Релігійний скандал: на Волині священик Московського патріархату заявив, що приватизував церкву

Релігійний скандал: на Волині священик Московського патріархату заявив, що приватизував церкву
У селі Лобачівка Горохівського району триває скандал. Місцевий священик заявив, що церква його, бо він її приватизував, і буде правити для тих, хто з ним.

У неділю, 3 березня, він проводив Богослужіння, хоча люди уже перейшли до ПЦУ, - інформує "Волинь Online".

Священик продовжує проводити Богослужіння, хоча і більшість людей вирішили перейти до ПЦУ. На службу пішли лише ті декілька людей, які підтримують отця Михайла.

Також тимчасово для села Лобачівка призначили священика із іншого села. Місцеві мешканці мають зустрітися із ним сьогодні.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 8
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Знову брешемо?
Відповісти
Кацапський дух панував на Украіні триста років і не так легко буде його позбутись ,А ОСОБЛИВО ТАКИМ ЗАЖЕРЛИВИМ ПОПАМ ,ЯК ЦЕЙ .
Відповісти
Нехай документ покаже, а ми йому Томос!
Відповісти
Ну слова на вітер кидати, то не справу робити, ящо приватизував (!!), то нехай документи покаже, тоді вже буде видно, що з цією гнидою рпцешною робити.
Або він злочинець (шайхрайським шляхом приватизував власність громади), або він брехло, але в обох випадках нечистий.
Відповісти
Люди, невже ви вірите всьому що пишуть?!!! Тут же перебільшення в 10000 %.
Отець Михайло служить більше 30 років, невже ви думаєте, що за майно? Він же в церкві не житиме. Доречі, у нього красива власне помешкання...
Змилуйтеся, не купляйтеся на цю чепуху.
Це інформаційна війна з боку органів влади!!!! І їй це дуже вигідно. Давайте, зачекаємо місяць-другий?
Відповісти
До Василь: А що тут чекати? Надієтеся на те що президентом стане хтось інший і відмінить зміни в Українській державності?? Нехай переходить до ПЦУ і не буде розкольником!! Звикли до молитв старословянською?, так ніхто не забороняє!!! є держава Україна - релігійний центр повинен бути в Києві і спілкування з іншими церквами повинне бути на рівних, так як це визнає "Матір-церква", усе інше (в тому числі рпц) - від лукавого!!!
Відповісти
Родрігес. Так само може бути ПЦУ від лукавого. Рпц як і ПЦУ визнав Константинопольський патріарх і не факт, що не тим же способом ПЦУ отримала визнання, що й рпц.
Але УПЦ існувала ще задовго до рпц і ПЦУ разом взятих.
Її треба визнавати.
Відповісти
Чому ніхто не пропонує позбутися юрисдикції МП на державному рівні?
Чому ніхто не ставить питання, щоб зібрати єдиний собор усіх православних церков України і визначити напрямок УПЦ як автономної церкви?
Якщо УПЦ не підпорядковуватиметься нікому, а буде на рівні з іншими світовими православними церквами, думаю, були б задоволені всі. Священиків можна зрозуміти, вони не хочуть міняти конфесії.
Тоді чому їх називають промосковськими, якщо з їх ініціативи було дозволено не називатися МП.
Якби ви з ними особисто були знайомі і вас цікавила їх думка, то і не було потреби в них розбірках.
Давайте будемо прагнути згуртуватися й досягати визнання усіма світовими православними церквами УПЦ, а не ділитися на табори, не розуміючи навіть суті проблеми.
Для чого міняиютм конфесію.
Ви хоч одного з цих священиків запитували чи вони підтримують Росію? І чого вони прагнуть?
А обливати брудом легше всього. Кинули кістку, ви й кинулися її гризти. А кому потрібен розбрат і хаос?
Кому вигідно?
Відповісти