«Вставай, Україно!» в Рівному. ФОТО

«Вставай, Україно!» в Рівному. ФОТО
Акція протесту опозиційних сил «Вставай, Україно!», яка проходить у Рівному 10 квітня, зібрала 1100 учасників.

Про це повідомила спеціаліст СЗГ УМВС України у Рівненській області Олена Дудко, ‒ пише Укрінформ.

«У марші, яким почалася акція протесту «Вставай, Україно!», наразі беруть участь 1 тис. 100 осіб. Колона з прапорами рушить від Покровського собору до памʼятника Тарасові Шевченку на Майдані Незалежності, де відбудеться мітинг», ‒ зазначила Дудко.

Акція проходить за участю лідерів опозиції Арсенія Яценюка, Віталія Кличка та Олега Тягнибока. В офіційній заявці на проведення заходу ВО «Свобода» вказала імовірну кількість учасників ‒ 15 тисяч.

За інформацією Рівненської міської ради, усі три опозиційні сили подавали окремі заявки.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 12
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
влада свини
Відповісти
а по телебаченю по каналі 1+1 сказали що було близько 20 тисяч. так і що глянучи на цю кількість людей тяжко сказати що там було 1 100 міліція в україні як завжди бреше !!! а ще їм з зарплати поадтки плати, свині, за що за те що вони брешуть й не лювлять злочинців!!!
Відповісти
Але і 1+1 тоже бреше, 20 і навіть 10 тисяч там явно не було!:)
Відповісти
1+1 взагалі такого не показує, що ти чешеш???
У Коломойського,напевно, зараз все ок. у відносинах з Яником, затишшя, тому і не висвітлюються лані теми,а як тільки посваряться-все, поїхала правда з вуст ведучих...
Відповісти
На початку ПОМАРАНЧЕВОЇ революції,також збиралося небагато людей
та не переживайте - ЦЫПЛЯТ ПО ОСЕНИ СЧИТАЮТ! АРИХМЕТУ МИ вас НАВЧИМО,а то ви ЗІ СТРАХУ "НАРАХОВУЄТЕ" ВСЕ МЕНШЕ і МЕНШЕ!!!
Відповісти
разом нас багато-нас не подолати, навіть, якщо тисяча..., то тисяча до тисячі і буде 100 тисяч, як прийдеться..., не одна Помаранчева ще буде, це був лише початок,а Ющенко здав Україну,а йому так вірили, про те не в цьому справа, українці мають бути разом, тоді ми сила, зрозумійте це!!!а розколювати нас-це їм на лапу..., влада-це ми,зрозумійте,не бійтесь, бо якщо боятиметесь-то рАссєя нє за гАрамі...
Відповісти
було від сили 3 тисячі
Відповісти
а 3+3=6, а 6+3=9, а 9+15= ... і так далі, Україна велика, ясно?ми Вас всіх покладемо у могили, регіанали ... данецькі, а комуняк взагалі заборонимо!
Відповісти
В Луцьку ви написали, що було близько 3-ох тисяч, хоч насправді було втричі більше. Зрозуміло кому вигідно показувати меншу явку наших прихильників, та на кого ваш сайт працює
Відповісти
на кого? на романюка енд ко..., це і так всі знають)
комменти правдиві фільтрують, сьогодні є-завтра нема, що не ясного?
Відповісти