На луцькій автостанції роми побили чоловіка до втрати свідомості. ФОТО

На луцькій автостанції роми побили чоловіка до втрати свідомості. ФОТО
У Луцьку на автостанції №1 знайшли чоловіка без свідомості.

Про це повідомили у прес-службі луцьких муніципалів.

Під час несення чергування інспектор відділу протидії стихійній торгівлі департаменту муніципальної варти виявив на вулиці Конякіна, 39 на території автостанції № 1 громадянина у непритомному стані.

"Прикро, що повз цього чоловіка проходили пішоходи не звертаючи уваги. Інспектором на місце події було викликано карету «Швидкої допомоги» та слідчо-оперативну групу", - йдеться у повідомленні.

Зі слів громадянина, його обікрали особи ромської національності та побили.

"Люди не будьте байдужі до чужої біди. Побачивши безпорадність людини не проходьте повз осудивши людину, що лежить. Трапляються різні життєві ситуації, в які можна потрапити не з своєї волі", - пишуть муніципали.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 21
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Непотрібне кодло. Скільки пам'ятаю, стільки і вирішують проблему цього зброду на автостанції. На Кромберг нахєр, чи вулиці підмітати. Робота є завжди, для тих хто її шукає.
Відповісти
Я з повагою відношусь до всіх національностей. І серед ромів є багато людей достойних. Але те ,що робиться на АС 1 у Луцьку то є перебор. Ціла армія жебраків-дітей і вічно вагітних жінок - ромів. Ні сумки поставити , ні гаманця розкрити.... А може вони діляться з адміністрацією автостанції? А може і поліції сплачують? Чого їм ніхто нічого не каже і вони почувають себе в громадському місці як у себе вдома
Відповісти
Якби українці побили цигана , то вже був би скандал на всю Україну. Знайшлись би захисники нацменшин. А так все в порядку. Поліція тих циганів і шукати не буде.
Відповісти
Не захищаю циган, але за просто так - даже вони бити до втрати свідомості не будуть.
Відповісти
а "ромська національність" - це як?
Відповісти
Це очевидно, що плата йде як поліції так і адміністрації (чогоб так воювали за неї у жовтні) . Погляньте хлопчина гарно вдітий той виставили те сміття циганське. Дай Бог щоб швидше хлопчина відновився. А циганам ніколи нічого не докажеш а поліцай замне.
Відповісти
Це очевидно, що плата йде як поліції так і адміністрації (чогоб так воювали за неї у жовтні) . Погляньте хлопчина гарно вдітий той виставили те сміття циганське. Дай Бог щоб швидше хлопчина відновився. А циганам ніколи нічого не докажеш а поліцай замне за забрані у хлопця гроши.
Відповісти
До чого тут ваше "Люди не будьте байдужі до чужої біди. " Ви порядок на тій автостанції наведіть, а не людей щось просите.
Відповісти
Нехай наведуть порядок на автостанції, а не вони вчепилися до тих бабок на базарі і гонять їх як собак вони ж не винні що в них пенсія 1500 гривень тому вони змушені займатися торгівлею щоб хоч на хліб заробити
Відповісти
Скільки можна називати циган ромами ? Може віталіками краще ? Цигани вони , цигани !!!
Відповісти
Це реформи, толку з поліції ніякого! Одні дармоїди, на виклик з 4разу виїжджають!!!
Відповісти
Відповісти
А муніципали для чого! Тільки бабусь з ринку ганяти. А дармоїдів з ас1 нехай обкрадені пасажири ганяють.
Відповісти
Ми пили каву були зайняті дуже.Sorry.
Відповісти
Бабця з села продати яблук чи картоплі не може (бо стихійний ринок), поліція гонить кругом. А цигани на вокзалі в Луцьку, це святе...
Відповісти
до нас малий циганчук в машину ліз, репчик зачитати. серйозно.
ще двоє співали гімн в рейсовому автобусі. ті самі обличчя щоденно ВИМАГАЮТЬ. борзі дуже, сміють рявкати і погрожувати.
напрошується висновок: луцька поліція некомпетента чи зацікавлена в існуванні того бидламу
Відповісти
Ця ситуація сталася буквально за 20 хвилин. Ми з чоловіком ішли в Варшавський тц то цієї людини не було, коли поверталися то йому вже викликали швидку і поліцію. То не пишіть, що люди проходили повз.
Відповісти
В загальному роми(тому що з румунії) то дуже протівний народ,вони самі по собі і більше нікого і нічого не признають.Нажаль не зустрічалось щось хороше про них чути,тільки як крадуть і т.д.
Відповісти