В Україні пропонують скасувати домашні завдання в 5-11 класах

В Україні пропонують скасувати домашні завдання в 5-11 класах
Українці звернулись до Президента Петра Порошенка із проханням скасувати домашні завдання в 5-11 класах.

Відповідна петиція зареєстрована на сайті Президента Петра Порошенка 1 лютого, передає УНН.

"Відмінити домашнє завдання в 5-11 класах", - написав автор петиції №22/050167-еп Ростислав Ковальов.

Нагадаємо, у першому класі діти не мають жодних домашніх завдань. У 2-му класі час на виконання домашніх завдань має бути до 45 хв, у 3 класі — до 1 год. 10 хв, у 4 класі — до 1 год. 30 хв.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Капусту в Польщі рубати на полях можна і без освіти взагалі! До чого котимось,шановні?
Відповісти
Котимось до первіснообщинного ладу, баранами краще управляти, ніж людьми з освітою
Відповісти
А можна зразу школу скасувати?
Відповісти
ПРАВИЛЬНО БУДЕМ ДЕБИЛОВ РОСТИТЬ
Відповісти
Все правильно,підтримую,країною все рівно одні дуракі правлять,для чого та освіта?
Відповісти
Попередні кометатори явно бездітні. Уявлення не мають що таке допомагати дитині з уроками... моя дитина у 3 класі- і повірте, на уроки іде не лише година. Це все брехня! І задавали їх з 1класу! А ще є гурки, хочеться щоб дитя розвивалося не тільки зубрячи уроки! Ну не відмити зовсім, але щось змінювати потрібно, бо теперешнє навчання це просто знущання над дітьми!
Відповісти
Давно пора,а то таке вже задають,що волосся дибки у дорослого стає,я тільки за
Відповісти
Я теж 100% проти домашніх завдань!
Це бездарний учитель, перекладає свою роботу на батьків!!!
І не кожній дитині потрібно писати 2 сторінки математики, а їй потрібно навчитись читати - а часу немає, бо потрібно з усіх предметів понастрочувати щонебудь, щоб двійок не поприносити!
Я за вибір, дитина чи батьки бачать, який предмет потрібно підтягнути, і у вільний, від школи час цим займається!
Відповісти
Та яке домашнє завдання,,все рівно в Польщу їхати всім,,до того влада доводить
Відповісти
Та не віддавайте їх в школу, шановні батьки! Самі навчіть їх розуму, бо ж ви краще знаєте матеріал. Ви ставите претензії вчителям, що вони не можуть пояснити вашим дітям, вони усьому проблема. Це дуже і дуже смішно, якщо ви не в змозі робити домашні завдання своїх школярів, то не просіть відміни. Заберіиь телефон, планшет, інтернет у свого чада і вручіть книжку!
Відповісти
Так самі вчіть свої дітей, не водіть до дурної школи і бездарних вчителів! Купіть ще 10 планшетів, тоді буде розвиток.
Відповісти
Та нафіга та школа? Нафіга вчителі? Вони ж всі тупорилі. Заставляють маленьке чадо ще й щось там вчити. Права його "ущємляють", коли заставляють відповідати на уроці, або айфон серед уроку забирають. Он щоб посцяти аж на третій поверх треба йти. Еверест, майже (то там в попередніх статтях). Шо та школа може дати? От колись була школа. Правда? Нас так не вчили. Ми всі вчительку боялись. А тепер вчителі тільки вміють, що права чад "ущємляти". Хай би краще вдома сиділи. Самі б їх нормально навчили і песати і счітати.
Відповісти