«Вставай, Україно» у Луцьку: обличчя протесту. ФОТО

«Вставай, Україно» у Луцьку: обличчя протесту. ФОТО
Акція «Вставай, Україно!» у Луцьку 9 квітня пройшла мирно, без інцидентів і зібрала щонайменше три тисячі людей.

Луцьк став восьмим містом, де відбувся мітинг, який організували опозиційні політичні сили. Як відомо, акція стартувала у Вінниці 14 березня. У неділю, 7 квітня, відбулася у Києві, де опозиція ухвалила резолюцію. Надалі мітинги пройдуть у східних регіонах держави та завершиться акція 18 травня, на День Європи у Києві, маршем опозиції.

Нагадаємо, що у Луцьку дійство почалося о 16:00 з ходи мітингувальників від Київського майдану, де знаходиться облдержадміністрація до Театральної площі.

У центрі Луцька встановили сцену для виступів політиків. Тут учасників ходи чекали мітингувальники з прапорами політичних сил УДАР, Батьківщина, Фронт змін та інших. Чимало людей були одягнені у політичну символіку.

Вів акцію лідер партії «Фронт змін» Арсеній Яценюк. Першим перед учасниками виступав «ударівець» Віталій Кличко, який закцентував промову на економічних та соціальних проблемах українців.

«Свободівець» Анатолій Вітів критикував проведення «медичної реформи» та назвав депутатів-мажоритарників, які відправилися з більшістю на засідання Верховної ради у будинок комітетів на вулиці Банковій – «зрадниками Волині».

Олег Тягнибок закликав волинян «збивати з українців розчарування після Помаранчевої революції» та не бути пасивними. Арсеній Яценюк піддав критиці пенсійну, медичну реформи та назвав «моральним обов’язком» добитися виходу на свободу Юлії Тимошенко.

До слова, Яценюк представляючи депутата Волинської облради Ігоря Гузя, оцінив його політичну діяльність та вказав, що він бачить Гузя у майбутньому парламенті.

Промови політиків тривали до 17:50. Опісля після спільного виконання гімну України – учасники акції розійшлися. А присутніх закликали підтримати акцію 18 травня у Києві.

Порядок забезпечували від початку ходи на Київській площі до Театрального майдану близько сотні міліціонерів. У прес-службі волинської міліції кажуть, що акція зібрала близько 3 тисяч людей. Порушень громадського порядку під час акції зафіксовано не було.

За підрахунками ж представників опозиційних сил на площі було на кілька тисяч людей більше. Максимальну цифру називали у десять тисяч людей.

Фотокор ВолиньPost у черговій підбірці з акції протесту особливу увагу звернув на обличчя тих, хто прийшов на мітинг.



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 85
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А сполучник "і" взагалі існує в нашій мові? Читаючи цю статтю, складається враження, що рідна мова обмежена одним-одненьким сполучником "та". До того ж дивна пунктуація і шедевр "три тисяч". От і виникають після цього думки, що не всі займаються своєю справою.
Відповісти
Директор облмуздрамтеатру Анатолій Глива з компанією спостерігає за мітингом опозиції через вітражі приміщення театру. Не подумав він, що може потрапити на шпальти преси.
Відповісти
Класні фото! Одне з найкрутіших - те, де Яценюк вітає і видно лише його ліве око і руку.
Відповісти
а банада бороду збрив, думав не впізнають, політичний імпотент.
обличчя одні й ті самі, пиза, гузь, алєксєєв, вітів і т.д.
смішно дивитись, стоять, щоки надувають.
і всьо. ці поїхали у рівне на акцію, а місцеві"відбули" ну і добре.
дій фактичних нуль.
чого не викриваєте своїх колег депутатів хабарників?
писати не вмієте, чи долю маєтє?
Відповісти
Одні і ті ж лиця, на кожному мітингу

Пару ідейної пенсії і проплачені студіки
Відповісти
Вася, а ти бігаєш по всіх лінках на сьогоднішню акцію в google і скрізь намагаєшся лишити часточку свого лайна?
Тільки не можу зрозуміти чому скрізь по різному пишеш))
Тут "Пару ідейної пенсії і проплачені студіки" на zik.ua "маргінальна інтелігенція і люмпен-пролетарії".
Вась, якщо не секрет скільки за кожен пост отримуєш? Хоч 30 срібняків платять?
Відповісти
Тягнибок посивів бідолаха, вже старий пердун
Відповісти
Ідіот!
Відповісти
Ні, просто посивів і т.д.
Відповісти
А Федосюк самий колоритний вийшов зі всіх
Відповісти
Колоритний? Всі адеватні а він як дядько, що загрався. А вигляд не колоритний - а клоунський.
А давайте усі собі шаБЛІ поклепаємо у костюми мушкетерів одягнемось і Захар на колоритними буде називати.
Для костюмованих вистав є замок там і шаблями можна помахати, а він уміє нею користуватись чи так для сміху носить.
Відповісти
навіть так звані "неполітичні" організації тепер заангажовані політикою, а моя дитина туди входить. все будемо розбиратися
Відповісти
слухай, псих, ти угамонишся???
чучало??? А? В тебе ще с-ки ніків буде, недоумку?
надоїв ти, вискочка вже!
де такі ще беруться? мабуть, з льоха вилазять та з хутора...
Відповісти
До чого ці коментарі? Коли коментарі на виделений пост видаляйте і їх. Виглядає дивно усі про слонів вони про кобил. Або поверніть видалений пост бо мене зацікавило, що ж викликає таку емоцію. Може я що допишу?
Відповісти
для недоумка: "неполітичні організації"-це щось нове)))
це,як ти виражаєшся:"в палаті №6" так можуть думати,бо там відсталі розумово люди живуть,ти не далеко втік, реабілітація не дала ознак на покращення, тому воно ачікується папіждже!
Відповісти
Вас ще не нудить?
Відповісти
Я рада, що в м. Луцьк є свідомі люди!!!
1+1 не показав=), видно жиди не дали комманди) "фас" на владу, мабуть, поки перемир*я таке усомне у Коломойського з Яником...
Яцинюк найбільше посміхався, всі раджу так також робити! Це гарніше ніж буденність у погляді та вираження емоцій на обличчі...!
А Вітів так постарів..., час минає, вірніше не так, ми минаємо,а час йде...
Відповісти
Вітів спився
Відповісти
де докази?)
с-ки йому років?
Відповісти
А то блін тайна велика що місцеві лідери таких партій як удар та свобода зашиті адкаші
Відповісти
зашиті алкаші-це комуняки та регіанали, ти мені Свободу не трогай, а Удар-то таке, для студентів))),хоча Кличко свлово тримає-і це добре!
Відповісти
комуністи не зашиті !!!!
Відповісти
напевно вже не в батьківщині
Відповісти
в тебе з головою все добре???
цирк)))) =)
Може пора бригаду визивати тобі? Санітарам не звикати, ти там на стаціонарі часто...,а ще в нарко диспансері теж "карти вже відкрили" нам...,і там ти теж є, прокапують))),ну що ж-видно що букви ще пам*ятаєш,реабілітація троха дає про себе знати, але це не ре-тат, от коли точно загнешся-тоді так, всі порадіємо)
Відповісти
валеряночки попий...клавіатуру вичавиш)
Відповісти
я то хоч клавіатуру,а ти мізки давно валер*яночкою вчивило,ще від народження-інвалід 1 групи!
Відповісти
Хвора, ви в клавіатуру вже не попадаєте, шкода вас, інвалідка ви наша.
Відповісти
інвалідка?:) ну ти 100% інвалідка)))
Відповісти
Хвора, не плутайтесь
Відповісти
немає шось володі між них
Відповісти
Вставай, Вона ще повернеться!
Відповісти
Студентів сну в добровільно-примусовому порядку збирали в аудитоіях в цей час.щоб ті не пішли на мітинг.
Відповісти
і не дивно) в нас СНУ ім. І.Палиці
Відповісти
я тут кукуся!
Відповісти
в 16.00 в 17.00 цеж яких студентів у цій годині і хто збирав?
коментар просто абзац!
Відповісти
На жаль нічого не змінилося...
Влада займається прихватизацією майна, олігархи збагачуються, народ зубожіє...
А так звана опозиція замість того, щоб:
- об'єднатися в одну політичну силу;
- сформувати тіньовий уряд (реально діючий, укомплектований фахівцями ), який після виграшу на виборах міг як можна швидше сформувати нову управлінську вертикаль на місцях;
- очиститися від зрадників і "троянських коней", які здавали округи на парламентських виборах (зокрема і у Луцьку).
- визначити і пояснити виборцям, як практично вони будуть реалізовувати свої програмні засади враховуючи свою ідеологічну багатонаправленість.
Звичайно працювати треба багато. А зараз можна спостерігати ті самі помилки які робив "РУХ","канівська четвірка", "Наша Україна". Все це можна описати так:
Купа "вождів" і "вождиків" які мріють про владу любою ціною, які об'єднуються, роз'єднуються, мітингують, блокують, коротше кажучи займаються будь чим тільки не роботою.
А в результаті виходить великий пшик і зажурливі пісні.
Але вихід є і шукати його треба не на мітингах.
Відповісти
Ага аби не лоханулись. Після приходу до влади стали парламентсько - президентською і справедлива опозиція пересварилась.
Зараз двопадлатність мусують. Ну станемо двопалатними виграє опозиція вибори здобуде більшість тоді знову все назад і знову бардак. Хай би була двопалатність лише з меншою кількістю дармоїдів (130 рил) нижня 101, верхня 29 і без недоторканості. І з гаранта зняти недоторканість. І охорона за свій рахунок і радники і помічники на добровільних засадах за власні бюджети. а громадяни нехай в бюджет утримання юлюбленої партії переводять по лише по 5 гривень на рік. Це буде і справедливо і адекватно і антикорупційно.
Відповісти
Була на ціх зборах.Шо сказати,Сеня як шут піарив як міг всіх своїх побратимів,але виходило не дуже весело.Бідного Тягнибока аж нервовий тік під час виступу пробив.А Кличко треба вчити українську мову:)Янукович і то краще говорить:)А взагалі в Януковича я вважаю є дуже хороший козир проти оціх трьох.Як тільки їх рейтинги виростуть як то кажуть до небес,тут же випустити Тимошенко.І всім трьом капець:)))З лідерів опозиції вони перетворяться на тінь батька Гамлета...
Відповісти
Тобі теж треба вивчити українську. Бо в українській прізвища на -ко відмінюються.
Відповісти
Юля та опозиція-це єдине ціле!!!
Ти, чучало, писати навчися, шут гороховий блін...
Якщо ти прийшов заради сміху-то в дурці точно веселіше, як тобі й не знати???!!!Ти не за адресом і комменти,які тут пишуться проти опозиції-якраз таки її і укріплюють,шановні бидляки регіанали та камуняри!!!
Відповісти
Шановне Дуже правдиво зато!Дивись від люті не захлинись слюною:)
Відповісти
Не захлинется. Вона в нього вся на моніторі.
Відповісти
Не в нього, а в неї. "Дуже правдиво зато" - це наша давня пацієнтка.
Відповісти
Ни одного интеллигентного лица ни на фото, ни на митинге!
вот и ответ причины провала этой оппозиции!!!
Відповісти
Ех ти красунчику. Бачу один ти фейсом вийшов. Неважливо які в тебе переконання, але обливати всіх брудом це низько. Навіть Сталін за таке язик відрізав. А раз ти такий інтелігент прошу фотодоказ де ти "весь в сєбє".
Відповісти
Ах, какіє інтєллігентниє ліца ми відєлі в прошлом году в репортажах, снятих нєпосрєдствєнно возлє ізбіратєльних участков Донецкой області!
Відповісти
Жид кролік сєня і гусь точно вам розкажуть, що вам робити щоб бути щасливими, будьте певні)
Відповісти
краще жид,ніж зек, повір!
Відповісти
Хвора, хто вірить пацієнту.
Відповісти
Яке резюме цього всього? Який план дій? де якась конкретика? що далі? З яничарами треба боротись, згідний. А пропозиції де? куди бігти? І так міркують сотні, тисячі, майдан- зберіть..... А хто за ким піде. Покарайте бджільництво.... Нічого нового. Зеки не можуть керувати державою, запропонуйте, щоб Вам повірили, поки нічого конкретного немає. Шкода Ви слабкі. Ригі шабашують і надалі, протиставте конкретику.
Відповісти
Одним словом "Казкова наша Русь" зову народ розбурять, знову всі повірять, як в 2004 а потім, пересваряться і натому все закінчиться. А так хочеться щоб це все було не пустими словами та тратою грошей.!!!!
Відповісти
і це все на що ми спроможніі??? вийти на вулицю і прапорами помахати???????? Країна ледачих бездарів. Опозиція теж мені. Ми не в Європі. ми в Сирії. Тут треба ВОЮВАТИ. Але ми не здатні...... Ссиклива лінива бездарна нація. Ми зайняли своє місце в історії.....
Відповісти
давай, вперед,будь першим, покажи приклда всім, "роумнику"!
Відповісти
Яйценюк про Гузя! Обещайте, это вам ни чего не будет стоить! Дурень й думкою радіє! В список не попали Стетькив, Шкиль, а тут дурачок Гузь попадёт. Мажоритарку ему ни мы, ни ПР, ни Волынь пройти не даст! Яйценюк мажорит в парламенте, а такие пажи как Гузь обслуживают его благополучие на местах. Гузь ты клоун и паяц не более и это знют и в БЮТе и ты сам, да и вся Волынь!
Відповісти
Свезли селюхов на Луцк посмотреть, ну и дальше? Пшик!
Відповісти
А Юля, також зек,повір.
Відповісти
Кононович-комсомол. попустись.
Відповісти
гірше. вона жидівська зечка. хай сидить
Відповісти
Ну якщо чекаєте, що поліпшення вам "ці" політики зроблять - то чекайте і далі! :) Працювати потрібно, а не чекати, що купка політиканів і горлопанів за вас щось зробить! Вони тільки для себе за ваш рахунок ... А ви так і будете "ходити" все життя і для них покращувати життя, але ні як не для вас, вам "покращення" ніхто на блюдечку не принесе! Вам 2004 мало?! :) Ну ну ...
Відповісти
А ти вважаєш,що ті тисячі людей, які отримують копійки,ледь здатні, а часто й недостатні,покрити їх витрати, не працюють,чи погано працюють?
Так склалось ,що роботодавці платять більшості працівникам мінімум ,необхідний для того,щоб вони не вмерли з голоду та не припинили працювати.
Якби все було по-справедливому, а люди й досі жили бідно,тоді і справді слід було б не "революції" робити, а працювати наполегливіше.
Однак зараз своєю продуктивнішою працею ти збагатиш лише і без того небідних хапуг,які й живуть лише за рахунок оббирання чесних людей.
Відповісти
А вам після "помаранчу" копійку підвищили?:) Не кажіть безглуздих речей - розумнішими будете! Ця ситуація така сама!!! Прийдуть і роками будуть попередників звинувачувати, поки знову місцями не поміняються! Вже хоть трохи розуму наберіться, чи вам граблі кожного року потрібні, або ви добре жевете, що вам кожен рік "революції" треба?!
Відповісти
А я й не стверджувала, що так звана опозиція вирішить існуючі проблеми.
Голодний вовк навпаки небезпечніший за ситого.
Те,що ви називаєте "помаранчем", не було революцією за визначенням навіть.Сумніви можете розвіяти у вікіпедії.;)
Я так розумію,ви непогано влаштувались і неабияк трясетесь над своїм благополуччям, проте більшість людей живе за межею бідності і їм втрачати особливо нічого.
Відповісти
Які ж ви все-таки наївні...
Все чекаєте,щоб хтось вам життя пакращив, недоїдки кинув з панського столу. Все аби самому не брати на себе відповідальність та не ризикувати своїми нікчемними надбаннями та ілюзією благополуччя.
Коли вже ви нарешті зрозумієте,що ці упирі всі однакові?
Та зберіть нарешті залишки своєї волі докупи та й станьте хазяїном власного життя! Але ж не станете...Кого ж ви тоді винити будете у всіх своїх негараздах, кому жалітись будете на свою гірку долю?
Вам ,мабуть, і 100 років в пустелі не допоможуть - ви приречені бути рабами при будь-якій системі.
Відповісти
а ти хіба не такий самий раб?
Відповісти
Раб,який усвідомив своє рабське становище та намагається його змінити,перестає бути рабом.
Відповісти
Ти спартака передивився
Відповісти
А я і зібрав все до купи і сам є власником свого життя і мені плювати на ці мітинги, владу, опопозицію... - сам забезпечую себе і сім'ю чого і вам бажаю, но при умові, що будете самі щось робити, а не сподіватись на владу, або опозицію! Вони постійно свое "корито" будуть ділити, а мені з ними не по дорозі! Бувайте!:)
Відповісти
Ти ідіот,Чесно..., поняття зеленого не маєш!Як ти сам тут щось можеш робити? а я скажу як- БАЛАБОЛСТВОМ ЗАЙМАТИСЯ І ВСЕ НА ЩО ТИ ЗДАТЕН, БО САМОСТІЙНО ТУТ ТА ЧЕСНО НЕРЕАЛЬНО ЖИТИ!
Відповісти
Як що Луцьк не зміг зібрати людей на мітинг, це ганьба опозиції, а що казати вже про схід та південь.
Відповісти
У Харкові Кернес їм пачку пластилину подарить!:)))
Відповісти
як раз то і зміг навіть в робочий час,будній день.а що там з сусідніх областей з кабінетів видніше, чи "пацифікатор"?
Відповісти
живе 230 тисяч.тобто якщо тих 6-7 прийшло (як вміщує площа) то те саме що в в Києві 60.да тут навіть неважливо скільки прийшло важливо що навіть зашугані вами по кухнях вже говорять...лохторат ваш..
Відповісти
Волиняки - одним словом!:)))
Відповісти
Шо ви мелете, які 6-7? 2-3, а той того не було, подивіться фото з висоти.Брєд та відверта брехня.
Відповісти
А чого то секретар міськ ради в робочий час по мітенгам шатається?
Відповісти
Ви краще б показали та написали на чому та опозиція приїхала. Автомобілі по 600 000 грн.
Відповісти
Такі всі ненависні один до одного. Невже в когось є сумніви в тому що Кличко приїхав на машині купленій за вкрадені в держказні гроші? Я не голосувала за Івахіва і мені болить, що кандидат за якого я голосувала не пройшов у депутати, через продажних шкур, які продалися Івахіву за вікна і гречку, а зараз чухають де й не свербить, клянуть Івахіва за те що обдурив і продався регіонам, зрадив їхній вибір! Чого із вас тут таких грамотних, ніхто не напише що треба міняти закони щоб можна було відзивати депутата, який зрадив свого виборця? А хвалять владу і підгавкують тут тільки ті кому з цього є вигода. На мітинг ми прийшли з власної волі і безоплатно, бо наша хата не скраю...
Відповісти
У нашій корумпованій державі якщо сам за себе не подбаєш,то державі тим більше"начхати"на тебе.Всі ці мітинги ми вже проходили і не один раз.Мітингуй не мітингуй все одно отримаєш..."відомо що".А Олегу мій РЕСПЕКТ я притримуюсь такої ж думки...
Відповісти
тобі треба не 76 писати а 56.вас болото багатьох вже засмоктало.піво івобла.весь світ як живе пофіг..традіції "дєдов" основа.проходив ти мітинги?вже й європи пройшов..швидкий а там люди в німеччинах,франціях ще суспільства розвивають.підкажи їм-плюньте станьте як ми радянсько першообщиними..неморочіть голову..крадіть..та надійтесь щось вкрасти коли вам недадуть..надійтесь все життя..а може дітям вашим повезе і вони сядуть в той кабінет.вот тільки біда..в тих свої діти..приймим цей мір рускій..плюнем на розвиток цивілізаціїї..ми вже бачили його..то все не для нас..бидло-холуїв
Відповісти
так, а ле в Франції люди з коктелями, палками і димовими шашками. А ми з прапорцями.....((((
Відповісти
бо ви такі тупі, що вірите гузю, коли він вас переконує, що кращий за івахіва
Відповісти
Мене переконувати не треба. Я сама розумію хто є хто. От і ви показали як зневажливо ставитесь до Гузя, а я його і не згадувала. До речі, Гузь молодець, гарно виступив і не казав що він кращий від когось, він називав декого так, як ті того заслужили.
Відповісти
Я був на мітингу і хочу запевнити, що людей на площі було не менше 6000. Ніякої плати ніхто із моїх знайомих не отримував.Терпець у людей уривається. Геть донецьку босоту!А прибічникам, двічі несудимого, хочу порадити провести мітинг на підтримку Януковича і зібрати хоча б 3 чоловіка, не проплачених і які прийшли б добровільно.
Відповісти
Не менше 6000??????:)Наша площа уся вміщує не більше 5000 чоловік(данні нашої міськради).А площа була заповнена людьми максимум на 2/3...подивіться фотографії.
Відповісти