Кличко прилетів у Луцьк з Гамбурга, – ЗМІ

Кличко прилетів у Луцьк з Гамбурга, – ЗМІ
Ймовірно, лідер УДАРу Віталій Кличко добирався до Луцька, де відбувалася акція «Вставай, Україно», літаком з Гамбурга.

Літак, який винайняв політик, сів у Рівненському аеропорту, - пише Ревизор.

Кличко міг витратити на переліт 30 тисяч євро. Саме стільки вартує переліт літаком бізнес-класу на 9-12 пасажирів.

ЧИТАТИ ПРО АКЦІЮ «ВСТАВАЙ, УКРАЇНО!» В ЛУЦЬКУ

Також Ревизор пише, що після мітингу лідер УДАРу тим ж літаком десь о 18:00 повернувся до Німеччини у Франкфурт.

Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 11
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
А хто б сумнівався!:) Дутий політик, якому мізки "за бугром" прополоскали!:)
Відповісти
сумнівався в чому???? і в чому "забугорне полоскання" виявляється???? чи ти просто так "пукнув"??
Відповісти
тому й видно, що йому потрібна україна. перший політик, який не накрав свої мільйони і прославив на весь світ україну - пишайтеся і цінуйте це , панове!!!
Відповісти
Якби його не оточували всякі алєксєєви, лазорки я б навіть підтримував удар. Але поваги заслуговує тільки сам Клічко, нажаль.
Відповісти
Ото мабуть у рингу, десь, у якомусь році... добрий удар пропустив Віталька!:)
Відповісти
100% СОГЛАСЕН
Відповісти
ААААА! Не, ну ви бачили, в Клічка є бабло! Що таке? В мене нема, а в нього є... Не, нормальний політик повинен бути в дирявих штанах і на самокаті. Не вірю Клічку!
Відповісти
А яке Вам діло с-ки Кличко витратив цих грошей?
Думаю точно не вкрав, як регіанали в людей, а заробив їх чесно, шляхом численних світових перемог та визнання України,як країни окремої, Ви ідіоти,за це хоч даній людині дякуйте,а не обсирайте його!!! Самі мізки прополощені маєте,при народженні,а ще судите таку видатну людину, вам би ті пальці повідрубувати!
Відповісти
не вин не вкарв його спонсувала Ангелка Шмеркель яка спить и бачить що Украина в неи в кишени через еврейського иупака Клычка- який тебе быка заставить не клапати а арбайтен за мыску баланды- а вин буде литаты а ти будеш рабом и в нього и в Шмеркель-
Відповісти
Дурний вас батюшка хрестив.Навчіться грамотно писати а потім висловлюйте свої тупі думки.
Відповісти
Кличко може собі такий люкс дозволити, він свої гроші чесно заробив а не як інші олігархи України.
Відповісти