Може змінитися головний архітектор Луцька

Може змінитися головний архітектор Луцька
Втратити посаду може начальник управління архітектури та містобудування Луцької міськради Юрій Казмірук.

Цю інформацію підтвердив луцький міський голова Микола Романюк, ‒ пише 0332.in.ua.

Як стало відомо, незабаром начальник управління містобудування та архітектури мерії Юрій Казмірук може втратити посаду.

«Така можливість є», ‒ визнав Микола Романюк.

Водночас він не повідомив, хто в такому разі замінить Казмірука. Хоча, за інформацією видання, на посаду начальника управління архітектури та містобудування може повернутися Леонід Герасимюк, який керував управлінням за каденції Антона Кривицького.

Тим часом Казмірук, за словами першого заступника міського голови Святослава Кравчука, наразі перебуває у відпустці. Ймовірно, він перейде на роботу до Волинської ОДА.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Все місту буде ж.па
Нікитюк і Ко каша відкрита
Відповісти
Нікитюк скоро і свого прокурора поставить а там дивись і губернатора
Відповісти
"Доходне" місце пустим не буде!
Відповісти
Сьогодні не так важливо, хто буде на цій посаді: може бути навіть гицель з "собачого" управління на Мамсурова, адже головний дерибанщик землі і "архітектор" - Романюк. Згадайте його протягування через рішення сесій різних незаконних будівництв і роздач землі, принаймні, за 6 останніх місяців. Згадайте його "апеляції" на протести прокуратури. Щодо підбору кадрів, то в міського голови він відбувається за принципом: покласти хворого на операційний стіл, розітнути йому грудину, а потім радитись: а чи потрібна операція? А Казмірук буде сидіти в ОДА і перекладати з купки на купку папірці. Сьогодні інтелігент в нашому суспільстві сприймається як інвалід першої групи на голову. Врешті, він вже виконував таку роботу при Анатолію Французу, і не безуспішно.
Відповісти
Перепрошую пане,Член громади, хто це в нас ітелегент?Ви напевне забули назвати його прізвище?
Відповісти
Тут член громади ніби все ясно написав. Щоправда, для розумних відвідувачів сайту.
Відповісти
а нафіга в тій канторі ті начальничкі- главні там дупітати,хочуть є медреформа,перехотіли нема!Хотіли дали-ні забрали!
Відповісти
Не "...може змінитися ..." , а вже змінився . Був без бороди , а теперички - з бородою.
Відповісти
Мають свою людину на цю посаду. Хай керують, мудаки всрані!
Відповісти
Один Член на всю громаду,це не скромно ,але по-розумному,як для відвідувача сайта.
Відповісти
Що за бардак? Доки це може тривати? Назвіть причину звільнення - небажання танцювати під дудку Романюка?! Сволочі, а не влада!
Відповісти
Та натворив делов, от і втікає до обл., щоб не посадили...
Так по колу, по сходинках, до міністерства.
Відповісти