Порошенко запросив Зеленського на дебати 15 квітня в ефір телеканалу

Порошенко запросив Зеленського на дебати 15 квітня в ефір телеканалу
Петро Порошенко запросив Володимира Зеленського на ефір 15 квітня в студію "Свободи слова" в ефірі ICTV.

14 квітня о 14.14кандидат у Президенти Петро Порошенко прибув до НСК "Олімпійський" для дебатів, - пишуть Факти.

Володимир Зеленський не з’явився на дебати, однак Петро Порошенко від початку зустрічі відповідає на запитання громадян.

Зокрема чинний президент закликав свого опонента прийти на дебати 15 квітня в студію Свободи слова в ефірі ICTV.

"Шановний Володимир Зеленський, завтра вас так само, як і мене запросили в ефір ICTV на Свободу слова. Не бійтеся: дебати – це не страшно.

Це надзвичайно відповідальна дія. Якщо ви сьогодні не встигнете доїхати, то приїжджайте завтра. Якщо і завтра не вийде – я хочу сказати, що і післязавтра я вас запрошу на дебати", – закликав Порошенко.


Бажаєте дізнаватися головні новини Луцька та Волині першими? Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram!
Якщо Ви зауважили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі 13
  • Статус коментування: премодерація для всіх
Коментарі, у яких порушуватимуться Правила, модератор видалятиме без попереджень.
Зеленський боягуз !!!! Виляє
Відповісти
Вони усі сцикуни, це ми знаємо по Палиці. Теж сцить зявитися на Волині
Відповісти
Зеленський боягуз !!!! Виляє
Відповісти
Да ладно , гляньте роліки з порошенко який втікав від Юля))
Відповісти
19 квітня. Крапка.
Відповісти
Гімн порохоботів.
Відповісти
Ефір телеканалу - це політичне ток-шоу і не його 5-й і "прямий", так що нехай не розпоряджається чужою власністю! Сам вже місяць на тому теле-шоу і нічого нового! То про що мова?!
Відповісти
вова-наркоман є звичайний сцикун, від армії сховався, від глядачів сховався, від дебатів сховався, який з цього підлітка президент???
кричить про стадіон і не приходить, кричить про аналізи і ліпує їх, підле брехло.
Відповісти
Скидається на те, що армія не сприйме зеленського головнокомандуючим, не його мізків то справа, може буде навіть третій майдан, знесуть вову-наркомана і решту бєнєних посіпак на вилах, якось до того воно йде, а страшно те, що цього хоче пукін - розірвати Україну на шматки, послабити і захопити.
І ці діти інстаграму та фейсбуку прямо тому сприяють.
Відповісти
Так сам головком сказав, що не наркоман, то чого ярлики вішати? Навчиться програвати з гідністю! Головнокомандувач кажете - він гармати заряджає, на танку їздить... зомбо-треш не проходить без наслідків... :)
Відповісти
Не прийде наркоман-маріонетка, буде морозитись до 19 квітня, вчити сценарій, бо без суфлера він речення нормально сказати не може, ми вже чули бидло-язік.
Відповісти
Порошенко сказав, що він прчмих ДОКАЗІВ не має, але відмова вови-наркомана здати волосся свідчитбь, що зеленський вживає і аналізи це можуть встановити.
Якщо зелений не брехун і наркоман - хай вийде скаже людям і здасть аналіз.
А то відоси воно знімає, а потім сцикливо відсижується!
Відповісти
Не прийде наркоман, він тільки у відеоповідомленнях герой, а як в очі журналістам, людям, виборцям подивитись - то сцикло сидить в кущах.
І є ідіоти, що готові обрати невідомо що, бо по-приколу їм, кляті наркоши.
Відповісти