«Металіст» ‒ «Волинь» 1:0. ВІДЕО

Луцька «Волинь» програла харківському «Металісту».

Матч 23 туру української Прем'єр-ліги відбувся 6 квітня в Харкові.

Поєдинок розпочався якнайгірше для лучан. Клейтон Шав'єр втік від захисників «Волині» та вибіг один на один з Максимом Старцевим. Воротар «хрестоносців» зупинити бразильця не зумів і той відправив шкіряного у браму.

«Волинь» опам'яталася ближче до 20-ої хвилини гри. Спочатку Душан Савич переправив м'яча Сергію Сімініну, а той небезпечно навісив у карний майданчик. На жаль, гостей випередив голкіпер «Металіста» Владімір Дишленкович.

Лучанам не вистачало Еріка Бікфалві, як конструктора атак. Чи не найгостріші атаки команди будувалися через правий фланг, де дуже активно діяв Сімінін.

Однак жодного результату всі дії «хрестоносців» не дали. Натомість господарі поля продовжували методично штурмувати володіння Старцева.

Надія на те, що «Волинь» принаймні зрівняє рахунок з'явилася аж на 80-х хвилинах, коли арбітр видалив гравця «Металіста» Хосе Сосу.

Арбітр навіть додав до основного часу 4 хвилини, яких було достатньо, щоб забити гола.

Однак гравці луцької команди не спромоглися на створення чогось небезпечного і їдуть з Харкова «на щиті».