Покажуть фільм про «московського» митрополита Ніфонта, який служив на Волині понад 40 років. АНОНС

Покажуть фільм про «московського» митрополита Ніфонта, який служив на Волині понад 40 років. АНОНС
Про багаторічного керівника Волинської єпархії УПЦ МП митрополита Ніфонта покажуть фільм під назвою «Повертаючи любов».

Телеканал «Глас» пропонує перегляд біографічної кінострічки, - йдеться у анонсі на сайті телекомпанії Глас».

Прем'єру покажуть на регігійному каналі "Глас" у п’ятницю 22 березня о 20:30.

Як відомо, митрополит Ніфонт (Василь Андрійович Солодуха) – уродженець села Галина Воля Старовижівського району, помер 22 березня 2017 року.

Довідково:

Телеканал «Глас» – український супутниковий релігійний телеканал, співпрацює з УПЦ Московського патріархату. Позиціонує себе як «сучасне, динамічне, культурологічне телебачення для всієї родини».



Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 10
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Людина- легенда. Волинь пост - а Вам має бути соромно за заголовок.
Відповісти
Це Людина з великої літери. Його з нами нема, а так хочиться щоб був. То дійно Пастир, приклад. В простоті була і Мудрість і Любов.
Відповісти
Це Людина з великої літери. Його з нами нема, а так хочиться щоб був. То дійно Пастир, приклад. В простоті була і Мудрість і Любов.
Відповісти
Це вже до якого потрібно було опуститися щоб написати такий заголовк. Володарі древньої професії ви Волинь Пост. Ганьба вам.
Відповісти
Не потрiбно висловлюватись "московський, київський " Бог є один.Митрополит був гарною людиною,а також гарним пастирем ,який дуже любив свій люд і Україну.
Відповісти
А чому вам має бути соромно?
Знаю, що Ніфонт якось жінку на грані самогубства вигнав. Вона прийшла за допомогою, а він її вигнав, бо не в московській церкві з чоловіком вінчалися. :(
Відповісти
Рідко ходжу до Церкви, але коли чую про священників чи то батюшок, будь-яких, чомусь завжди згадую Ніфонта. На піку його служби війни ще не було і питання патріархатів не стояло так гостро як зараз. Та й яка на Волині може бути москва... Заголовок краще змініть... буває, але не дуже личить
Відповісти
Зорієнтуйте Волиньпост хто автор цієї статті з таким заголовком???Хочу подивитися в очі цьому безглуздому неосвідченому дурневі!!!Таких некомпетентних людей з журналістики потрібно звільняти!
Відповісти
Як можна давати такі ганебні заголовки, коли йдеться про людину, що врятувала тисячі душ українців! Отямтеся, шановні журналісти. залишайтеся людьми, не навішуйте ярликів, бо за кожне слово доведеться дати відповідь, коли постанете перед Богом
Відповісти
Пітухі як зазвичай кудахкають.
Коли громада в селищі оберає собі московську церкву - "чємодан, вокзал, расія". Коли ВП пише заголовок, по манері спілкування мешканців Луцька - ганьба. Ці люди варті того, що коїться в країні і вже нічого не змінити.
Ах, і да. Бога нєт.
Відповісти