Встановили особу вандала, який виламував ліхтар у луцькому парку

Встановили особу вандала, який виламував ліхтар у луцькому парку
У Центральному парку культури і відпочинку, що у місті Луцьк, зняли відео, як молодик ламає ліхтар.

Наразі особу хулігана встановили, – повідомили у муніципальній варті.

Нагадаємо, інцидент трапився 6 лютого.

У повідомленні муніципали дякують лучанам, які і допомогли встановити особу порушника.

«Горе-герой – Ступаков Богдан, 1999 року народження», – йдеться у дописі.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 19
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Гнида, заставте заплатити його за цей ліхтар і ще нехай попрацює на благо міста, парки поприбирає і т. д.
Відповісти
Руки повідрубувати тоді буде думати що робить
Відповісти
Молодий, багато енергії от і робить дурниці. А хто в такому віці не робив помилок? В тому числі і автор допису.
Відповісти
наказати максимально таке бидло яке знає права а не обовязки нажаль таких дуже багато
Відповісти
наказати максимально таке бидло яке знає права а не обовязки нажаль таких дуже багато
Відповісти
Його покійний дідусь - колишній відповідальний працівник Волинського обкому компартії України.
Відповісти
не бідне на гаманець-вбоге в голові..
..шкода батьків...
Відповісти
..шкода батьків..вбоге виросло зіллячча...
Відповісти
Чмошнік!
Відповісти
То все влада винна
П. С. То сарказм
Відповісти
Скільки ненависті і звірячої злоби до молодої людини. Так, він вчинив переступ і повинен за це бути покараний ПО ЗАКОНУ. А звіряча сутність коментаторі призведе до їхніх ЗЛОЧИНІВ.
Відповісти
Бидло пише бидлячі коменти, а хлопець зробив помилку.
Відповісти
Что поделаешь. Время такое. Все озлоблены друг на друга. Все хотят мира.
Відповісти
нехай подякує недолугій подрузі, що виклала це в сторіс
Відповісти
В армію, тільки в армію
Відповісти
Помилка ??, помилка - це коли случайно ліктем розбив вікно або когось вдарив, а тут він був в здоровому (відносно) розумі, і не треба тут писати що він пяний.
Відповісти
То всьо Порошенко винен , а і Гройсман))))!!!;
Відповісти