Показали відео з місця аварії у Луцьку, в якій загинув 9-річний хлопчик

Показали відео з місця аварії у Луцьку, в якій загинув 9-річний хлопчик
Учора, 31 березня, на вулиці Польовій у Луцьку автомобіль «Volkswagen Т4» збив велосипедиста, 9-річного місцевого жителя. Від отриманих травм дитина померла в кареті швидкої медичної допомоги.

Журналісти ТСН на місці аварії поспілкувалися з бабусею загиблого хлопчика, а також свідками трагедії.

«Це такий хлопчик був золотий, це просто я не знають навіть…» - розповідає крізь сльози бабуся загиблого третьокласника Вадима, тримаючи в руках його речі, знайдені на місці аварії.

Про водія, який наїхав на дитину, відомо, що це 23-річний чоловік, який живе в одному із сіл неподалік Луцька.

Його друзі, які приїхали на місце аварії, кажуть, що їм чоловік розповів, що їхав повільно, а уникнути зіткнення не міг, бо дитина раптово виїхала на дорогу. Утім, свідки це заперечують. Мовляв, швидкість точно перевищувала дозволену.

У поліції кажуть, що алкоголю в крові кермувальника не виявили.

Місцеві нарікають, що цією дорогою автівки часто гасають, хоча за 100 метрів – школа. Тож вимагають встановити попереджувальні дорожні знаки.











Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 17
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
на відео тормозного шгляху невидно щось тільки царапини на асфальті від велосипеда тмоу так однозначно говрити що винен водій не варто...немає тормозного шляху значить дійсно раптово міг вискочити малий а по друге чому взагалі дитина ввечері без нагляду була на дорозі чому без шолому? чому без світловідбивачв? чому особа якій немає 14 років згідн оПДР взагалі робила на дорозі? можливо садити потрібно якщо на це пішло не водія? у вашій коханій європі батьків би вжеб лишила батьківских прав і пересадилиб!
Відповісти
Андрій Абрамов які реанімаційні заходи протягом 45 хвилин???
Ваші «Швидкі» після реформи без нічого необхіного для порятунку людей. А чому ти Андрій Абрамов??? не кажеш що «швидка» стояла з мертвою дитиною в присутності батьків дитини на вул. Боженка більше 2-х годин.
Відповісти
Які всі розумні, де батьки?!? чого так пізно!?!?
Це все біля хати малюка, якого вже немає, водій має бути покараний за скоєний злочин.
Я би хотіла бачити вас всіх розумних на місці батьків загиблого.
А якщо водія не покарають, хай йому так буде в його сім'ї з його дітьми.
Тоді згадає, як колись зробив біль сім'ї хлопчика. І що він тоді зробить?!?
Відповісти
Стосовно першого коментаря, складається враження що вигороджуєте водія своєю писаниною.
По-перше гальмівного шляху практично не було, тому що була велика швидкість.
По-друге, коли це сталося, то був ще «білий день»!!!
Відповісти
Який білий день,20:20 приблизний час ДТП !
І я згідний,в першу чергу слід покарати та позбавити батьківських прав батьків!!!
Цей хлопчик вже потрапляв під колеса,водієм був мешканець цього ж району я надіюсь що слідство це візьме до уваги!
Чому має страдати людина,яка стала лише заручником часу!
Тому що це міг бути будь хто!! Якби батькі пильнували за своїми дітьми,якщо і враховувати всі ті коментарі,то виходить,що дитина їхала з своїми друзями з головної траси,це ще краще!
Ви ж мешкаєте Біля школи,збоку стадіон,невже так важко з тими дітьми піти на стадіон і подивитись,щоб діти побавились!!
Відповісти
Це однозначно біда для обох,але потрібно розуміти що таке проїзджа частина і дитячий майданчик,в нас ще люди не розуміють щоб для того щоб зменшилось ДТП з пішоходами потрібна взаємо повага інколи і водію потрібно пішохода пропустити не на переході а пішоходу перед тим як виходити на перехід подивитись по сторонах тому що дорога помилок не прощає є багато інших факторів які в правилах дорожнього руху непрописані,якби в нас страж замість того щоб бігом виконувати плани і писати протокол провели роз'яснювальну роботу з обома було б більше толку
Відповісти
80 чи 180 км.. ти що зовсім...?? Як не знаєш, краще мовчи
Відповісти
Усіх звичайно шкода. Проте і правда. Чому діти на проїжджій частині. Де машинам їздити , на стадіоні????
Якби батьки вчили змалку правил поведінки на дорогах і не допускали б дітей у місця , де не варто гратися, було б менше зломаних життів та сімей.

Відповісти
В першу чергу покарати батьків,які могли таке допустити!!
Та позбавити батьківських прав,дитина вночі по дорозі гуляє,де таке буває,що це за мати,шо 20 :00 вечора ,а дитина сама на дорозі це жах!!!
І це ж вже не вперше
Не вперше цей хлопчик під автівку через свою необережність потрапив!!!
Відповісти
Де відео з реєстратора!? Люди ??? Якби він їхав зі швидкістю 50км, дитинку всю б не перетрощило, не відкинуло б на таку відстань!!!! Яке це горе! Я впевнена, що Вадимкові мама і тато в мільярди разів кращі за ВАС всіх! Все в стилі нашої країни! Вбив дитину, ще й не винний! Бог всіх покарає!
Відповісти
А де ж сам водій? А не приперлись його друзі і розповідають як все було, хоча не сиділи з ним в машині !
Їхав 50 км, про , що ти говориш , чувак?!?Дитина загинула!!! Посадити того водія !!!!
Відповісти
Батьки в цьому ніяк не винні! Дитина біля свого двору,на той момент коли була аварія було дуже світло,якраз тоді всі переводили годинник ! Ви думайте що ви говорите! Потрібно покарати виновника,а не тих хто страждає!!!
Відповісти
Якщо і карати то в першу чергу батьків!
Так близько 20:20-20:30 трапилась ДТП ,проте це ж не літо!!і в цю пору вже сутеніло,так темно не було,але сутнетіло,а ви вже повірте це ще гірше ніж темно!!!
Ви краще напишіть імена тих водіїв що машини припаркували на повороті,ви ж всі сусіди ,ви ж за правду!!
Та за яку ви правду! Самим не соромно?!!
Відповісти
Читаючи коментарі, вирішила написати сама. Перестаньте звинувачувати батьків, як з одної так і з другої сторони. я сама мама і бабуся. Коли моїм дітям було по 9 років я відпускала їх гуляти і котролювала з вікна чи з подвір"я. Впевнена що і всі хто пише коментарі роблять так само. Біда зараз в обох сім"ях. Знаю сім"ю водія. Це дуже порядна сім"я, з правильними цінностями, які стараються жити за Божими заповідями. Все те саме стосується і сім"ї загиблого хлопчика. Повторюся, зараз біда в обох сім"ях.... Співчуття родинам. Можливо хтось скаже що мені з сторони легко говорити. Повірте, я знаю що переживає родина Дениска, оскільки в ДТП 13 років назад загинув і мій брат. Ніякі слова не вернуть дитини і ніхто не зможе нічим зарадити. Це та біда, яку треба пережити... і час не лікує, просто з часом приходиться змиритися з втратою, бо нічого змінити вже не можна.Так
само переживають і в іншій родині. Ніхто не хотів щоб так сталося. І оскільки зараз Великий піст, згадайте притчу з Євангелії, де Ісус захистив блудницю, сказавши що нехай кине камінь той, хто вважає себе святим.... Залиште Кесарю кесарове. Бажаю родинам мудрості і сили це пережити.
Відповісти
Дитина стояла,водій летів,я свідок!
Відповісти
Як можна бажати смерті дітей? Мозгів, як в курки.
Дура.
Відповісти
дитина на велосипеді о 8 год вечора катається на дорозі .
Відповісти