У луцькій «Битві красунь» назвали переможницю. ФОТО

У луцькій «Битві красунь» назвали переможницю. ФОТО
Журі фото-проекту «Битва красунь» назвало переможницю - нею стала учасниця №1 Зіна Куц.

Про нагородження учасниць і переможниці конкурсу його організатор - сайт позитивних новин Волинь Inform - повідомив у неділю, 31 березня.

Нагадаємо, участь у конкурсі взяло чотири учасниці. Усі вони пройшли попередній відбір: трьох обрало журі, четверту - читачі видання Волинь Inform.

Відтак у конкурсі брали участь Зіна Куц, Наталія Коптюк, Катерина Швачич та Інна Жидова.

ЧИТАТИ БІЛЬШЕ ПРО НАГОРОДЖЕННЯ

Зіна Куц
Зіна Куц


Наталія Коптюк
Наталія Коптюк


Катерина Швачич
Катерина Швачич


Інна Жидова
Інна Жидова





Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 23
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Н да, полішуки рулять))),село селом..., шкода таких обмежених у кругозорві людей!!!
Ніякої цікавості, ніякого креативу, новизни, оригіналу, поєднання чогось незвичайного зі звчийним не було-село селом: плаття в квіточки покарочє, пазюрі акрилові, паєткі та бльосткі, дешева та не гарна міліровка волосся і все,що ми побачили...-одним словом сільські циганки!!!! ВСЕ!
Та реклама магазину, тепер-всі біжіть туди,купуйте недоноски)))
Відповісти
Рекомендація для всіх хто збирається щось робити:
Не робіть нічого і скажені собаки в коментарях Вас не покусають
А якщо на правду мені корисно і цікаво було за всім цим спостерігати
Тепер коли жінці даєш 1000 грн розумієш, що вона може собі ні в чому не відмовляти ;)
Відповісти
Інна Жидова дуже приваблива. Розумне, добре, зі щирою посмішкою обличчя. Зіна Куц теж гарненька.
Відповісти
дівчата як на мене всі гарні і чудові. Головне, щоб характери у них були добрі. Гарні у нас поліщучки.
Відповісти
майже всі дівчатка гарні,симпатичні..А перемогла Зіна...Ну ЯК!? невже ті судді такі короткозорі?! куди вони дивились?
Навіть тут "рішають" зв*язки і блат. Тому що адекватно,об*єктивно-вона ніяк не переможниця!!! Ну зовсім ні!
Відповісти
дивлячись на переможницю, то мабуть точно якийсь блат є. Бо по міміці є щось таке підозріле.
Відповісти
+1 Девки отличные ...
Відповісти
дівчина в червоному симпатична ,але повненька...Їй слід було б схуднути перш ніж брати участь)

а загалом всі гарні. навіть дівчина,що перемогла така нічого,але не найкраща серед усіх. дуже прикро що судді не обєктивні.
Відповісти
Ужас, не хочу обідити переможницю, но я в шоці, а ж щелепа відпала.
Відповісти
ну вона може й нічого,ну..як людина,таке) Але вона тут явно не найкраща))))
Відповісти
Як на мене, геть переможниця не дуже, але серед інших - найкраща. Враження ніби це конкурс краси заводу чи педагогічного колективу однієї зі шкіл. Хоч не бачив це вживу, тому не до кінця об"єктивний.
Відповісти
Я би проголосував за Інну Жидову!
Відповісти
як на мене то дві чорняві дівчини-найкращі!!
Відповісти
люблю чорнобрових)
Відповісти
еще будет возможность проголосовать за победительницу онлайн!)
Відповісти
У подарунок-подарунковий сертифікат на покупку у секонд-хенді?
Відповісти
як казала професійна тамада не бывает некрасивых женщин есть мужчины без фантазии.ну а если нет фантазии тогда пункт второй-мало водки выпей еще и тогда все четверо будут на первом месте
Відповісти
а я би залюбки вдув...
Відповісти
Біла сама класна
Відповісти
+1
з цих всіх - біла сама краща

кожному своє..
Відповісти
Зінка, ти онлайн голосування не виграєш=) Не старайся і не напрягайся=)
Відповісти