Фотовиставка Віктора Літовченка

Фотовиставка Віктора Літовченка
Черговий автор, який презентує добірку своїх робіт у Фотовиставці на ВолиньPost - лучанин Віктор Літовченко. Сам про себе Віктор каже, що він - "фотограф вихідного дня"...

Далі - розповідь сьгоднішнього героя рубрики. І, звісно ж, його роботи.

* * *

Привіт усім майбутнім поціновувачам моєї творчості).

My name is Victor, I live in Lutsk - the capital of Volyn region. За освітою інженер, працюю в торгівлі, фотографією захоплююсь з 2009.

Я досить нестабільний у своїх зацікавленнях, та фотографія дійсно захопила і не відпускає досі.

Фотографую не так часто, як хотілося б. Мене можна назвати "фотограф вихідного дня".

Прикро, та у Луцьку переважна більшість таких фотографів. Лише одиниці стовідсотково присвятили себе фотографії. Це не може не засмучувати, оскільки віддаючись справі повністю, можна досягти справжніх вершин майстерності.

Сподіваюсь, незабаром фото стане для мене справою "намбер ван". Наразі ж вивчаю композицію та світло (одним словом, ази). Їжджу по фотофорумах та пленерах, де спілкуюсь з однодумцями. Це дає неймовірний заряд натхнення та бажання творити нове. Бо ж інколи дивишся і думаєш: "О, Богі, це страхіття - моїх рук справа?!"

Перші фото, якими хотів би поділитись і які нарив в архіві, це фото нашого міста. Зроблені на цифромило.

Той період я переважно фотографував пейзажі.

В 2011 я обзавівся цифродзеркалкою та радянськими об’єктивами. Ось результати роботи цього тандему.

Мануальні лінзи (вручну виставляти фокус і діафрагму) просто перевернули моє розуміння процесу знімання. Всі параметри доводилось виставляти вручну і було багато браку. Та все ж «Зеніти» , «Юпітери» та «Гелі оси» мають свій ні з чим не зрівнянний малюнок.

Згодом я зацікавився клубною фотографією, та не на довго.

Фотографував весілля.

Їздив на Євро-2012, де відчув себе справжнім спортивним фоторепортером.

Останні роботи - це переважно «хедшоти» (фотографування голови). Це те, що мене "пре" і від чого я отримую справжні фотографічний оргазм.

Остання серія "Snow Love" була зроблена теплої погожої березневої днини. :) Ця серія про те, як дівчина блукала снігом і знайшла собі коханого... сніговика. У фотографів це називається словом story - історія.

Дякую за увагу. :)

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 31
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А тьотя з ботоксом на 18-ій фотографії,що тут робить?
Відповісти
Ничо так, приятно, особенно девчонки :))
Відповісти
Але композиція храмає
Відповісти
є вдалі фото, але в більшості дика банальщина непрофесійна
Відповісти
Одобряю))
Відповісти
Мені подобається, фотографії живі та емоційні. Фотограф кожного разу показує щось інше, а не зациклюєьбся на одній і тій же обробці фото, кольорах.
Відповісти
фото з катьою і сніговиком дуже кльові
а оцей луцьк і всяка таке..все атстой
Відповісти
Було б дивно, якби фотографії твого хлопця тобі не подобались.
Повністю згідний з Вітьою:є вдалі фото, але в більшості дика банальщина непрофесійна
Відповісти
Фото цікава задумка зі сніговиком
Відповісти
Гарно,легко,позитивно,ніжно,кепкуюче, задумливо........
Як ви пишете: на цифромило? В мене теж така апаратура, але фото такі не виходили. Ні разу.
Бажаю удачі!
Відповісти
а ще мені сподобалася наречена зі свічкою...
стільки в цій фото,ммм
Відповісти
Нічого цікавого,нового та оригінального!!
Ніякої фантазії, інтузіазму, новинки, соковинки-все скопійовано та тим більше не якісно!
Лише гарна подія - весілля, дає право на буття цим фото,а так-ну в Луцьку так фоткає більша половина народу...,не вважаю це смаком,а тим більше стилем та відчуттям як це має бути!
Відповісти
Я так розумію фото Луцька одні з перших...Згідний нового нічого нема, але перші кроки мають право на життя.
Відповісти
в кращих традиціях Луцька. і це не комплімент.
Відповісти
ооо бачю всі тут такі мудрі, покажіть свої роботи, амматори!!!!!!фото круть)
Відповісти
Для "Погляд" - нічого нового, цікавого, то іди смітники пофоткай в різних ракурсах - думаю всі підтримають твою новизну та оригінальність. Без обід. Критика це добре, але говорити автору, який приділяє стільки уваги до підготовки фото, що в нього відсутній інтузіазм і фантазія - БРЕД!!!!!
Відповісти
А, і ще - "не якісно" пишеться разом!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
Дійсно, на словах тут всі такі фахівці...
Та не по фотографіях, а по втоптуванні в лайно! Ціла купа всілякой срані написана і не одного конструктивного зауваження!?
Ау, люди! Хоча людей тут забракло. Тут одні серени сидять та серуть на всіх, бо більше нічого не можуть...
Віктор, так тримати!!! Ніхто не казав що буде легко.
Відповісти
н да, на що тут срати,як ти виражаєшся, от ти дійсно не людина, бо мудра людина такого не казатиме..., тут полісся стайл,все, більше нічого!
а Вам раджу реально критику сприймати та використовувати її з позитивом, а не з негативом, але цього мешканцям Луцька не дано..., в цьому вся їхні й біда!
Відповісти
тосТер, ти знаєш функції тостера???: робити грінки... роби те що найкращє виходить)). вот тобі пазітівчік)
Відповісти
Хвора, ви вже себе тостером уявили? Дуже цікавий випадок.
Відповісти
це ти до кого??? ааа??
Відповісти
шановний тосТер, Ви навіть імнеі собі не можете придумати, вірніше , написати його(бо написання тосТер повністю зідрано з масТер) - 100% плагіат!!! І ви ще будете про критику говорити! Вам велике ФФФФЕЕЕЕ!!!!
Відповісти
гарно-гарно!
Відповісти
Фотографії вражають своїм магнетизмом. Кожне фото розповідає свою історію, свій сюжет, свій задум. Думаю, цікаві та свіжі ідеї фотографа надихнуть фотографів-початківців, особливо сюжетні фото зі сніговичком. Досить гарний та професійний підхід до улюбленої справи, що заслуговує гідної оцінки.Успіхів!)
Відповісти
далі самі себе хвалим))),ттак цікаво,що не знаю, бракує слів)))
Відповісти
Це не похвала. Це об'єктивна доброзичлива критика, очима людей, які бачать світло у цих роботах.
Відповісти
Взагалі не хотів відписуватися в даній темі. Та коментарі типу "далі самі себе хвалим))"не дають промовчати. Та перехід на особистості це вже занадто, самохвальство не хворію та інших хвалити не прошу, критику намагюсь сприймати об'єктивно, а на критиканство просто не реагую. В несхвальних коментах побачив переважно саме критиканство, злість та жовч. Прикро за наш люд, бо після прочитаного багато хто взагалі закинув би улюблену справу. Та як показує практика найбільше "гамнять" інших, ті хто сам не взмозі щось створити.
Відповісти