«Чи не в'їб*лася в сосну»: у Луцьку водій маршрутки обматюкав пасажирку. ФОТО

«Чи не в'їб*лася в сосну»: у Луцьку водій маршрутки обматюкав пасажирку. ФОТО
Водій однієї з луцьких маршруток облаяв пасажирку. А все тому, що дівчина запитала, чому автобуса довго не було.

Про це Альона Пакуш написала у фейсбук-спільноті "Теревені про Луцьк".

"Вже не новина що водії маршруток і так славляться своїми вчинками,але про наболіле я пишу вперше.

Сьогодні ввечері чекаючи маршрутку #12(чекала 45 хв) це при тому що на вулиці мороз.На запитання чому так довго не було по графіку вже мало би бути дві,шофер не добираючи слів сказав наступне "Чи я не вїб....лася в сосну" то це ще дрібниці,що я дальше наслухалася.

Це якесь жахіття було.Так цього не залишу.Фото додаються", - пише обурена лучанка.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
В мене він в моменті в'ї*ався б в власне кермо, і не однин раз, до повної неможливості продовжувати рух. Ще хтось дивується, чому їх б'ють?
Відповісти
Чому перевізники не забезпечують водіїв спецформою? Чому міська влада цього не вимагає?
За кордоном водії працюють в костюмах з краватками.
Тому бидло себе так і поводить - почистив вранці хліва зі свинями і коровами і гайда в місто людей возити.
Відповісти
Яка різниця, в що водій вдягнений, спецформа - то буде додаткове підвищення вартості проїзду. Який стосунок форма має до дотримання графіку і культури спілкування?
Відповісти
Сенрайз треба позбавити права на перевезення. 12 їздить рідко дуже. Часто їздили лише тоді коли рахували пасажирів тоді їздили взагалі лєві 12.Шофера таке враження що взагалі психіатра не проходили ніразу. Шкода що ця влада що є іде на поводу в перевізника. Корупція.
Відповісти
А що ви хочете, коли містом керують посіпаки коломойського і брати шахраїв?
Вони про людей дбати не будуть, їм бабло потрібно, перевізник на лапу дав і може вас на ЮХ посилати, нічого йому не буде!
Відповісти
Санрайз - то окрема мова, 1-ка під їхнім крилом стала не маршрутом, а сракою! Ввечері складається враження, що на Дубнівській люди не живуть.
Відповісти
Таких треба бити головою в сосну.
Відповісти
Люди, зрозумійте правильно, але пост у фейсбуці мало що змінить, всі в так знають що маршрутчики ще ті чмошники, щоб щось змінити треба заяви на них писати, було б добре ще фото морди його запостити, нехай би цому стало соромно хоч перед своїми знайомими
Відповісти
Тому що ввечері маршрутки не їздять так часто як вдень. Хмм а він при чом що маршрутки не було) тако читаю і сміюся з ситуації. Тут схоже на те як прийшов чоловік додом а жінка йому а чо тебе так довго не було) бегал
Відповісти
В нас з маршрутками повна дуба, вечором дочекатись 10 чи 11 взагалі неможливо,а водії в нас як пани хм і слова неможна сказати,вони неадекватні!
Відповісти
Водія за грубість треба посварити - хоча певно просто вона не перша поставила таку претензію)), але чого авторка ставить йому питання, він то свою роботу робить і за графіком приїхав.
Такі претензії стосуються його колег, і задавати треба їх через керівництво - перевізників й т.д.
Відповісти
Пора запровадити просте правило - не було маршрутки по графіку - штраф перевізнику, і наступна - безкоштовна для всіх.
Відповісти
Хочете за 5 грн, що становить 0.17 долара якісний сервіс і інтелігентних водіїв? насмішили. Платіть по 4 євро, як в Німеччині, отоді буде вам сервіс. А ні то замовляйте собі таксі))) Вічно ображені. А водій правильно сказав!))) Молодець, повеселили так повеселили))))))) Вам їсти не дай тільки б обгадити маршрутчиків.
Відповісти
Даеш 10,00 грн за проїзд!
Відповісти
Мало б'эте пики цим хамам ,бо таке відношення до пасажирів є тільки в Луцьку ,у Львові ні разу такого хамства не бачив .
Відповісти