«Битва красунь» у Луцьку: фотосесія учасниці № 3

«Битва красунь» у Луцьку: фотосесія учасниці № 3
Фотопроект «Битва красунь» представив фотозвіт третьої учасниці Катерини Шевчук.

Конкурсна «фотосесія» відбулася в магазині жіночого одягу «Інтер Стиль».

Нагадаємо, учасниці цього проекту змагаються у вмінні найбільш стильно одягнутися за визначену суму грошей у «секонд хенді».

Бюджет кожної дівчини обмежений. Лімітований і час, за який вони повинні вбратися.

Дивитися фотозвіт першої учасниці Зіни Куц.

Дивитися фотозвіт другої учасниці Наталії Коптюк.

Сайт позитивних новин Волинь Inform опублікував фотозвіт про візит Наталії Коптюк в магазин «Інтер Стиль»:















Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 87
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
це ніби пародія на програму "шопінг монстри")))
Відповісти
так, це типу "шопінг монстри" але без монстрів ми обійшлись!!!=)))
Відповісти
прикольно))
я думаю де тебе бачила, а тепер згадала...ти Аліни родичка)
Відповісти
Думаю,що навпаки: з монстрами,але без шоппінгу!!!
Відповісти
ні, все таки без мострів! а якщо ти вважаєш, що наші учасниці монстри , то ти паходу монстрів і не бачив!
Відповісти
ну або багато бухаєш! ахаха
Відповісти
Ну да, обмеженість та тупість відразу видна...
Навіть, нема бажання щось таким,як ти пояснювати...
Відповісти
Слава Богу!!!!!=))))
Відповісти
Сльози, згідний з тобою, обмеженість та тупісь видна...тільки в тебе. А пояснювати нічого і не потрібно, тобі для цього не вистачить твого словарного запасу, на слові монстри він в тебе закінчився.
Відповісти
все в в світі створюється за певним,вже існуючим, зразком.Древні греки вже все вигадали.
Немає чого винаходити велосипед кожен раз. Та й нот всього сім. Нічого нового. Просто добре перегране старе.
А якшо ви чогось не знаєте,кукуся,то у вас грає просто дитячий максималізм,або принцип -"Аби об***рати" ))))
Відповісти
ну правільно сказано!
Відповісти
поправочка!я нікого не "об***рала"))
всьо гуд!
Відповісти
Юля,повністю згідна!
Відповісти
О цій можна вже вручати сертифікат тільки за те що відповідає назві проекту))))
Відповісти
щеб попередні дві "красуні" відповідали б назві то вже булоб цікавіше)))))
Відповісти
але язик показувати некультурно)))
Відповісти
так. згідна, мене мама також так вчила, але для фото можна і поприкалуватись!!!
Відповісти
Однозначно №3 набагато краща від попередниць!!! І по стилю і по обрисах обличчя та фігури.
Відповісти
гарненька))але 4-та буде бомбою, от побачите))
Відповісти
яка 4-та сьогодніж сертифікат вручають ?????
Відповісти
Катя однозначно виграє!! Вона найгарніша,хоча б серед всіх дівчат які беруть участь у цьому проекті!
Вона дуже мила) Ну дууууууже)
Відповісти
ну дууууууууже Дякую!!!=))))
Відповісти
Ты у меня самая красивая....=**
Відповісти
дякую!!!=*** ти в мене також!
Відповісти
Оце вже діло. Гарні почали з*являтись)))
Відповісти
Маленькая а уже жирненькая, родит и покотиться по наклонной инвалидности по ожирению!!!)))
Відповісти
О Боже,шо ви мелете!?
Відповісти
Жир завжди можна скінути....а от розуму ненаберешся....Катя ти супер незважай на всяких)))))
Відповісти
Ти і не схула і розуму не набралась.
Відповісти
Н да, Вас шавновне треба точно" набрати",тоді хутко схуднете, де Ви взагалі тут взялося?
Відповісти
Белорус. і інтересно в якому це вона місці жирненька....
Відповісти
Ну для поч. граматики було б навчитись, а тоді когось критикувати=)
Може, навпаки, бути, доречі...,БІОЛОГЮ ЩЕ ТЕЖ ВЧИ!
АЛЕ ДІВЧИНА НЕ ХУДЕНЬКА І ЦЕ ФАКТ, ТОМУ НЕ ТРЕБА ГРУДИ ВИСТАВЛЯТИ КОЛИ У ВАС НЕМА ДЛЯ ЦЬОГО ДАНИХ!!! САМА СОБІ ЦИМ ГІРШЕ ЗРОБИЛА, не будь у всьому максималісткою,оцінюй себе алекватніше, простіше і тоді було б краще!
Відповісти
Хвора, куди вам з вашими 8 класами загальної школи, ще когось вчити? Вашу маячню може оцінити тільки кваліфікований лікар-психіатр.
Відповісти
я себе оцінюю так, що можу вас шановне 21 людина, послати на 21 палець!!!!
Відповісти
давай ми через рік побачимся і побачим хто по якій наклонності покотится!!!!
Відповісти
Ніяка вона якась шеф язик проколотий
Відповісти
маленькая это в твоем понимание какая????
Відповісти
маленькая это в твоем понимание какая?????
Відповісти
ооооооооооооооо:)))
Які хвайні! Але, я бачу дівчета вже в соку (в жиру). А через пару рочків роди та фастфуд зроблять з них справжніх Вулинських красунь!!!
Відповісти
а ви тоже Вулинський Красунчик?товстий,з заплившим жирком пузіком,мм??)
Єслі нє,то до чого ви вгалі це пишете? Бред!!!
Відповісти
слухай, Лесько, в мене там ще целюліт з усіх баков! странно що ти жирок замітив а цеелюліт нє!!!!
Відповісти
Народ,тут сидять виключно дівчатка під ніками хлопців і від заздрості чи по якій іншій похабній причині пишуть такі коменті)

Катя-реально найгарніша дівчина серед всіх,кого ми вже бачили в цьому проекті...
Відповісти
ну не всі тут дівчатка.
Та гарна,гарна ваша Катя..гарніша за попередніх
Відповісти
Сашко то я хто тут ще від мого імені пише?????
Відповісти
та ладно... тут так люблять...
Відповісти
Нет!не врите красивых здесь нет, потому что все молодые но уже не спортивные и не следят за собой!!! Симпатичные? может быть, но точно не красивые. Девчёнки нельзя так с собой, следите за собой с молоду.
Відповісти
ок, після твого повідомлення точно буду слідкувати за собою як ніколи! дякую!
Відповісти
Згідний з белорусом!!! Третя гарна але фігурки немає ні одна мабуть що таке спортзал знають лише з реклами спорткомплексу який організзував проект но не більше, всі молоді а за собою не слідкують в планф фігури, зараз ще щось там схоже на фігуру бо ще не родили і молоді природа не дає рости а потім понесе в ширину і якщо зараз вони нічого не хмінюють то потім тим паче нічого не зроблять))))
Відповісти
закіньте свою фотку і ми всі дружно подивимось який ви Аполон!!!!!!!!!))))
Відповісти
Давайте робіть проект ще битіа красунів я обов'язково прийду на проеут там і подиветесь)))
Відповісти
Ото написав ))))
Відповісти
та вот для цього я і пішла на проект щоб показати Вам свій жирок, щоб люди всі з надмірною вагою задумались і побігли в спортзал!!!!!!
Відповісти
Сашко, для поч. ВИВЧІТЬ БІОЛОГІЮ!!
БО ВАМ ТО СОЛЯРІЙ, ТО ВЖЕ ЖИР)
Я ТЕЖ ПОГОДЖУЮСЯ, ЩО НЕ РКАСУНІ,А ПРОСТО НОРМАЛЬНІ БУЛИ, А ЦЯ ПОКИ З НИХ ЕФЕКТНІША,АЛЕ НІЧОГО ТАКОГО НЕМА.ПОВНА, ТАК. ТРЕБА ХУДАТИ,АЛЕ НЕ ВСІМ БУТИ ХУДИМ) Бо нам худим на фоні таких вигідніше=)
Але і худи можуть поправитися якщо ти тут гавкаєш після родів, а можуть і похудати, те саме і повних стосується!
Просто поки молодий-роби щось,бо потім не до цього буде..., тут є логіка..., займіться собою!!!
А тобі пораджу менше комментувати, а зайнятися теж собою, бо всі ми не ідеальні далеко, ти впевнена,що теж!!! Але люблять не за ти,що худенька чи повненька,а якщо люблять, то БУДЬ ЯКОЮ ЗАВЖДИ ЛЮБИТИМУТЬ!!! А НЕ ЛИШЕ КОЛИ ГАРНА, ЧАС МИНАЄ, КРАСА У ВСІХ ПРОХОДИТЬ,ЗАЛИШАЄТЬСЯ ДРУЖБА ТА ПОВАГА,ЯКЩО ЦЬОГО ВЖЕ НЕМА-то нащо таке тут писати??? Розпочни зі своєї середини,а тоді критикуй, ще тобі далеко до того,щобд когось у цьому плані вчити!!! Дорости морально до рівня дорослого,мудрого, стриманого, мужнього та просто справжнього чоловіка!!!
Відповісти
В кожного своя думка моя така як я писав і не треба мені тут розказувати кому до чого доростати треба... ти мабуть тоже відкормлена дівчинка вот і пишеш тут ахінєю всякц чому я маю під когось підлаштовуватись якщо вони такі як я писав то це моя думка а ви тут хочете всім нав'язати свою думкц типу дорости з себе почни і таке інше... вам що правда в очі ріже))))
Відповісти
І нарахунок кого хто любить подивіться на дівчат гарних личком, фігуркою в них чоловіки гарні багаті.і подивіться на повненьких і негарних в них чоловіки ті які вже нікому не потрібні вот і одружуються а любов і все остальне можна для дівчат такого типу замінити краще щось ніж нічого. І то їхні чоловіки коли йдуть по вулиці голову повертають в слід гарній дівчині з спортивною фігурою... такщо не треба тут ля-ля про те що якщо люблять то люблять не за красоту....всі чоловіки хочуть щоб жінка була гарна у всфх значення цього слова
Відповісти
а ти чоловік?))) аха ха, як і той,що пише,що він тут психіатр, він і лучанка, і волинянка, і правда, і брехня, і і іра, і таня, і лікар і так далі..., людина,яка не має чим зайнятися,яка 2 слова жо купи не звя*яже, ось і все, тільки перебрало десь там те,що треба в лікарню,що це до цієї самої ж людини і писалося..., а тепер думає,що воно щось пише,що воно щось ще значить))) та більше ніж зневаги та сміху це позорище нічого не викликає, а ти таке саме, Ви мабуть, разом в тій палаті))),ще доростаєте,підлітки, воно видно=), бо людина, яка навіть,як тут писалося має 8 класів ЗОШ такого не напише=), НІКОЛИ!!!
Лікування Вам обом прописане ВСІЄЮ АСОЦІАЦІЄЮ ЛІКАРІВ ТЕРАПЕВТІВ, НЕВРОПАТОЛОГІВ, ПСИХОАНАЛІТИКІВ ТА ВЕНЕРОЛОГІВ ДОВІЧНО ТА БЕЗ ПРАВА ПОМ*ЯКШЕННЯ ВИРОКУ!!!
І ГАРНИХ ВАМДІТКИ ВИХІДНИХ=)
Відповісти
Що і треба було довести - обмеженість)))
Ні, я худенька,я тобі так скажу, але це не дає мені права ображати повніших людей чи судити за вагою хто є хто!!!
А на рах. "ахінєї"-то пишеш реально її ти!!!
Підрости,а тоді нявчи!
Відповісти
Мисс секонд - хенд 2013!!!
Відповісти
Васілій,даже і якшо Міс секонд хенд 2013 то це вже шось, а якшо ти не реалізувався в цьому світі, на цій планеті як особистість, то не лізь куда тобі не треба!!! сиди в тому інтернеті днями і ночами і коментуй, обсирай з ніг до голови кожного!
Відповісти
Поки ззовні сама норм., але знову чогось такого нема, просто, буденно, креативу про який тут виписують і мови не йде..., одні фои між собою подібні, одні і ті самі пози для фотографування, ніякої різниці, ніякого підкреслення індивідуальності людини! Але яка там індивідуальність,якщо вже речі люди здатні купувати на секонді?
Думала,що більш-менш сама тутскажем так "гарна" дівчина, але... знову ж таки "ні"! Нащо Ви ті груди виставляєте та даєте цим самим можливість побачити,що Ви повні??? Якби у Вас була ідеальна фігура, та фотографом були б професіонали-тоді ще можна думати,а так нащо? Самі ж собі гірше робите!
Останнє плаття, доречі, непогане, але не щось нове, не оригінальне, але просто нормальне і найкраща річ,яка взагалі поки тут показувалась глядачам!
Відповісти
Фотограф повний профан ще і знімає на мильничку!!!
Відповісти
Цікаво побачити учасницю №4, а ще цікавіше почитати маразм особи яка не сформувалась..., ну Ви зрозуміли це улюбленець публіки "сашко".
Відповісти
А тут ще хтось коменту крім мене незацікавленого????а то всі з волинь посту і волинь інформу))))це мабуть аж всі 5 організаторів пишутьправильно требаж якось захищатись... а то робили шоу а тут читачі свої коменти пишуть треба вміти сприймати критику а не обзивати всіх неадекватами. Якщо мені ніхто не сподобався і я це написав то що я не адекват???? Може ви ще якусь корову виставите і всі маёть їлопати і казатм о яка краса яка гарна бо ви нікого не знайшли на проект взяли що було і всі мають писати що супер красуня???це ви мабуть неадекватні
Відповісти
Сашко, тут крім тебе, самої дівчина та нашої пацієнтки Лучанки, яка сьогодні виступає під назвами:"21 людина", "Копацил" та "Лукум" більш нікого нема. Вона безнадійно хвора, нічого не допомагає.
Відповісти
Думаю, впевнений, що хворий чи хваора тут - це ти! Однозначно,більше нема кого критикувати,адже, у Вас, шановне, вже так заїло, що Ви вже біситесь,що нема що сказати лише повторювати те,що ,доречі, було сказано Вам, Вам в лікарню,давно, адже амбіцили та бидло-нам не друзі...
Відповісти
а е тут персонаж,який не буде нагадувати телепузики? чи сама класна на десерт?
Відповісти
Є,так званий, - "психіатр"))), він всім психам голова))),от він Вам нагадає...,повірте)))таке, що пів життя згадуватимете))),вже ніяк тут здихатися не можемо...,ніяк, от може туди його?)Публічно?=) А?:)
Відповісти
та канєшно! я ще той телепузик, повір!
Відповісти
Це не "Битва красунь",а Міс секонд-хенд-2013:))))
Відповісти
а слабо своє ім"я і фамілію написати???
Відповісти
Дівчино, ти нічого не курило не пило водяри літрами, бо для твоєї ваги-це норма?
Збийся трошечки,не позорься, чесно, вже нема куди далі, жах...,оце тупість...
Що з того,що ти призвіще людини взнаєш?)) Дитячий садочок...,умовиводо життєві "залізні")))
Відповісти
Порадниця, а ти в нас розумне? тоді хоч пиши без помилок, позор ти інтернетний.
Відповісти
а хто підкаже як можна звязатись з керівником проекту?
Відповісти
Мамо рідна... Та невже не доходить до вас що усі ці "красуні" звичайнісінький фон. Магазин тут головне. То ж чи варто отак між собою собачитись і настрій одне одному псувати ?
Відповісти
відкрий свій магазин, ми тобі його пропіарим!!!!
Відповісти
за 100грам водки,головне,щоб вим*я показали та жир на фото,щоб весь Луцьк бачив...,піпєц, дівчата, одумайтесь,піст на дворі!!!
Відповісти
Стьопка, а ти в нас напевно з качалки не виходиш)) Хотів би я побачити твоє фото, ставлю на те, що ти звичайний прищавий задрот.
Відповісти
якась не жіночна, та й не дуже красива, середньостатична
Відповісти
ну вібаште панове, яка вже є!!! хоть і середньостатистична, але з живими емоціями!
Відповісти
Ця гарна дівчина. 3 і 4 заслуговують на перемогу.
Відповісти
Ця хороша,бажаю їй перемогти
Відповісти
Хороша дівчина!)..хороша! А діалог як веде) ..чисто літературною українською)
Відповісти
інтелектом аж пре від неї.
Відповісти
а Корпорация Зла а ти мабуть друг цієї, так сказати, дівчини))розумом однакові з нею і інтелектом тоже)
Відповісти
Да ты прям "Мисс Очевидность"....
Відповісти
прохожий, скажи, чому ти такий(а) тупий(а), що навіть не розумієш що з тебе гонять як з останнього рахіта, не ображайся але тобі напевно рочків 12-14, ну або в тебе у цьому віці зупинився інтелектуальний розвиток, шкода тебе, хоча чого жаліти не повноцінних...?))
Відповісти