Три волинські нардепи-мажоритарники засідають з більшістю

Три волинські нардепи-мажоритарники засідають з більшістю
Участь у зборах, організованих Партією регіонів та комуністів, беруть три волинські нардепи-мажоритарники.

Троє волинських депутатів, обраних на мажоритарних округах Волинської області, – Степан Івахів, Ігор Єремеєв та Сергій Мартиняк – приєдналися до зборів Партії регіонів та комуністів, які сьогодні відбуваються на вулиці Банковій, ‒ пише Вголос.

Під час засідання, яке відбувається під головуванням Володимира Рибака за межами приміщення Верховної Ради на вулиці Банковій, було прийнято рішення про початок роботи сесії.

Серед присутніх у залі були помічені волинські нардепи Степан Івахів, Ігор Єремеєв та Сергій Мартиняк.

Спікер Володимир Рибак підтвердив, що на зборах присутні позафракційні депутати Верховної Ради, яких вдалось залучити до роботи.

У той же час, за інформацією інших джерел, на виїзних зборах депутатів, організованих провладною більшістю, присутні не 244 народні депутати, а лише 169.

Нагадаємо, опозиція оголосила про альтернативне проведення засідання Ради у стінах парламенту.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Теги: політика, ВР
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 29
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Io7bWmwGpjs а чому журналісти Волинь-поста не докинули до статті відео ?? цікаве дуже)) де показано якіж "тушки" три мажоритарщика з Волині
Відповісти
цитата "У той же час, за інформацією інших джерел, на виїзних зборах депутатів, організованих провладною більшістю, присутні не 244 народні депутати, а лише 169."

навіть на свій з*їзд не всі присутні депутати ПР, то про що говорити про присутність всіх на сесії в ВР, значить кнопкодави регіонали !!!
Відповісти
Єремеєв тушка!
Відповісти
А Єремеєв розпинався який він опозіціонер - тушка він це точно
Відповісти
Єрємєв Ігорьок тушка ще та, доказом ще є

http://www.pravda.lutsk.ua/ukr/news/49697/

Порошенко створює нову опозицію, до якої може увійти волинський олігарх Єрємєв Ігор !!!!
Серед них – Юрій Стець, Олесь Доній, Володимир Ар’єв, Володимир Бондаренко (усі сьогодні входять у фракцію «Батьківщина», але не задоволені методами керівництва Арсенія Яценюка), позафракційні Володимир Литвин, Ігор Єремеєв, Олександр та Андрій Табалови. Віктор Балога від підтримки політичних амбіцій Порошенко відмовився.

P.S. УВАГА !!!зверніть увагу серед них Табалови (тушки №1).

Відповісти
А коли голосували за Єрємєєва, про що думали?
Нема чого на зеркало плювати, коли самі лохобарани.
Відповісти
я за нього не голосував, і за Палицю тоже, хоча я з Луцька !!! просто потрібно людям з маневицького району розказувати з чого ця людина зроблена, і чи варто її поважати
Відповісти
Ура накунец в нас всьо наладіца!!!
Баригі і ПР вмєсті УРА!!!!
Відповісти
Так, дійсно купляли людей за копійки. Бог все бачить їм ще ікнеця
Відповісти
Ну потратився Єремєєв трошки в вибори на безмозглих овець, тепер він і з ригіонів і з народу верне в десяток більше.
А вам чукчі - лікарні закриють щоб скоріше дохли, потім школи позакривають щоб читати не вміли, а тільки голубій ящик дівились і мліли від "пакращєнія".
Правильно все чинять, поголів`я даунів треба скорочувати.
Відповісти
А я йому вірила. Він так добре все розказував. Такий розумний мужчина і за простих людей і Україну був. І оце тут читаю в коментарях таке про нього. Як він міг. Ми йому вірили.
Відповісти
Олесю,він,вони -це ми,які уже в який раз з розгону стрибаємо на граблі і танцюємо на них.Я думаю, ми того варті.
Відповісти
Давай ПЕРЕВИБОРИ і ми розірвемо Івахіва та Єрємєєва, в гівн.!!!Зрадники вже не відкупитесь!!!
Відповісти
Тушку Єремєєва гнати з Верховної ради
Відповісти
Леся, а ви ніколи не задумувались на тим, чому у людини природа вуха як орган чуття, розмістила на голові, по обидві сторони мозгу?
Відповісти
Да пішли ви всі коментатори блін. Чому всі звикли писати,продав,не виконав,не зробив,обіцяв...ви що зоете щоб вам врот поклали і пожували за вас? скільки може бути цього депресу,цієї люті...дивіть собі в своє задоволення,не враховуючи ні гроші ні залежність. просто насолоджуйтесь життям,таким,яке воно є. яке кому діло до інших.
набридло!!!

п.с. пробачте за різкість,кого образив!
Відповісти
я бачу ти й живеш за принципом моя хата скраю й нічого не знаю.

мене не влаштовує життя, мене не влаштовує політична ситуація в україні, й те що скрізь одна корупція, й те що я закнічив університет й не я один й нас не беруть на роботу на ті місця які обіцяли ще рік назад, а позаконкурсом беруть..значить корупція є! і ти пропонуєш змиритися з цим й жити далі, нічого не вийде !!
Відповісти
некоснтруктивна відповідь. в даному випадку ми говоримо про 3-х депутатів,до яких всі апелюють
Відповісти
Ну ти й лизнув Єремеєву ;)
Відповісти
А він на відміну від тебе того вартий;)
Відповісти
Хлопці відбивають гроші, які були потрачені на передвиборчу компанію....Так і мало бути, а Ви що усі сумнівались.... Скоро і Палиця там буде....
Відповісти
Я й не хвилини не сумнівався, що ці брехуни з самого початку будуть з ПРдунами. Вони й на вибори йшли за згодою окупантів. Народ наш дебіли.
Відповісти
Головний регіонал Єфремов сказав:
Тут на Банковій зібрались єдіномишлєніки
З чим ми Єремеєва і вітаємо- з єдіномишлєніками з Партії регіонів
Відповісти
СВОБОДІВЦІ-ЛЯДІ ВИ ПРОДАЖНІ. Помовчали б ВИ разом з остатками банди БЮТІВЦІВ . Поки ви там Україну "рятували"- ваші боси собі чуби рвали!
http://www.volynpost.com/news/13202-opozyciia-peresvarylasia-pid-chas-svogo-zasidannia
Ви не здатні зупинити ригіАналів і Ви не здатні витягнути країну з дупи!!! ви здатні лише строчити анонімні коментарі і все!
ви сьогодні як дурні бігали по Раді, поки ригіАнали приймали закони які має приймати вся Рада. Але ригіАнали тепер у білому костюмі, а ви по вуха в дермі. УКРАЇНІ ПОТРІБНА АЛЬТЕРНАТИВА!!! Розумна! А не мавпи!!!!
Відповісти
Твої регіонали в Київі і в Україні вже так на керували, що ні доріг ні людей скоро не залишиться
Відповісти
Ну ось і пан Єремєєв остаточно показав хто він є насправді, сумно ,що населення Камінь-Каширського району зробило такий свій вибір,міські жителі правда були іншої думки, ну але то вже історія.Країна повільно котиться до диктатури і сили,яка це може спинити я не бачу( можливо Свобода, але їх надто мало).Щодо представників партії Батьківщина у органах місцевого самоврядування, то більшість з них не мають стержня, партія потенційних тушок, яка боїться висловлювати свою незгоду із владою,особливо це видно на прикладі районної ради.
Відповісти
Тушка і цим все сказано.
Відповісти
Який стид і срам волиняки! Ваші мільйони з собою не заберете!
Відповісти
Пропоную волинянам бойкотувати товари марки "КОМО", заправки WOG, ТАМ-ТАМ.
Відповісти