Мер Харкова назвав «свободівця» спайдерменом і балаболом. ВІДЕО

Мер Харкова назвав «свободівця» спайдерменом і балаболом. ВІДЕО
Мер Харкова Геннадій Кернес (на фото) назвав депутата від «Свободи» Андрія Іллєнка спайдерменом і відправив його збивати бурульки.

Словесна сутичка сталася в ефірі програми «Шустер Live», ‒ пише Українська правда.

Все почалося з того, що Кернес заявив: «Якби тут (в Києві) жили патріоти, вони б спочатку допомогли б Київ привести до ладу, а потім би розбиралися з Поповим».

На зауваження Іллєнка, що в Києві живуть патріоти, Кернес зазначив: «Ну, такі патріоти, як ви, у яких ось ця тема…(склав пальці знаком тризуба)».

Після цього Іллєнко порадив йому не ображати киян.

«Ви мені не вказуйте. Ви спайдермен, і я вам раджу йти бурульки збивати», ‒ відповів Кернес.

Під час подальшої суперечки мер Харкова обізвав «свободівця» балаболом, на що Іллєнко відповів, що хамству Кернеса «харківʼяни, інтелігентні люди дадуть оцінку».

Варто зауважити, що Геннадій Кернес став «Людиною року-2012» у номінації «Мер року».


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 15
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Кернес - базарне хамло.
Відповісти
Не були б вони жиди, якби не затикали рота своїми фразами "Та Вы полный ноль в гаратском хазяйстве.." А от ми типу - специ і прахвесіАналаи... Вийдіть на вулиці Києва і побачите які вони жідовскі прахвесіАнали
Відповісти
Якось внук спитав маленький в бабусі своєї:
- Чом, бабусю, гумористи – майже всі євреї?
А бабуся так сказала: – Різні є народи,
Що євреї – гумористи, то все від природи.

Всяк єврей у цьому ділі здорово кумекa,
Він вам турка передражнить, чи хохла, чи грека.
Передражнить його мову з дурацьким акцентом,
Хай він буде чи міністром, а чи президентом.

Люди слухають, сміються та й мають потіху,
А єврея передражниш – буде не до сміху.
Він же тебе спаплюжить перед цілим світом,
Назве тебе "бандерою" і "антисемітом".

І наляпає на тебе стільки грязі й бруду,
Що не здереш і не змиєш до Страшного суду.
Не чіпляйся, голубчики, до їхнього брата,
Дражни хохлів і кацапів – вони, як телята...

Павло Глазовий
Відповісти
http://kamin.volyn.ua/parkan/drazhni-hohliv-i-kacapiv-voni-yak-telyata-0482
Відповісти
Бедный еврей пришел к ребе и спрашивает у него: "Что делать, я беден и у меня 8 детей? Ребе посоветовал ему написать табличку с текстом - Так будет не всегда. Всегда так не будет. Через время приходит тот же еврей к ребе, но уже разбогатевший и спрашивает у ребе- Что теперь делать с этой табличкой. На это ребе ответил: "Пусть еще повисит" Теперь г-ну Кернесу. Может этот анекдот отрезвит вас г-н Кернес и научит общаться нормально с людьми. А советы давайте дома жене!
Відповісти
Кернес був наркоторговцем в Санкт- Петербурзі . Зараз в Харкові. Падєльнік, такий же " космонавт", Льоня Чєрнавєцкій, НАКРАВШИ КИЇВСЬКИХ ГРОШЕЙ, оттягіваєтца в Тель-а-Віві... Гєн,а, Гєн: збери ВСІХ ЖИДІВ, гнид і п"явок як от: Пахла (в міру Азаров), Цилю герМАН ( українського Геббельса), Дімона Табачніка (а можна підручника ,Мітя, хочаб за 598 гривників, а не за 600?) ...???? , Калєснічєнкі ( особисто хочу дати йому ще одну медальку, орден Сутулова називається. З закруткою на спині.Язиковєд московський)... Так от: почистьте сніг, гній в хлівах України і зробіть ПАКРАЩЕНЯ. Біля 4-го реактора. Геть, ублюдки і злодюги, з України !!! ВОГНЕМ І МЕЧЕМ !!!
Відповісти
свобода это то что когда то было Порою, такое же дерьмо и такая же палочка, идиотские идеи, да и воплощение не менее идиотское, а Кернес маладцом, обосрал урода!!!
Відповісти
Я ЛЮБЛЮ ХАРЬКОВ!!! Часть моей жизни связана с этим ПРЕКРАСНЫМ ГОРОДОМ!!! ПОЗОР,ЧТО ТАКИЕ ЛЮДИ (хотя ХЕРнес,не человек,а УРОД) ОПОЗОРИЛИ и ОПУСТИЛИ НИЖЕ ПЛИНТУСА не только ЭТОТ ПРЕКРАСНЫЙ ГОРОД,НО И НОРМАЛЬНЫХ ЕВРЕЕВ!!! У меня много знакомых и даже друзей,НОРМАЛЬНЫЕ ЛЮДИ, этот УРОД - ОПОЗОРИЛ ВСЕХ ЕВРЕЕВ,моих знакомых и друзей!!! ЕВРЕИ,ГДЕ ВЫ ВЫКОПАЛИ ТАКОГО ИУДУ-еврея??? А ты,дед,если ХЕРНЕСА считаешь маладцом,то ДАЖЕ НЕТ СЛОВ,чтобы назвать КТО ТЫ? ЖЕРТВА ты АБОРТА!!!
Відповісти
Молодец Кернес 100 бал.Получил своё Мохнык и потом деру дал и Иленка довели что ах его квадратная морда так роскраснелась что чуть не лопнула.Еврейчик, народ с тобой.
Відповісти
На кол эту бандеровскую банду, на кол.
Відповісти
Тебе на кол, тим більше, в Україні!!!
Яка ще банда?
Який ще Бандера???
Яка ще колишня ПОРА? ВИ що всі реально тронулися???
Жидяри позакривайте свої роти та сопіть у 2 дирки, поки ще Ви тут живете, шкода, що є і нормальні євреї, а Ви їх так опозорюєте!!!
Нема слів...,точно Хернес..., жесть...
Відповісти
"Все почалося з того, що Кернес заявив: «Якби тут (в Києві) жили патріоти, вони б спочатку допомогли б Київ привести до ладу, а потім би розбиралися з Поповим»."
Оооооооооооо ЖИДЮРА ЯЗИКАТИЙ ЩЕ БУДЕ ВКАЗУВАТИ КОРІННИМ УКРАЇНЦЯМ ЯК ЩО РОБИТИ???
ПОЗОРИЩЕ ВСІЄЇ УКРАЇНИ, які йому ще нагороди?
Він говорити не вміє-бидло, воно і в Африці - бидло, ким би не працювало,яка харків*яни взагалі таке чудо до влади допустили?
А Попова вже давно ЗВІЛЬНИТИ ТРЕБА,ЯКБИ ЦЕ ЗРОБИЛИ У ТАКІЙ КРАЇНІ, ЯКА МЕРУ ХАРКОВА БЛИЗЬКА-РОСІЇ ТА, ТИМ БІЛЬШЕ, у Білорусії, Бацько вже б давно...справився з таким питанням!!!
Чому МІЛІЦІЯ та МЧС не вийшли розчищати сніг??? Це їхня пряма робота!!!
Відповісти
Ох і поршивий жид.
Відповісти