АТО, то ця громада не може собі дозволити існування на своїй території церкви, що підіграє окупантам.
А якщо ще є загиблі - то немає прощення тим односельчанам, що підтримують і слухають попів МП !!
Відповісти
Ви у груповому сексі будете? Ні? Тоді я Вас викреслюю
Відповісти
Завтра буде не так як сьогодні. За оцінкою російських релієгієзнавців до цьогорічного Великодня, по всій Україні до ПЦУ перейде не менше 30% вірних УПЦ-РПЦ. Волинська, Рівненська, Чернівецька області в цьому будуть пасти задніх. Наприкінці жовтня 2019 року, після перейменування УПЦ-МП на УПЦ-РПЦ – ще 60%. А на при кінці 2021 року в Україні залишиться 1,5 – 3% вірних РПЦ. За іншими прогнозам російських релігієзнавців, у 2021 році РПЦ в Росії може припинити своє існування. Це спричинить припинення УПЦ-РПЦ в Україні. Нинішня РПЦ, або розірве стосунки зі світовим православ’ям, перетвориться на щось подібне англіканській Церкві, або повністю розпадеться, натомість Константинополь визнає право на автокефалію, нині незареєстрованої і невизнаної, Оновленої православної церкви Росії.
Відповісти
На..хер в расею в сіх!!!
Відповісти